Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hof mec je odigran. znaci 10.8 stigao. cekamo da vidimo jel se SK dogovorio sa MP&Silva distributerom oko prenosa. tvarenasport je obustavila emitovanje snimaka nfl'a iz prosle godine , sto potvrdjuje da su oni digli ruku od prenosa.

    Comment


    • LS i LE u naredne tri godine SK prenosi za CG. Bice poseban feed SK1 kanala za teritoriju CG sa minimalnim razlikama u odnosu na klasicni, paket koji je imao RTCG sad ima SK. Prvi pik srijeda i cetvrtak.
      sigpic

      Comment


      • Ih sto to nema Srbija
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          LS i LE u naredne tri godine SK prenosi za CG. Bice poseban feed SK1 kanala za teritoriju CG sa minimalnim razlikama u odnosu na klasicni, paket koji je imao RTCG sad ima SK. Prvi pik srijeda i cetvrtak.
          isto to vazi i za Slovenacki SK.....prava na ligu sampiona imat ce medijska kuca pro plus u kojoj se nalaze kanala pop tv i kanal A....najzanimljiviji mec utorkom, srijedom i cetvrtkom bit ce na kanalu kanal A, ostale utakmice ce ici na kanalima sportklub.....tako se dogovorili....
          Last edited by Bayern1975; 10-08-15, 16:17.

          Comment


          • Originally posted by dule.dr View Post
            hof mec je odigran. znaci 10.8 stigao. cekamo da vidimo jel se SK dogovorio sa MP&Silva distributerom oko prenosa. tvarenasport je obustavila emitovanje snimaka nfl'a iz prosle godine , sto potvrdjuje da su oni digli ruku od prenosa.
            Ne. U BiH ostaje na Areni Sport i na OBN-u (utakmica srijedom).

            A izgleda da su javni emiter zbog BHT-a ispusili LS za ovu sezonu.

            Comment


            • Poslao sam Totalu mail da li će da ubace SK4 u osnovni paket i nisu mi rekli ništa što već ne znam/o.

              Sve vesti koje se odnose na uvodjenje novih kanala u našu ponudu možete pratiti na www.totaltv.tv. u ovom trenutku nismo u mogućnosti da damo precizan odgovor na Vađe pitanje.
              Takodje, u vezi svih novosti oko prođirenja ponude novim SD ili HD kanalima, uputićemo blagovremeno obaveštenje za sve Korisnike.
              Hvala Vam što koristite našu uslugu.
              Last edited by Dzeki; 10-08-15, 18:17.
              www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • Nece, ubacivanjem kanala morali bi da ga dignu na satelit, sto bi po automatizmu znacilo kraj za PL u subotu u 16 sati na tom kanalu.
                sigpic

                Comment


                • A da li ga mogu ubaciti u HD paket koji se ionako dodatno plaća?

                  Comment


                  • Prostite ako je već bilo, vidim da ne piše u prvoj postu: Je l' će se i ove sezone prenositi turska, ruska, nemačka i italijanska liga u košarci?
                    Last edited by Dzeki; 10-08-15, 21:25.
                    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Ako za koji mesec SK4 prebace u HD format, na konju smo.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • dogovor oko nfl-a jos nije postignut. ocekuju se.
                        nba prenosi su totalni gubitak po mojim informacijama. cena prenosa je takva da broj reklama ne pokriva ni minimum troskova. cudno. mislio sam da je gledanija liga.

                        Comment


                        • nba prenosi su totalni gubitak po mojim informacijama. cena prenosa je takva da broj reklama ne pokriva ni minimum troskova. cudno. mislio sam da je gledanija liga.

                          NBA se najviše gleda kad počne play-off, regularni deo sezone i nije toliko interesantan. Mislim da je NBA prilično lošija za razliku od nekih pretnodnih godina (5-10 godina u nazad).

                          Comment


                          • Pa što se tiče regularnog dijela sezone, nije da ga na SK nešto previše prenose. Jedan prenos sedmično, nedjeljom u 21:30, i ponekad, ali jako rijetko, utorkom oko 02:00...

                            Comment


                            • Naravno da regularni dio nije interesantan kad nemaju srece sa izborom utakmica. Prosle sezone je uvijek bio prenos nekog osakacenog tima. Jos dodaj tu da uvijek prenose evropski termin, a te utakmice i nisu bas interesantne. Slabo ce to ko da gleda. A cini mi se da je tim koji su prenosili najvise Bruklin, tek njih nece niko da gleda. Slabe utakmice valjda i donose slabiju gledanost. Taj plej-of je jedina dobra stvar.

                              Sto se prihoda o reklama tice, tu ne znam nista.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eto jedino za Božić imaju dobre prenose, a tu ne možeš promašiti. A za Novu godinu kontam da ni nemaju gledanost.

                                Comment

                                Working...
                                X