Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Pogura nas sudija sad lagano sa ovim crvenim.
    Inace ne igramo uopste lose, samo nema ko da sutne.

    Evo ga ipak, Emre.
    Zasluzen crveni po meni...

    Svidja mi se ova igra Liverpula, ima tu neke ideje i mnogo vise energije u igri nego prethodno, bice zanimljivo vidjeti kako ce se odvijati

    Comment


    • Ma drugi zuti, ovako rano, u delu terena gde je pitanje da li bi Emre prosao. Bas bas po meni onako ostro, ali ne bunim se.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Kakva je ovo ekipa,kakav je ovo fudbal za sladokusce idemo idemo idemo Manolo Gabbiadini opet
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Sarri je napredna verzija Zdenjeka Zemana.
          sigpic

          Comment


          • Kako igra Napoli pod Sarrijem, ovo je poezija od fudbala

            Prvi gol Gabijadinija
            https://streamable.com/rnc2
            Drugi fantasticni
            https://streamable.com/cvau

            Comment


            • Kad vidis kod njih da nijedan go nije neka improvizacija nego da je sve doslo sa treninga onda ti je jasno.Sta je najljepsi fudbal za nekoga to ne znam,ali njih je meni najveci uzitak trenutno gledati...ubjedljivo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Aj nek udje Gonzalo bar 20 minuta hocu jos

                Comment


                • Cuva ga za Chievo mnogo teska utakmica,ali bih i ja volio da udje samo 15-ak minuta ako nista

                  Fenomenalan je ove sezone,sve derbije rijesio svojim igrama i golovima
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • U fantasticnoj je formi, ali odgovara mu to sto i nekoliko ofanzivnih igraca pozadi njega kidaju... Insigne igra predobro, Mertens i Kaljehon takodje, a i najbolje pojacanje Allan mnogo im je donio

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      U fantasticnoj je formi, ali odgovara mu to sto i nekoliko ofanzivnih igraca pozadi njega kidaju... Insigne igra predobro, Mertens i Kaljehon takodje, a i najbolje pojacanje Allan mnogo im je donio
                      Ziva istina sve to,ali on ove sezone u skoro svakom golu ucestvuje na neki nacin i to se vidi...kroz duple pasove,asistencije,pa dodje na centar uzme loptu ispali se gore zabije go i mnogo je popravio igru 1 v 1 ove sezone

                      Da ga ne hvalim samo nek nastavi za nas fanove

                      Mertens je inace klupa,Callejon je opcija broj 1 na toj poziciji za sada zbog nevjerovatnog zalaganja i zelje
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nema razloga da ne nastavi, eksplodirao je jos u ovom sistemu Sarrija, samo da ga zaobidju povrede...

                        Comment


                        • Da Napoli nesto valja igrao bi LP, a ne ovo drugorazredno natjecanje. Ja mislio neka ekstra tekma protiv jake ekipe, a kad ono tuku mocni Mitjiland

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Nema razloga da ne nastavi, eksplodirao je jos u ovom sistemu Sarrija, samo da ga zaobidju povrede...
                            Jeste sistem "krivac" za ove dobre partije ofanzivne linije jer su nekako slobodniji nego kod Beniteza da igraju sta hoce + motivacija igraca...uzivanje stvarno za gledanje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Pa druze, ljudi pricaju o ovoj sezoni i igraju za sada vrhunski, najbitnije da je igracima legao ovaj sistem koji trener zahtijeva. Prosle godine Napoli igrao prilicno promjenljivo i zato nisu mogli do LS.

                              Comment


                              • Originally posted by Henryj View Post
                                Da Napoli nesto valja igrao bi LP, a ne ovo drugorazredno natjecanje. Ja mislio neka ekstra tekma protiv jake ekipe, a kad ono tuku mocni Mitjiland
                                Ne komentarisemo samo Mitijland... Dali 5 komada Laciju, dobili derbi protiv Juvea, dobili i Milana na San Siru 0-4, dobili i Violu sada pre neki dan 2-1...

                                Comment

                                Working...
                                X