Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SK je deo United Media Production i njihovo poslovanje mozes da vidis na APR-u, a oni su deo jos veceg konglomerata.Ostavimo to po strani, UMP je bio u blagom minusu 2012 i 2013(pre toga bio u plusu) i ono sto je najbitnije to je od njihovih para.Arena Sport je privatna televizija, a Telekom je drzavna, a prihodi dolaze od svakog rezidenta u Republici Srbiji.Ljudi placaju televiziji koja nije drzavna, a i ima je mali broj stanovnika u Srbiji.Da li je to normalno?Nema tu kod njih nikakve zarade, samo su jos u vecem minusu zato sto im pokrivenost manja, a i biraju sportove koji gadjaju odredjenu publiku sa izuzetkom par popularnih stvari.Jos pored poreskih prihoda koje dobijaju od stanovnistva, traze pretplatu.SK se orijentisao na najkvalitetnije i najpopularnije sportove, porasla im je znacajno aktiva u poslednje 2 godine.AS zbog svih tih politicara koji se muvaju oko nje ima lokalna/regionalna takmicenja.Arena je pre Telekoma bila na izdisaju, tada su i izgubili Spance a i izgubili bi dosta toga, sada su na vestackom disanju koje nece dugo da potraje.Apsurdno je skroz za njih reci da mogu nekom da ga uvale, sami sebe su osudili na propast.Trazili su previse para od SBB-a i dobili si nogobulj.Nista oni nisu vredniji od drugih televizija koje SBB ima u ponudi.

    Kome nije bitna?
    Mozda bi mogao da razlikujes ko se kada registrovao i ko je sarkastican, a ko nije.

    Comment


    • Koliko ja znam Telekom je otkupio Arenu i to su njegovi kanali. A pretplatu za nju plaćaju i građani regiona, kojima ona nije "državni projekat", već privatni. S druge strane, prodaja Telekoma je pitanje za Vladu Srbije - sigurno bi odavno bio u nečijem privatnom vlasništvu, da ima interesa u Vladi (ili kako je to Dodik utrapio naš telekom - da ne pominjem hrvatsku priču). Opet, vlasništvo nije tema priče, već programska šema - sigurno niko nije mislio posprdnim komentarima na to da se ugasi TV Arena, već da im je sjebana ponuda.

      A kome nije bitna? Pa imaš niz postova na ovoj i dr.temama gdje "vatreni navijači SK" odjednom posipaju pepeo po ABA - čak i kolegu tu iznad sa 17000+ postova....

      Nemam ni jedne ni druge - SK sam imao, pa odjavio zbog silovanja tenisom, a tu gdje jesam Arena ne dobacuje signal. A i kada bih plaćao TV prije bih kupio Sky Sport i BT Sport, putem card sharinga, već gledao domaću lošu varijantu istih.

      Da su pametni i jedni i drugi bi po razumnoj cijeni ponudili sve te kanale na svojim platformama i tako zadovoljili korisnike, što bi trebao biti jedini cilj. Ovako su kolektivno papci.
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • Ko prenosi juznoamericke kvalifikacije za Mundijal 2018? Počinju sledećeg četvrtka, nema ih u najavi SK-a (bilo je priče da će da prenose kvalifikacije svih zona)?

        Comment


        • Ja mislim da to prenosi Arena.Sutra izlazi raspored pa cemo vidjeti ;)

          Comment


          • Originally posted by DexDexter View Post
            Ko prenosi juznoamericke kvalifikacije za Mundijal 2018? Počinju sledećeg četvrtka, nema ih u najavi SK-a (bilo je priče da će da prenose kvalifikacije svih zona)?
            arena sport

            Comment


            • Arena prenosi CONCACAF zonu, ne i CONMEBOL.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Arena prenosi CONCACAF zonu, ne i CONMEBOL.
                bolivia-urugvaj arena 1 u 21,kolumbia-peru arena 3 u 22i30,venecuela-paravaj arena 1 u 23 8 oktobra

                Comment


                • cile-brazil arena 3 u 01i30,argentina-ekvador arena 4 02h ovo je raspored za hrvacke arene

                  Comment


                  • Ma da
                    SK drzi Evropske,Arena Juzne i Sjevernoamericke,a ES azijske kvalifikaciie.

                    Comment


                    • Originally posted by maksic View Post
                      cile-brazil arena 3 u 01i30,argentina-ekvador arena 4 02h ovo je raspored za hrvacke arene
                      Ja ne vidim na sajtu ovaj raspored

                      Comment


                      • liveonsat.com tu imas sve

                        Comment


                        • Vidjeh da ima i na tvprofil.com

                          Comment


                          • Chicago-ny rangers u 02 i la kings -san jose u 4i30 na areni 1,a od novembra i prenosi ncaa kosarke na areni...

                            Comment


                            • Originally posted by аутсајдер View Post
                              Koliko ja znam Telekom je otkupio Arenu i to su njegovi kanali. A pretplatu za nju plaćaju i građani regiona, kojima ona nije "državni projekat", već privatni. S druge strane, prodaja Telekoma je pitanje za Vladu Srbije - sigurno bi odavno bio u nečijem privatnom vlasništvu, da ima interesa u Vladi (ili kako je to Dodik utrapio naš telekom - da ne pominjem hrvatsku priču). Opet, vlasništvo nije tema priče, već programska šema - sigurno niko nije mislio posprdnim komentarima na to da se ugasi TV Arena, već da im je sjebana ponuda.

                              A kome nije bitna? Pa imaš niz postova na ovoj i dr.temama gdje "vatreni navijači SK" odjednom posipaju pepeo po ABA - čak i kolegu tu iznad sa 17000+ postova....

                              Nemam ni jedne ni druge - SK sam imao, pa odjavio zbog silovanja tenisom, a tu gdje jesam Arena ne dobacuje signal. A i kada bih plaćao TV prije bih kupio Sky Sport i BT Sport, putem card sharinga, već gledao domaću lošu varijantu istih.

                              Da su pametni i jedni i drugi bi po razumnoj cijeni ponudili sve te kanale na svojim platformama i tako zadovoljili korisnike, što bi trebao biti jedini cilj. Ovako su kolektivno papci.
                              Programska sema puno zavisi od para koje ima Telekom, a on te pare dobija od gradjana Srbije preko poreza.RTS je druga stvar, ali to ni pola Srbije ne placa(jedino u Vojvodini preko 60% ljudi placa pretplatu) a opet imaju ga svi.Dok ispada za tu Arenu samo mali broj ljudi u Srbiji moze da je ima.Poenta je to sto su mnogi politicari upleteni, a i zbog raznih veza su uzeli domace i regionalne sportove.UMP ne moze da im uzme jer je to ''visa sila'', mozda jedino kroz tri godine uzme LS ali tome sam se nadao vec ove godine.

                              Taj kolega u najmanju ruku troluje, zaboravio sam da li ima Arenu ili SK na tv-u(mislim da je SK) ali citam njegove postove zato sto pise u temama koje ja citam.Ti verovatno ne zalazis u te teme.Ako ima SK, onda je sigurno bio sarkastican.

                              Nisu isti ljudi koji su se prosle godine radovali ABA ligi i koji sada ''posipaju pepeo''.Mozes slobodno da kopas po temama, neces da pronadjes nijedan takav slucaj.

                              Pa ne bih nazvao da su iz SK papci, u Areni jesu zato sto su oni bili ti koji su zapoceli sve to.SBB uopste nije bio naklonjen SK-u dok Telekom nije kupio Arenu.

                              Comment


                              • Originally posted by maksic View Post
                                cile-brazil arena 3 u 01i30,argentina-ekvador arena 4 02h ovo je raspored za hrvacke arene
                                I dalje stojim iza toga da se neće prenositi.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X