Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zvuči.
    Al da neko gleda nižerazredna takmičenja kao što je naša liga, gdje je sve neregularno, umjesto najjačih liga na svijetu, mi nekako čudno.
    Ronaldo, Messi, Neymar, Bale, Fabregas, Alexis, Ozil, James, Rooney...a ovamo smijeh, kloc do kloca.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ja bih Večiti derbi gledao pre bilo kog derbija na svetu, kakvi El Klasici, derbi Italije i tsl. smešno za Večiti i taj naboj, realno.

      Comment


      • Slažem se s tim. Al derbi 2x godišnje. Kod Engleza svako kolo derbi.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Ove godine imamo sigurna tri uz eventualni u kupu. Dosta je to, da je više komada moguće da bi dosadilo.

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Slažem se s tim. Al derbi 2x godišnje. Kod Engleza svako kolo derbi.
            Ti i ja smo razmijenili mišljenja na onom drugom forumu. Ima vas nekolicina da ne prihvatate realnost, da je ovaj Balkan obična palanka....
            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

            Comment


            • Ja bih sve vreme držao daljinski u rukama i menjao kanale

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                To ne mora da znači.
                Kod mene bi važilo.
                Ja ću pre gledati Zvezda - Novi Pazar nego Arsenal - Čelsi recimo.
                Iako Premijer Ligu redovno gledam, za razliku od La Liga bez briga.
                A zanemari Zvezdu, to je tim koji volis naravno da ces da ga gledas. A ostali mecevi na koje gledas neutralno, sta ces pre gledati? Evo danasnji mecevi na primer, ja bi pre gledao Fulam-QPR nego sve one meceve sto prenosi Arena (Cukaricki, Dinamo, Belgijanci neki itd.) Sem Italijana i ABA lige sad, nema vise nista sto bi tamo pratio.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ja bih Večiti derbi gledao pre bilo kog derbija na svetu, kakvi El Klasici, derbi Italije i tsl. smešno za Večiti i taj naboj, realno.
                  Ja bih gledao samo dva derbija, lokalni derbi sa OFK Nisom, a drugi je jos istorijskog znacaja gde bi Radnicki ukrstio koplja sa posrnulim gigantom Dinama iz Vranja.To su nekad bili dobri mecevi, ne mogu sa Mladjom da se prepucavam.

                  Veciti derbi u fudbalu kada pogledam to je iskljucivo zbog sranja koja ce da se dese na tribinama, ono sto se desava na terenu me ne interesuje puno.

                  @Miko

                  Tako jeste u teoriji, ali znamo da SK ima vecu pokrivenost u ex-yu nego Arena, kada pogledamo srpsko fudbalsko prvenstvo relevantna publika ti je BiH(tacnije RS), Crna Gora, Srbija i delimicno Makedonija.Crna Gora i RS su mala trzista i stoji naravno da ce ljudi pogledati pre domaci sport ali kada su na ovakav nacin podeljena trzista male su sanse da je domaci sport gledaniji.Da je situacija izjednacena AS bi imala ubedljivu prednost u gledanosti.

                  Comment


                  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                    A zanemari Zvezdu, to je tim koji volis naravno da ces da ga gledas. A ostali mecevi na koje gledas neutralno, sta ces pre gledati? Evo danasnji mecevi na primer, ja bi pre gledao Fulam-QPR nego sve one meceve sto prenosi Arena (Cukaricki, Dinamo, Belgijanci neki itd.) Sem Italijana i ABA lige sad, nema vise nista sto bi tamo pratio.
                    Gledao bih pride još i Partizan, a ove druge zaista ne bih.
                    Čukarički - Lučani, recimo.
                    Zato sam ja jedan od retkih ludaka koji imaju i SK i AS.

                    Comment


                    • Ja bih gledao Cukaricki zbog Vladana Milojevica, ali ne gleda mi se na krs(i kockastim) strimovima.Nisu Radnicki, pa da moram da ih gledam.

                      Comment


                      • Dostupnost Arene je smijesna tamo dje se gleda JSL. Od onih koji imaju kablovsku u Srbiji Arenu nema 65%, u CG je nema 60% kablovskog trzista, dok je jedino nesto bolja situacija u Republici Srpskoj po njih, ali i tamo je Total TV ozbiljan igrac, u ostatku BiH JSL nikoga ne zanima, kao ni u Hrvatskoj, Sloveniji, pa vjerovatno i Makedoniji. Nisu bas magla kao nekad ali gledanost im je mizerna generalno. Ali prosipati milione drzavnih para je najveci problem i to mora stati kad-tad. Milioni za Arenu, milioni za Pink kanale, katastrofa. Generalno je slaba gledanost sporta uopste na kablovskoj, SK ponekad izvuce tu do 2-2.5% i to je to.
                        sigpic

                        Comment


                        • Gdje se mogu naći podaci o gledanosti SK i Arene pa da uporedimo brojeve? SK ima više korisnika, ali koliko tačno više? Hvala..

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Dostupnost Arene je smijesna tamo dje se gleda JSL. Od onih koji imaju kablovsku u Srbiji Arenu nema 65%, u CG je nema 60% kablovskog trzista, dok je jedino nesto bolja situacija u Republici Srpskoj po njih, ali i tamo je Total TV ozbiljan igrac, u ostatku BiH JSL nikoga ne zanima, kao ni u Hrvatskoj, Sloveniji, pa vjerovatno i Makedoniji. Nisu bas magla kao nekad ali gledanost im je mizerna generalno. Ali prosipati milione drzavnih para je najveci problem i to mora stati kad-tad. Milioni za Arenu, milioni za Pink kanale, katastrofa. Generalno je slaba gledanost sporta uopste na kablovskoj, SK ponekad izvuce tu do 2-2.5% i to je to.
                            Arena ne emituje u Sloveniji.

                            Što se gledanosti tiče, jasno je da Sport Klub ima više gledaoca ako se gleda koliko ljudi koristi usluge operatera koji imaju samo SK, jer većina ima TotalTV (van grada) i SBB u gradu. Ali i to se menja, ja koristim IPTV više od tri godine, a poznajem puno ljudi koji takođe imaju IPTV, i samim tim samo Arene.

                            Mislim da u suštini SBB i Telekom igraju glavnu ulogu tu, jer većina lokalnih operatera ima i Arenu i SK (bar po jedan kanal).
                            Last edited by milosh-96; 26-09-15, 13:42.
                            FC INTERNAZIONALE MILANO
                            AL: Oakland A's NL: New York Mets

                            Comment


                            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              Gledao bih pride još i Partizan, a ove druge zaista ne bih.
                              Čukarički - Lučani, recimo.
                              Zato sam ja jedan od retkih ludaka koji imaju i SK i AS.
                              Mazohista covek, nema drugog objasnjenja

                              Comment


                              • Nek je se neko i zvanično oglasio povodom ABA lige. Potvrdila je danas Arena sve prenose u narednih 5 godina, al što bi rekao jedan član foruma to ne mora da znači da ABA ligu već naredne godine nećemo gledati na SK.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X