Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Definitivno najjaci momenat je kada je Kovinjalo ''video'' Ninkovicev gol.Ono je za fudbalske anale.

    Vidi se da ne baci pogled na lajvskor, kada njemu Augzburg i dalje vodi.

    Comment


    • Abu me je odusevio veceras. Ovo je bio onaj Partizan iz kvalifikacija, druga ozbiljna pobeda na strani.

      Bice jedna lepa atmosfera 10. decembra na stadionu, lepa koliko moze biti. Treba ostati fokusiran.

      Comment


      • To se cekelo, ne znam vise i koliko godina da odgledamo pravi partizan i da nam je prolece nadomak ruke. Ko ne dodje 10-tog decembra na stadion pa makar padali i meteori ne treba sebe da smatra grobarom.
        Last edited by rope; 26-11-15, 20:34.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Kakav je retard Minjole
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Dajte nama Minjolea, čuva posed ko zmaj.

            Comment


            • Nisam video kako je uspeo da napravi prekrsaj za indirektan udarac, ali osecam da je neverovatno glup.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Nije mu prvi put da drka loptu pola sata. Ako ne mozes da dodas, ispucaj, jbm te glupog...

                Ben
                Last edited by Brian McShtull; 26-11-15, 20:53.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ovakve golove od Bena hocu cesce da gledam.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Milner i Benteke za preokret, sad vec licimo na nesto. Ovo je prvi penal ove sezone... Lep gol Bentekea.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman View Post
                      Ovakve golove od Bena hocu cesce da gledam.
                      Ja hocu da vidim Staridza i Benteke-a zajedno. Mislim da bi bio strasan tandem

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Ja hocu da vidim Staridza i Benteke-a zajedno. Mislim da bi bio strasan tandem
                        To ces jako retko vidjati.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          To ces jako retko vidjati.
                          Ne slazem se sa tobom, al ajde..Videcemo protiv slabijih ekipa u PL..

                          Comment


                          • Allen najbolji igrac veceras
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Ne slazem se sa tobom, al ajde..Videcemo protiv slabijih ekipa u PL..
                              Nisi me shvatio, i ja bi voleo da gledam njiv dvojicu zajedno, ali tu su te je**ne povrede.

                              Comment


                              • Allen starter protiv Svonsija, veceras je pokidao
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X