Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha namjerno ti ja zbog toga i govorim mnogo bi meni bilo dosadno da ti sad kazes jeste to i to...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ma ne zna Brajkula ko su bikovi rudnički

      http://mondo.rs/a840804/Sport/Fudbal...12-igraca.html

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ma ne zna Brajkula ko su bikovi rudnički

        http://mondo.rs/a840804/Sport/Fudbal...12-igraca.html
        Brajkula kao Albert Nadj i Stanija. Govori o sebi u trecem licu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Stanija mi je sestra najrodjenija od strica, a Englezi su bikovi rudnički.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Stanija mi je sestra najrodjenija od strica, a Englezi su bikovi rudnički.
            Za prvi deo izjave ne znam, ali ti verujem, a za drugi se slazem.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Evo, odmah zavera protiv mene, difender mi pronalazi neke viruse u kompu, jak lobi ti Englezi, slagase 79% sveta.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ma ne zna Brajkula ko su bikovi rudnički

                http://mondo.rs/a840804/Sport/Fudbal...12-igraca.html
                Koje govno od artikla, kako bi vecina citalaca pomislila kako smo evropska sila zato sto imamo vise igraca od Engleza.A ne uzimaju u obzir da je bolje igrati u Cempionsipu nego u Astani, Borisovu, Makabiju i Malmeu.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Koje govno od artikla, kako bi vecina citalaca pomislila kako smo evropska sila zato sto imamo vise igraca od Engleza.A ne uzimaju u obzir da je bolje igrati u Cempionsipu nego u Astani, Borisovu, Makabiju i Malmeu.
                  Baš taj Č-šip skup mesara i bizona, ko je ikada igrao fudbal i shvata ga kao umeće a ne fizičku sposobnost, složiće se. Baš veliki hajp oko tog Čšipa, a npr. dosta zanimljivje gledati meč jedne Cvajte.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Koje govno od artikla, kako bi vecina citalaca pomislila kako smo evropska sila zato sto imamo vise igraca od Engleza.A ne uzimaju u obzir da je bolje igrati u Cempionsipu nego u Astani, Borisovu, Makabiju i Malmeu.
                    Ma bitno je da igraju LS, e sada odakle tj iz koje lige dolaze to je manje bitno.
                    Da li je artikal "govno" ili nije u to ne ulazim niti me nesto interesuje, ali cinjenice su cinjenice
                    Vise Srba nego Engleza. Jer u sustini nije ovde akcenat stavljen (barem od strane Brajkule) na jacinu engleske lige vec na kvalitet engleskih fudbalera. Kako ih je ono nazvao bikovi rudnicki
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma i ajde kad pominjete Čšip i Pšip, ogroman hajp se napravio oko te lige, jedino što je medijski propraćenija (upravo zbog hajpa), ostalo kada se uporedi sa npr. Špancima.....a na ovim prostorima ti Španci nekako se najslabije kotiraju, sem o Klasiku retko čujem da se priča o nekoj tekmi. Tu eto i Žabari prednjače sve kao posledica starih vremena i nas nostalgičara.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ma i ajde kad pominjete Čšip i Pšip, ogroman hajp se napravio oko te lige, jedino što je medijski propraćenija (upravo zbog hajpa), ostalo kada se uporedi sa npr. Špancima.....a na ovim prostorima ti Španci nekako se najslabije kotiraju, sem o Klasiku retko čujem da se priča o nekoj tekmi. Tu eto i Žabari prednjače sve kao posledica starih vremena i nas nostalgičara.
                        E ako se Kalco vrati na stare slave opet cu poceti da redovno pratim fudbal. Zivota mi, ono sto se desavalo u Kalcu krajem osamdesetih i tokom devedesetih pa i pocetkom dvehiljaditih je nesto najbolje sto fudbal i kao igra i kao takmicarska disciplina moze da pruzi. Dovoljan podatak je cinjenica da je celnicima klubova pa i igracima istih bilo bitinije da osvoje Kalco nego LS . Samo da se jos koji klub finansijski stabilizuje i idemo polako. Ova sezona mi se na primer najvise dopada, jer je vrlo ujednacenija (barem za sada) u odnosu na neke prethodne. A to samo moze da doprinese ligi i na takmicarskom i na marketinskom planu...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kalćo istitucija, nema tu.

                          Nego gledam sada i ove dodele za najboljeg fudbalera planete od strane FIFA, ako je to neko merodavno merilo, evo Englez nikad nije uzeo prvu nagradu a tamo se vrte milijarde oko fudbala, hajp evo vrti mi se u glavi koliki.

                          Comment


                          • Od engleza priznajem Besta kao velikog majstora ove igre, jednog od najvecih. Pa cak je i on uspeo samog sebe da sjebe auto-destrukcijom. Od ovoga "naseg" period, tj erioda koji smo svi mi (skoro svi) gledali i pratimo tu je jedino Gaskoin vredan pomena. I to je to .... Ne moze ni da bude u zemlji u kojoj je glavna filozofija fudbala da se sutne na gol i sutnuti uvek i po svaku cenu. Pa nismo svi Met Letisije da zabijamo kada god i odakle god pozelimo ....
                            Last edited by Sandugp; 20-10-15, 17:49.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              E ako se Kalco vrati na stare slave opet cu poceti da redovno pratim fudbal. Zivota mi, ono sto se desavalo u Kalcu krajem osamdesetih i tokom devedesetih pa i pocetkom dvehiljaditih je nesto najbolje sto fudbal i kao igra i kao takmicarska disciplina moze da pruzi. Dovoljan podatak je cinjenica da je celnicima klubova pa i igracima istih bilo bitinije da osvoje Kalco nego LS . Samo da se jos koji klub finansijski stabilizuje i idemo polako. Ova sezona mi se na primer najvise dopada, jer je vrlo ujednacenija (barem za sada) u odnosu na neke prethodne. A to samo moze da doprinese ligi i na takmicarskom i na marketinskom planu...
                              Nije samo zbog nostalgije, stvarno, ni zbog devedesetih i onih nedeljnih popodneva, ali bez Italijana u završnici Lige šampiona, nije ta Liga šampiona toliko dobra. Bez velikog Kalča nema velikog evropskog fudbala.

                              I on će se, na radost svih nas, ponovo vratiti. Jer posle ludog Nerona, kaže istorija, došao je Trajan i Rimsko carstvo nikada nije bilo veće.
                              Bice to sve ok.

                              Posle duzeg vremena bolji Kalco za gledanje od Engleza. Ostaje jos da Inter i Milan oteraju Beavis-a i Butthead-a i dovedu nesto sto bar lici na trenera.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Od engleza priznajem Besta kao velikog majstora ove igre, jednog od najvecih. Pa cak je i on uspeo samog sebe da sjebe auto-destrukcijom. Od ovoga "naseg" period, tj erioda koji smo svi mi (skoro svi) gledali i pratimo tu je jedino Gaskoin vredan pomena. I to je to .... Ne moze ni da bude u zemlji u kojoj je glavna filozofija fudbala da se sutne na gol i sutnuti uvek i po svaku cenu. Pa nismo svi Met Letisije da zabijamo kada god i odakle god pozelimo ....
                                Best je bio Irac, Severni Irac, jbt. Sandu kakvo elementarno nepoznavanje materije.

                                Comment

                                Working...
                                X