Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja sam pogresio zato sto sam ovu temu shvatio ozbiljno,sta vise da kazem

    Fazon je u tome sto nemas gde da postavis pitanje vezano za prenose,na Areni imaju na njihovom sajtu temu posvecenu tome,odgovore ti kratko i jasno

    Na SK toga nema,imas samo ovu temu sa 62 stranice od cega je vise od pola otislo na pljuvanje i prepucavanje
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Evo kako cemo da resimo problem, jedna tema u kojoj ce moci da se komentarise i prepucava, a u drugoj ce samo Vladan i cirilicni Uros moci da pisu.Ti saburo citas tu drugu temu, koga interesuje prepucavanje citace obe.

      Comment


      • Forum je, neka ljudi pisu, ali ako mene pitate te tzv. insajderske informacije ne bi previse ozbiljno uzimali.

        Politika SKa je takva da nista ne najavljuju, nista ne obecavaju, kad bude zvanicno bice na sajtu i forumu i to je to.
        sigpic

        Comment


        • Ja sam samo za to da zvanicne objave budu u posebnoj temi.I ja bih generalno kod nekih vesti(nevezano za ovaj forum) voleo da sve bitne vesti(ili objave) na jednoj temi, a da ne skrolujem nepotrebne postove.Bio sam i ja na saburovoj poziciji samo nisam digao glas.

          Pre smo na fudbalskom pdf-u imali temu gde smo kacili vesti, a nismo mogli da komentarisemo.Ta tema i nije imala neku svrhu, dok ova bi imala.

          Comment


          • Moze naravno, od sledece zvanicne vijesti krecemo sa posebnom temom u kojoj ce se kaciti samo zvanicne informacije u vezi prenosa, tema ce biti zalijepljena i zakljucana.
            sigpic

            Comment


            • Nema potrebe da se otvara posebna tema,bar ne zbog mene,btino je to da su se neke stvari rascistile,da znam bar da nema svrhe zalaziti u ovu temu

              Ja ne mislim nista lose,bas naprotiv,fazon je u tome sto sam ja SK televiziju shvatao ozbiljno pa sam vodeci se nekom logikom tako pristupio i ovoj temi,pogresio sam i tolko
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Baš su me ubedili sa odgovorom..... Čekaju da se završe pregovori sa slovenačkim TV stanicama, pa zato nema ništa još uvek.
                  Last edited by choky0905; 05-04-16, 00:28.

                  Comment


                  • Originally posted by choky0905 View Post
                    Baš su me ubedili sa odgovorom..... Čekaju da se završe pregovori sa slovenačkim TV stanicama, pa zato nema ništa još uvek.
                    Kakve sad slovenacke tv stanice?

                    Sta jedan po jedan deal zavrsavaju ljudi koji prodaju TV prava za 5 milijardi funti. Jes jes.

                    IMG ima 5 zaposlenika
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ima sest, moj jedan komsija nekadasnji je tamo medju glavnima, ima sve informacije iz prve ruke.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma podeliće paket kao Arena i RTS što su Ligu Šampiona.....šta ima veze, kako su lepo u Engleskoj Sky Sports i BT Sports podelili prava prenosa.

                        Comment


                        • Čitam ovu temu zbog vesti oko Premiership-a i morao sam se registrovati. Nisam mogao da izdržim, da ne iznesem svoje mišljenje. Ne mogu da se otmem utisku kakvih ljudi ima koji provociraju i pričaju svašta a verovatno zato što nemaju Sport Klub u ponudi, nego konkurentsku tv stanicu. Pročitali negde na net-u da je neko pričao da će Premiership otići sa Sport Kluba i sad dolaze ovde da iznose neistine.

                          Comment


                          • Pa sto ne promijeni taj IP barem druze

                            Znaci prvo dolazis sa pricom da imas drugaricu koja radi u IMGu i da je PL presla na Arenu, a potom pravis drugi nalog i optuzujes one koji govore da je PL zavrsila na Areni, a ti si medju njima. Haos.

                            Nadam se da vam za ovo botovanje barem te sendvice obezbjedjuju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jel ima nekih novosti oko PL?
                              www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                              Comment


                              • Nope.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X