Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je potvrdjeno da je ABA presla na Arenu.

    E to @VojoSabac ako se ti ne mozes pomiriti sa tim da je SK izgubio prava to je tvoj stvar.
    Ja ti kazem samo da je ABA presla na Arenu

    Comment


    • Ako je presla, sto to onda ne objavljuje? (arena)

      Comment


      • Originally posted by eliiahu View Post
        Ako je presla, sto to onda ne objavljuje? (arena)
        Zato sto jos nista nije definitivno, jer se kod nas ne zna do minut do 12h..Tako je bilo isto i za Spance, strpite se jos malo...

        Comment


        • Sutra izlazi raspored za narednu sedmice i tu ce se naci mecevi ABA Lige.
          Nakon toga ocekuj i zvanicnu objavu

          Comment


          • u rasporedu programa sport kluba nema prenosa aba lige...

            Comment


            • Zato sto jos nista nije definitivno, jer se kod nas ne zna do minut do 12h..Tako je bilo isto i za Spance, strpite se jos malo...

              Nije istina da je tako bilo i za Špance. Procurila je informacija početkom jula (to sam pisao ovde, možeš proveriti) da je Sport klub otkupio Primeru u naredne tri sezone, a zvanično je objavljeno nekoliko sedmica kasnije. Nebitno ,činjenica je da svako normalan i svako ko nema Telekomove kanale, ne može da se pomiri sa činjenicom da ABA liga prelazi na Arenu, na Đilasovu patent televiziju koja je napravljena da bi se legalizovala pljačka građana tako što će se plaćati državna kablovska televizija istoj toj državi koja će OPET od 01. januara 2016. godine uvesti pretplatu na Javni servis. Istu tu apsurd televiziju ne gleda ni četvrti deo građanstva Srbije, koliko gleda Sport klub i sad će neko "mnogo pametan" da Sport klubu zabrani prenose ABA lige. Verujem i ostaću u tom obeđenju da ABA ostaje na našim kanalima. Uzgred, ižašla je programska šema apsud Arena sporta i ne piše nigde da 1. i 2. oktobra prenose ABA ligu.

              Comment


              • Na kratko su ubacili, pa su izbrisali proramsku šemu za sledeću nedelju, sad sam proverio još jednom.

                Comment


                • Originally posted by Voja Šabac View Post
                  Zato sto jos nista nije definitivno, jer se kod nas ne zna do minut do 12h..Tako je bilo isto i za Spance, strpite se jos malo...

                  Nije istina da je tako bilo i za Špance. Procurila je informacija početkom jula (to sam pisao ovde, možeš proveriti) da je Sport klub otkupio Primeru u naredne tri sezone, a zvanično je objavljeno nekoliko sedmica kasnije. Nebitno ,činjenica je da svako normalan i svako ko nema Telekomove kanale, ne može da se pomiri sa činjenicom da ABA liga prelazi na Arenu, na Đilasovu patent televiziju koja je napravljena da bi se legalizovala pljačka građana tako što će se plaćati državna kablovska televizija istoj toj državi koja će OPET od 01. januara 2016. godine uvesti pretplatu na Javni servis. Istu tu apsurd televiziju ne gleda ni četvrti deo građanstva Srbije, koliko gleda Sport klub i sad će neko "mnogo pametan" da Sport klubu zabrani prenose ABA lige. Verujem i ostaću u tom obeđenju da ABA ostaje na našim kanalima. Uzgred, ižašla je programska šema apsud Arena sporta i ne piše nigde da 1. i 2. oktobra prenose ABA ligu.
                  Koja pljačka, ko je uhapšen? Aj malo sa Đilasa, muka mi više da čitam. Da nisam iz Srbije mislio bih da je taj Đilas bio najveći lopov i zlotvor, a čovek je sve samo ne to.

                  Comment


                  • Kada pogledas gde je sve ukljucen on i koje sve funkcije vrsi, naravno da ce da se povezuje sa tim.Uopste nije cist, a najvise je povezan sa sportom direktno ili indirektno pa naravno da ce on najvise da se spominje.

                    Comment


                    • Evo sa Mozzarta potvrda

                      http://www.mozzartsport.com/vesti/ja...takmice/116339

                      Comment


                      • Rekoh vam jos pre 15 dana, bravo za Arenu ABA uz Edina uzivanje...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Napravili su jednu gresku, nije Arena otkupila prava nego je Telekom jer su njihove pare.

                          Comment


                          • Није го*но него се ... :-D

                            Ма милина @Мр.М слушати Едвина

                            Comment


                            • Arena je mali i slabasni ker, Telekom je gazda.

                              Comment


                              • Stigla potvrda.

                                Izgleda da je Sportklub izgubio ABA ligu. Ali ništa se ne zna do poslednjeg trenutka.

                                Comment

                                Working...
                                X