Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andjusov trener Slavisa Stojanovic ostavlja sve 15-20 bodova iza.
    sigpic

    Comment


    • Jos im fali Miha Sarenica.

      Comment


      • Ma vještačka liga kao sto je Mančester Siti klub.
        Isti je to đavo.

        Niti to volim, niti me privlači, niti cu pratiti taj vašar od lige.

        Comment


        • Ako ne ometa neke druge termine, onda super. Ovaj termin petkom i subotom je extra. Odgledam Kineze dok čekam Engleze u 15 do 2....

          Zašto bi mi smetala liga koja mi ništa ne remeti u životu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ko komentariše Kineze?

            Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

            Comment


            • Gledaj sutra u 12:35 prvi prenos.
              Višković, Lončarević, Radojević i Plavšić gotovo sigurno neće. Možda Vuk, Živković, Vlada Novaković...
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Kakav je ovo RTRS otkupio paket mastersa pa prenose zamalo bratski duel Marcenka i Tursunova Garant mislili da ce im ovi pustiti Dzumhura pa ih zajebali
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Gledaj sutra u 12:35 prvi prenos.
                  Višković, Lončarević, Radojević i Plavšić gotovo sigurno neće. Možda Vuk, Živković, Vlada Novaković...
                  Nece ti to Zivkovic prenositi,budi siguran


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Lončarević prenosi, pomalo me iznenadilo, znam da je on rezervisan za engleze i špance.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Lončarević prenosi, pomalo me iznenadilo, znam da je on rezervisan za engleze i špance.
                      Mozda je to danas slucaj zato sto je petak.Videcemo sutra,verovatno Uljarevic ili Novakovic kao sto si spomenuo u prethodnom postu.

                      Comment


                      • Koliko sam ja upućen iz krugova bliskih sportskim televizijama u Srbiji, od avgusta 2016. godine Premijer liga se više neće prikazivati na Sport Klub kanalima. Arena Sport je otkupila Premijer ligu za naredne tri sezone(2016-17,2017-18,2018-19)samo se čeka odobrenje od marketinške kuće IMG da mogu da objave tu informaciju. Mislim da je to sve zbog onoga sa sa nettv kada su puštali strane lige po belom svetu pa ih je Premijer Liga kaznila. Premijer liga je bila ljuta na Sport Klub i izričito je naložila IMG-u da pruži prednost nekoj drugoj televiziji ukoliko bude u stanju da isprati njihove finansijske zahteve. Arena Sport je krajem decembra dobio prednost u odnosu na Sport Klub upravo zbog nepravilnosti koje su dovele do toga da Premijer Liga u nekoliko navrata kazni Sport Klub zbog nepoštovanja njihovih zahteva u prošlosti, međutim sve bi to palo u vodu da Arena nije pristala da plati preko dvadeset miliona evra za trogodišnja prava, ali pošto Telekom nije privatizovan, država je uletela sa ogromnim sredstvima i lep deo tog novca je pripao Areni. Zbog toga je Sport Klub otkupio prava na Kineze i KONKAKAF ligu,da se vade jer su izgubili, po mom ličnom mišljenju, najatraktivniju ligu trenutno. Nažalost, samo će gledaoci ispaštati.
                        Last edited by choky0905; 15-03-16, 01:26.

                        Comment


                        • Odlicno ako ce oni areni uzeti Calcio, ja prezadovoljan... Ili ako bude vise prostora za auto-moto sport... Mada sumnjam u tako nesto i cini mi se da ce sportklub postati tenisklub, i sad ga je previse a mogu da zamislim sta ce biti kad ne bude engleza

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Skroz realna prica, delim isto misljenje jos od pocetka ove godine.Posle ce me drugi ubedjivati da Arena nije drzavni projekat.

                            Edit:@Miletic

                            Spanci ce da budu na kecu vikendom ako se to desi.

                            Comment


                            • Lično bih voleo da Calcio pređe na Sport Klub, ali mislim da je to neizvodljivo u naredne dve sezone, jer Arena ima prava do kraja sezone 2017-18. Sad će imati tri jake lige italijansku Seriju A, francusku Ligu 1 i englesku Premijer ligu. Sve to pored Lige Šampiona i Lige Evrope.....kako su počeli ne bi me iznenadilo da će kupiti i prava na Bundesligu kada im bude istekao ugovor sa Eurosport 2 kanalom.
                              Last edited by choky0905; 15-03-16, 02:23.

                              Comment


                              • Преноси 2015/16

                                Bravo @choky0905 jesi se ti to nama registrirao na forum da preneses super senzacionalne vijesti!

                                Evo i ja isto imam informacije da Arena sport uzela Engleze Sport klubu! Znas od moje djevojke koja studira u Beogradu, njen otac je lezao u bolnici pa je cuo kako dvije cistacice govore jedna drugoj o Areni kako je ona cula od njenog moza koji radi na bausteli negdje kod Novog sada pa da od njegovog sefa zena radi u firmi koja se bavi financijama za tu isti firmu! E ona je cula kada je bila na kavi sa svojom prijateljicom koja ima cerku koja radi u kladionici u blizini sjedista arene, pa dok je ona kucala listic nekom decku koji je dosao sa kolegom koji radi dostave za pizzeriu u blizini! Pa kad je on vrsio dostavu pizze za nekog ko radi za Arenu sport slucajno je nacuo kako neki covjek zeni govori da je Arena sad otkupila prava za Englesku ligu za naredne tri sezone!

                                Pusa od mene! Samo Vi sanjajte da ce Englezi na Arenu. Zna se ko je najbolji i tacka!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by MasHe; 15-03-16, 08:50.

                                Comment

                                Working...
                                X