Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicnooo..izduvala ga Arena


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • SBB po Mirijevu skuplja potpise stanara po zgradama da bi uveo svoju KTV, zanimljivo..... To se nije desavalo do sada.....

      Comment


      • Zatišje pred buru kad se sazna da je Arena uzela Premijer ligu......

        Comment


        • Nadji post Mags Serbia ispod tvog. .
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by choky0905 View Post
            Zatišje pred buru kad se sazna da je Arena uzela Premijer ligu......
            Makarena?? Ti li si???
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne razumem pitanje.....ko je Makarena?

              Comment


              • Razumećeš kad bude zvanično saopštenje.
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Ova tema gubi smisao ako dozvoljavate da se ovde vecito spama i trola

                  Ako neces da mu odgovoris,ok,al onda bar zakljucaj temu i lepo otkljucaj kad se nesto zna 100% a ne ovako da iznova i iznova otvaram temu i uvek citam samo neko vredjanje i prepucavanje sa botovima.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Idemo tema pod ključ!!!!



                    Nema sta Saburo je u pravu.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Zašto bi išla pod kluč? Kome smeta, znate da uvek imate izbor... a greota je uskratiti ovima sa Arene, odnosno sa drugih foruma da više nemaju šta ovde da pročitaju, kopiraju i onda tamo nas negde pljuju i ogovaraju najstrašnije... recimo na Benchmark forumu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Čekaj malo,zašto bi ti gubila živce zbog trolova,meni to stvarno nije jasno


                        Koga briga za druge i neki tamo forum ,ovo je forum SPortkluba ,ja na druge forume ne idem i ne interesuje me ko šta priča,tek me ne interesuje ko šta priča sa nekog benčforuma

                        Evo ja kao korisnik ovog nisam pisao al sam jelte pratio forum redovno,nekad ulogovan,nekad ne,no nebitno i mesecima otvaram temu iznova i iznova kad vidim da se nešto pisalo zato što uvek pomislim da ima kakvih vesti i uvek naletim da da izvineš jebane trolove

                        Znači vama kao modovima nije bitno da zaštitite nas nego šta se priča po pijaci

                        Danas mi Vladan kaže i u pravu je,kako narod nema para za bacanje,evo ja kažem nemam ni ja ali isto tako nemam živce da svakog dana bezveze dolazim na forum i gledam kako se vi svadjate sa botovima

                        Pre par dana je Mags lepo zakačio link vezan za njegovo pitanje sa tvitera i ja sam to lajkao i tolko,pisalo je lepo "u narednim danima.." ja posle dodjem na forum kad god otvorim temu ponovo neki makarene i opet svadja

                        nisam ja reko bukvalno da se tema zaključa ali ako ja treba da molim modove da banuje trolove i botove onda šta više da pričamo
                        Last edited by saburo sakai; 01-04-16, 23:49.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Jao bre saburo, kako te ne mrzi
                          Prvo dugo te nije bilo, a drugo ne znaš o čemu se radi...i treće... uopšte ne gubim živce, ovde čak i jako retko dolazim, al zato kada dođem..

                          I pojma nemam ko se ovde svađa?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako bre ko!?

                            Vladan, Mags i Uros protiv svih ostalih!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ako sam nekog uvredio izvinjavam se, ali je moje pravo da napišem šta mislim i šta sam čuo. Ja mislim da se uopšte niko ovde ne svađa nego samo suprotstavljamo mišljenja. Još jednom izvinjavam se svima koji su se osetili uvređeni, a nije problem da sačekamo zvanično saopštenje Sport Kluba kad za to dođe vreme.

                              Comment


                              • Nema svađe, samo ubeđivanje suprotnog tabora.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X