Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav budjav zreb, ostajes bez 3 dobra tima u startu

    Plus sto smara ponavljanje nekih meceva

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Kakav budjav zreb, ostajes bez 3 dobra tima u startu
      Ne budi naivan, Arsenal ne bi ni Dinamo prosao, osmina im je plafon, tradicija je cudo.

      Celsi svakako moze protiv PSZa, daleko je kraj februara. Za Engeze je dobro sto ce Juve i Roma odma ispasti, ali Juve je sam kriv sto nije bio prvi u grupi.
      sigpic

      Comment


      • Ide Cholo do titule.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Eto direktnog okrÅ¡aja za koeficijent... Fiore - Spursi...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ne budi naivan, Arsenal ne bi ni Dinamo prosao, osmina im je plafon, tradicija je cudo.

            Celsi svakako moze protiv PSZa, daleko je kraj februara. Za Engeze je dobro sto ce Juve i Roma odma ispasti, ali Juve je sam kriv sto nije bio prvi u grupi.
            *grabs popcorn*

            Ne bih ja bio tako siguran da Juventus zavrsava svoje.. 60% - 40% po meni taj dvomec

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Za par minuta, tu se spasavaju Englezi, dize koeficijent, Arsenal nista ne donosi od petarde protiv Barse. Ali bice uzivanje gledati kako Venger pokusava da zakopca jaknu dok bude plesao trojac naprijed. Oni top timu kakav je Real daju cetiri na gostovanju, osam bi mogli da uvale na Emiratima. Jos dolaze Turan i Vidal, uh, uh
              Bas me cudi sto si toliko skeptican po pitanju kvaliteta prvoplasirane ekipe premijer lige, mada je verovatno prisutno razocaranje u engleske klubove nakon ispadanja mancestera od vukova i filipsovaca

              Comment


              • Hahah ima i ovde da ispadnemo odma
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Gledaj ovo, ako LVG zasere ovo neka pakuje kofere. Ako već do tada ne ode..

                  Comment


                  • Mogao sam ići u BG da gledam Kloppa. Idi bre BraÅ¡anac u pm...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Aoo, svakako ne bi bilo isto, ali mogao je Liverpool u Beograd

                      Comment


                      • Danci se prvi nasmeÅ¡ili. Kiselo? Ili zadovoljno? Hmmm

                        Poslato sa htc
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Emeri rutinski do 3. finala za redom...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ima par dobrih meceva u LE, npr. Fiorentina-Tottenhem, Augsburg-Liverpool, Sahjtor-Salke, Villareal-Napoli...

                            Meni su sezonama unazad mnogo bolje utakmice u nokaut fazi LE nego u LS.

                            Najsrecniji tim sto se zrebovanja tice u Evropi je Atletiko Madrid ubedljivo.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              *grabs popcorn*

                              Ne bih ja bio tako siguran da Juventus zavrsava svoje.. 60% - 40% po meni taj dvomec
                              Nece Juve ruzno izgubiti kao Arsenal npr. ali bas tesko da moze da prodje.
                              Originally posted by PRINCARA View Post
                              Bas me cudi sto si toliko skeptican po pitanju kvaliteta prvoplasirane ekipe premijer lige, mada je verovatno prisutno razocaranje u engleske klubove nakon ispadanja mancestera od vukova i filipsovaca
                              Nije razocareje u engleske klubove, Englezi mogu dalje, svi, u oba takmicenja, samo jedan ne moze. Ne treba to mijesati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bitno je da se ucestvuje, vec godinama zaredom Na Camp Nou ce proci kao sto su prosli na Alianz Areni u grupi... samo sto Barca nece stati jer nije grupna faza, bice zanimljivo svakako, navijacima Barcelone

                                Comment

                                Working...
                                X