Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka čast Partizanu! Odradili su ono "što sam im govorio" još prije početka takmičenja - samo jako u odbrani, napad je dovoljno kvalitetan. I protiv Baskijaca isto - samo oštro i pokazati ko je gazda u Beogradu.
    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

    Comment


    • E moj Rodgerse, bolje da si klince ubacio da se ne brukas ovoliko. Jos ubacuje Coutinha da resi utakmicu protiv Sionaaa, Siona eej.

      Comment


      • Mrtvi marsej
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • GONZALO PIPITA HIGUAIN

          Molim vas klip gola,molim vas!!!
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Samo za Akana..

            Comment


            • Otac svega
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Otac svega
                Kratko i jasno.

                Comment


                • Uvek preterujete, kao da ste pravi Italijani Lep gol ali ocinstvo ni govora
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Probaj ti dati go kontra 4,5 protivnickih igraca jos uz ovakvu sutinu pa ces vidjeti da je ocinstvo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • jbni sion aloooo !!!!

                      Comment


                      • Dominiraju Englezi dominiraju...
                        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                        Comment


                        • JSL je jaca od PL, Partizan dobio Aug u gostima a Liverpul kuci ne moze Sion da dobije. Definitivno JSl je jaca od PL...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            JSL je jaca od PL, Partizan dobio Aug u gostima a Liverpul kuci ne moze Sion da dobije. Definitivno JSl je jaca od PL...
                            Možda si i u pravu, ali ja se sećam da kada su govorili u negativnom kontestu o Seriji A to se uvek činilo korz prizmu Evrope, tipa krš liga Serija A prvak ne moće da dobije Galatasaraj i tsl.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Možda si i u pravu, ali ja se sećam da kada su govorili u negativnom kontestu o Seriji A to se uvek činilo korz prizmu Evrope, tipa krš liga Serija A prvak ne moće da dobije Galatasaraj i tsl.
                              Mani se corava posla vidi golcine gore zajebi tu pricu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Mani se corava posla vidi golcine gore zajebi tu pricu
                                Nmg ja o Iguainu, previše ga hvališ imam neku neopisivu potrebu da ti kontriram. Mada istina je da svako finale on flop, svaka tekma kad se lomi on flop i tako.....ume bap da razočara.

                                Ali da ume, ume.

                                Comment

                                Working...
                                X