Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kad je arena mogla da da 6 mil€ za 5 god aba lige...nista me vise nece cuditi...

    Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Znam da je to poslovna tajna, al sam siguran da nisam jedini koji bi volio znati koliko plaćaju ove sportske događaje. Nebitno sad ko, SK, Arena, Euro Sport...
      Mislim da je novi ugovor sa Španskom Primerom trenutno najskuplja investicija SK.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Spanci najskuplji, pa Englezi. Ali to ce se brzo promijeniti posto su nova prava za PL najskuplja ikad u fudbalu.
        sigpic

        Comment


        • Evropske odbojkaske kvalifikacije za OI u Riju na SK u obje konkurencije.

          Muskarci Berlin

          Grupa A

          Srbija
          Poljska
          Njemacka
          Belgija

          Grupa B

          Rusija
          Francuska
          Bugarska
          Finska

          Zene Ankara

          Grupa A

          Hrvatska
          Italija
          Rusija
          Holandija

          Grupa B

          Njemacka
          Belgija
          Poljska
          Turska
          sigpic

          Comment


          • Ja sam totalno zaboravio na to da su TV prava otisla gore.Ako su Spanci poskupeli kolko ce onda tek prem kostati i da li ce SK imati novca za to
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Ja sam totalno zaboravio na to da su TV prava otisla gore.Ako su Spanci poskupeli kolko ce onda tek prem kostati i da li ce SK imati novca za to

              Sve dok United Group stoji iza svega ovoga finansije nisu problem, tako da 99% PL ostaje na SK-u.

              Comment


              • A iza njih KKR.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Praznici nam stižu, a na SK rekordan broj prenosa

                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zoli samo daš prenose u enormnom broju, daš grickaće, oteraš devojku i on skakuće.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Zoli samo daš prenose u enormnom broju, daš grickaće, oteraš devojku i on skakuće.
                      Šta ću kad sam jednostavan....

                      Aj da ne budem šovinista, pogleda i ona koju utakmicu. Ali ne može da veže 2-3 za redom, smori se, pa onda smori i mene...
                      Kako ja njoj da objasnim da u subotu Englezi kreću u 15 do 2, a završavaju u pola 11 uveče...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • 2, 3 za redom hahahah. Zola brate koristi poluvreme za pametne stvari .

                        Ili Nadji još jednu devojku. Eto rešenja.

                        Samo da je manje tenisa i sve je super
                        Last edited by l1m4r; 24-12-15, 14:51.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Zoli samo daš prenose u enormnom broju, daš grickaće, oteraš devojku i on skakuće.
                          I pivo i milina

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Šta ću kad sam jednostavan....

                            Aj da ne budem šovinista, pogleda i ona koju utakmicu. Ali ne može da veže 2-3 za redom, smori se, pa onda smori i mene...
                            Kako ja njoj da objasnim da u subotu Englezi kreću u 15 do 2, a završavaju u pola 11 uveče...
                            Jbt. Zolinjo nemoj život bacati gledanjem u tu kutiju, ne kažem da vreme posvetiš devojci, ali bar se opijaj ko brat Gangara.

                            Sad će me Olja ukinuti zbog ovoga, ona alkoholizam na forumu seče u korenu.

                            Comment


                            • Ne bi verovao da ti kažem da se nisam napio od početka juna. Ustvari, da mi nije bilo Španije, ne bi se nijednom napio ove godine... Nisam ja ljubitelj alkohola u velikim količinama. Nekoliko piva uz tekme je savršeno...


                              Originally posted by l1m4r View Post
                              2, 3 za redom hahahah. Zola brate koristi poluvreme za pametne stvari .
                              Ili Nadji još jednu devojku. Eto rešenja.
                              Hahah, pa sa 2 devojke ne bi ni ove velike derbije gledao. Jedva se sa jednom borim, druga bi me dokosurila...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Nekoliko piva uz 5-6 loza ti je najbolja kombinacija
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X