Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i meni je prvi post, ali verujem Voji! Zato što godinama čitam ovaj forum i dobro se sećam nika "Voja Šabac", koji je ovde mnogo pre nego što je zvanično objavljeno prošle godine najavio povratak NFL-a i ostanak Primere na SK! I siguran sam da je VojaVoja zapravo Voja Šabac! Lik je prvi najavio Primeru i NFL i ponovio to mnogo puta, ali nekako je uvek bio ignorisan i napadan.

    Vidim u programskoj šemi za subotu da će Studio SK trajati sat i po pre početka finala na Vembliju, Šefild-Hal, idealan trenutak za zvaničnu objavu oko PL!
    Last edited by De AndreJ Jordan; 24-05-16, 16:40.

    Comment


    • Odlično što verujete jedni drugima i što ste tako predusetljivi... a sada doviđenja, naša kantina zatvorena, prošlo radno vreme, tako da sendviča nema.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ali koliko ste neiteligentni da se registrujete sa iste ip, pa još ovde nešto mudrujete.
        Pozdrav za Voju iz Šapca.
        Last edited by miloolja; 24-05-16, 16:46.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zakljucajte temu i to je to..

          Ili banujete one koji konstantno postavljaju pitanju o pravima za Englesku ligu.

          Comment


          • Pa mogao bi neko iz SK da se uključi da potvrdi ili demantuje ili da da barem neki hint. Ja i dalje čekam te lepe vesti što su obećali pre 2 meseca.

            Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sta da potvrdi, sta da demantuje? Pisanja po forumima? Svasta.

              Kad imaju nesto da objave bude na sajtu zvanicno i to je to.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sta da potvrdi, sta da demantuje? Pisanja po forumima? Svasta.

                Kad imaju nesto da objave bude na sajtu zvanicno i to je to.
                Pa misle ljudi Vladane da ti imas neke informacije koje su proverene a nisu jos zvanicne .... Udovolji im smanji im znatizelju, nemoj biti tako sebican
                Pomozi prijateljima u nevolji
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Dzaba Sandu, sve i da imam, nema price dok ne bude zvanicno
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Dzaba Sandu, sve i da imam, nema price dok ne bude zvanicno
                    I kaki si covek ....
                    Mislim aj sto ti neces da im kazes, nego sto necu ni ja da im kazem ... I onda crce ljudi a mi djubrad klasicna.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ljudi nema se tu sta udovoljavati! Covjek fino kaze! Kada budu zvanicne informacije tada ce se znati! Onaj ko treba da zna on i zna! I sigurno vam nece reci! Ja stvarno ne znam sta ste vise nestrpljivi! Kada ljudi odluce izaci sa informacijama znace se i tacka ...


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Pa od toga zavisi da li ću ostati na SBB-u ili odoh u Telekom, a sad je akcija :-D

                        Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Nije secer u vodu, sacekaj jos malo, do avgusta ce se znati
                          sigpic

                          Comment


                          • Akcije su stalno, bez brige.
                            Mnogo puta je rečeno da se ovde ništa niti objavljuje, niti demantuje. Ovo je forum, znate šta je forum?
                            A sve važne stvari zvanične, kako sportske vesti, tako i prava prenosa, objavljuju se isključivo na sajtu http://www.sportklub.rs/
                            i zvaničnoj fb strani https://www.facebook.com/sportklub/.
                            Ovde, ponavaljam... na forumu...NE!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Akcije su stalno, bez brige.
                              Mnogo puta je rečeno da se ovde ništa niti objavljuje, niti demantuje. Ovo je forum, znate šta je forum?
                              A sve važne stvari zvanične, kako sportske vesti, tako i prava prenosa, objavljuju se isključivo na sajtu http://www.sportklub.rs/
                              i zvaničnoj fb strani https://www.facebook.com/sportklub/.
                              Ovde, ponavaljam... na forumu...NE!
                              Nisi u pravu. Pogledaj prvi post u ovom thredu.

                              Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Naravno da sam u pravu, ja sam uvek u pravu, a u tom mom postu sve lepo piše.
                                E sad to što ne prepoznajete i zapravo ne znate razliku između zvaničnih strana i vesti sa jedne i foruma sa druge strane to je drugo.
                                A to što postoji tema na forumu u kojoj se prepisuju vesti sa sajta ili fb stranice, u vezi prenosa za predstojeću odnosno trenutnu sezonu, to je da bi bilo sve preglednije.

                                Ovde ne dolaze zvaničnici Sport Kluba, koji su jedini merodavni i odgovorini za ono šta će se objaviti i kada će se objaviti, a ako svrati neko od komentatora, to rade u svoje ime, kao i bilo ko od nas, a ne u ime SK, niti imaju bilo kakvu obavezu ovde prema nama. Na kraju ne žele ni da se prepucavaju, spuštaju na nivo koji im ne priliči, a neminovno bi došlo i do takvih situacija, te bi ih ljudi po drugim forumima blatili, kao što je bilo već nekih slučajeva.

                                Još jednom da ponovim, pošto ne razumete... sve zvanične vesti objavljuju se prvo preko sajta, odnosno preko fb strane... ovde se prepisuju, komentarišu, šta bi ljudi inače radili... zato se zove forum.

                                I da ne zaboravim... gospoda koja dolazi sa Benchmark foruma, da ne izmišlja i ne laže pošten svet, a verujem da i takvih ima, te da ako već prepričavaju šta se ovde dešava, napišu tačno i istinito, bez ikakvog filovanja vesti, izmišljenih sukoba i dizanja tenzija.
                                Last edited by miloolja; 24-05-16, 22:30.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X