Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja tvrdim da je to od pocetka namesteno da Arsenal bude drugi, jer kako god prvi u grupi nikako nismo mogli biti pored Bajerna.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Samo mi nije jasno zasto Jang ne igra u prvih 11?

      Nego, to sto Gigs ide i se zali zbog ponistenog gola, a LVG sedi na klupi
      Last edited by Ser Gagi; 08-12-15, 20:43.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Sta promasi Morata ljudi je l' ovo realno?

        [VINE]i7xtHWBUY09[/VINE]

        jbg nije ni on sav svoj, a inace je clutch igrac, kad god treba gol u jakim tekmama, on to resava. Ali nece ga ove sezone nikako. Jos jednu sansu je imao pre ove, presao Ramija ko malo dete, ali se kraju spetljao i sjebo stvar a bas bio dobar prodor. Jos uvek sirov talenat.

        Comment


        • To bi jedino dobro bilo od ucesca u tom sramotnom takmicenju. Partizan ili Dinamo da se izvuku.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            jbg nije ni on sav svoj, a inace je clutch igrac, kad god treba gol u jakim tekmama, on to resava. Ali nece ga ove sezone nikako. Jos jednu sansu je imao pre ove, presao Ramija ko malo dete, ali se kraju spetljao i sjebo stvar a bas bio dobar prodor. Jos uvek sirov talenat.
            Van forme je covjek treba mu brzo neki go da vrati samopouzdanje,sad evo gledam sta je promasio ne mogu da vjerujem
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Iha, kakva lekcija, brukanje pade sve ka' da nece. Plivajte, a ti Dejli najvise, ti si strasan stoper
              Bogami i Bastijan pre Dejlija ispao sa Kruzera. Blindara kriv što je pratio pogrešnog od trojice oko njega.

              Comment


              • Nemam bas nekih ambicija da idem u Zagreb iskreno.
                sigpic

                Comment


                • Ne znam kojom magijom ce Dinamo igrati LE, vec su oni ispali.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Tom View Post
                    Bogami i Bastijan pre Dejlija ispao sa Kruzera. Blindara kriv što je pratio pogrešnog od trojice oko njega.
                    Ma plivanje strasno Svajnija, ali Kruze onda mogao samo onuda da prodje kad je zalomio Svajnija, Blind naravno to ne kapira, sivonja standardno vazduh cuva i kad ispada ruke visoko u vis.

                    Mene on opasno nervira, zbog njega se ne smije igrati otvorenije, ili ode do centra i pokloni loptu, po automatizmu otvori kontru za protivnika, ili mu je pozicioniranje ocajno i sve se raspadne zbog njega.

                    Daj nekog iz akademije kad su povrijedjeni Dzons i Roho, ne mogu gori od njega biti sanse nema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      To bi jedino dobro bilo od ucesca u tom sramotnom takmicenju. Partizan ili Dinamo da se izvuku.
                      Kako Mancester igra, za Partizan bi to bilo dobro takodje
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Zao mi Marsijala, decko promasio klub
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ne znam kojom magijom ce Dinamo igrati LE, vec su oni ispali.
                          A da, oni su cetvrti, potpuno sam zaboravio.

                          Onda Partizan u sesnaestini ili odustajanje od tog takmicenja ako je moguce. Mada se mogu pregurati dvije utakmice sa omladincima, nego ce Van Gal tu da zapne iz sve snage tacno ga vidim
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ma plivanje strasno Svajnija, ali Kruze onda mogao samo onuda da prodje kad je zalomio Svajnija, Blind naravno to ne kapira, sivonja standardno vazduh cuva i kad ispada ruke visoko u vis.

                            Mene on opasno nervira, zbog njega se ne smije igrati otvorenije, ili ode do centra i pokloni loptu, po automatizmu otvori kontru za protivnika, ili mu je pozicioniranje ocajno i sve se raspadne zbog njega.

                            Daj nekog iz akademije kad su povrijedjeni Dzons i Roho, ne mogu gori od njega biti sanse nema.
                            Evo ih blebeću međusobno isto što i mi.

                            Ko ih je*e, neka idu četiri Lestera Najgarda u LŠ-a što se mene tiče.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Van forme je covjek treba mu brzo neki go da vrati samopouzdanje,sad evo gledam sta je promasio ne mogu da vjerujem
                              Slazem se, a i mora vise da igra. Jbg jest i Mandza usao kakvu takvu golgetersku formu, al mora Morata igrati.

                              Comment


                              • Mazic dominira, svaka odluka mu je sa minutom zakasnjenja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X