Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to malo je bio tezi put ali ipak se sve zavrsilo na najbolji moguci nacin
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Moj brat Oblak Jan u seriji

      Comment


      • Originally posted by stewanoskipp View Post
        To je to malo je bio tezi put ali ipak se sve zavrsilo na najbolji moguci nacin
        Kako izgleda lakši ako je ovo teži?

        Real će u godinama koje slede imati bolji tim i boljeg trenera, ali verovatno neće uzimati. Ovo se baš potrefilo. Atletiko im sklonio sve ekipe koje bi ih lagano dobile. Verovatno bi i Real pobedili u dva meča, ali finale se igra na jedan. Glupost neviđena, da se do finala igra na dve, a kada se odlučuje o najboljem onda samo jedna. Copa Libertadores i finale igraju na dve, čak ne važi ni pravilo gola u gostima, ovo nisam siguran. Pametni ljudi.

        Comment


        • Ja bih ove produzetke ukinuo ili bih opet uveo pravilo o zlatnom golu. Nemaju smisla produzeci, uglavnom obe ekipe tada vec idu na penale.

          Veceras sam navijao za Atletiko, nisu vala imali ni srece, kad nisu veceras ko zna kada ce.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Meni je ovo plakanje nesto najgore sto mozes da radis. To sto si bio nesposoban places, ma daj.

            Pukni sebi samar i kreni sutra ispocetka, a ne cmizdrit.
            Kakva si muškarčina !
            Last edited by Ray; 29-05-16, 00:52.

            Comment




            • Comment


              • Originally posted by Ray View Post
                Kakva si muškarčina !
                Nema to veze sa muskoscu ili ko moze vise prepisat i kome je veci. To je cisti stav o zivotu. Places zbog gotove stvari koju ne mozes da promjenis. Ono sto mozes da promjenis i imas kontrolu nad tim jeste da radis bolje, jace i predanije i zovis za trenutak kada ces ti da ostvaris snove. A ne sad plakat jer sam zajebo nesto, jebo to, to je glupo.

                A ovo uplitanje Wengera, menadzeri veceras su bili Simeone i Zidan. Wenger je u Parizu guzi 5 manekenki kojima dedo moze biti.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Aki ne mozes reci glupo je to.
                  Emocija je to, kao da si izdao celi tim, pa valjda Huanfran nije plakao zato sto zeli nego zbog toga sto mu jednostavno tako doslo...

                  Cestitke Realu i Zidanu, Cholo nema srece jednostavno.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Sto onda places nad sudijama kad ne mozes da promenis.

                    Comment


                    • Kakva sreća i Cholo? Imao par šansi imao penal. Mogli da prime na kraju tekme gol. Na kraju produžetaka i došli penali gde se njegov golman ne baci nijednom. Gde svi sutiraju u istu stranu a on kao kip gleda?
                      Meni vise izgleda da u utakmici gde su trebali da budu najkocentrisaniji oni jednostavno nisu bili.

                      Papi koja je fora sa ovom slikom za Ronalda? Dokle vise čoveku da se umanjuje vrednost? Zašto osporavati žreb Reala? Nije da su ga oni birali. Ako je neke pravde Juve i PSV su trebali proći ali jbg to je fudbal nemas pravila. Namestilo se kako se namestilo. Samo su glupi pokušaji da se ospori titula. Jer tako možemo svaku titulu osporavati.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Nezz za vas, ali odvratniji nogomet u finalu LP nisam gledao vec dugo, dugo. Ono finale prije dvije godine je bilo sto put zivlje. Bas onako jalova tekma.

                        Ronalda nigdje svih 120 minuta, valjda jednu sansu covjek imao. Igrac za velike utakmice sto i potvrduje ona slika gore kome je davao golove.

                        Comment


                        • Ronaldo i da stoji 120 minuta na sredinu terena opet pretstavlja vecu opasnost od recimo Hesea.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nema to veze sa muskoscu ili ko moze vise prepisat i kome je veci. To je cisti stav o zivotu. Places zbog gotove stvari koju ne mozes da promjenis. Ono sto mozes da promjenis i imas kontrolu nad tim jeste da radis bolje, jace i predanije i zovis za trenutak kada ces ti da ostvaris snove. A ne sad plakat jer sam zajebo nesto, jebo to, to je glupo.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nema to veze sa muskoscu ili ko moze vise prepisat i kome je veci. To je cisti stav o zivotu. Places zbog gotove stvari koju ne mozes da promjenis. Ono sto mozes da promjenis i imas kontrolu nad tim jeste da radis bolje, jace i predanije i zovis za trenutak kada ces ti da ostvaris snove. A ne sad plakat jer sam zajebo nesto, jebo to, to je glupo.

                              A ovo uplitanje Wengera, menadzeri veceras su bili Simeone i Zidan. Wenger je u Parizu guzi 5 manekenki kojima dedo moze biti.
                              Za nekog ko kuka na sudije 24/7 ovo ti je cist bullshit i pobijanje samog sebe.

                              Ako neko je posvecen i strastven i ako ce da radi jos vise to su igraci Atletika i Cholo a ko god je trenirao bilo sta i izgubio makar finale Mini Basket lige moze da ih razume. Sutra se ustane bez problema ali u tom momentu te nista ne zanima. Samo mora prvo da se sutne lopta u zivotu na gol ili u kos, u najgorem slucaju reket da se uzme.

                              Venger je razguzen za 3 zivota, dzaba mu sad da ih redja koliko hoce pod stare dane.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Meni je ovo plakanje nesto najgore sto mozes da radis. To sto si bio nesposoban places, ma daj.

                                Pukni sebi samar i kreni sutra ispocetka, a ne cmizdrit.
                                Aki, Čolo je to uradio pre dve godine. Nije plakao, rekao je navijačima da samo jedan sekund koji potroše na suze je izgubljeno vreme i nastavio dalje da radi, došao opet u finale i izgubio na penale opet od gradskog rivala kao i prvi put kada je dobio gol u 93. min. To su teški udarci. Šta sad da kaže? Opet isto? Ljudi smo, nismo kamenje da ništa ne osećamo.

                                Realno Atletiko neće imati ovakve prilike baš često, nisu oni Real i Barsa. Dva puta u tri godine izgubiš oba finala od najvećeg kluba na svetu koji ti je još gradski rival. Navijači bi ceo život od toga živeli da su bar jednom dobili, a mogli su oba. Prvi meč je bio 99% dobijen, u drugom se šutirali penali, fifti-fifti šanse i oba puta izgubiš. Izbaciš Barsu i Bajern i ne osvojiš. Ja stvarno ne znam gde će oni naći motivacuju sa ovim istim igračima i trenerom da sve prolaze ponovo, najviše zbog stila igre koji igraju.

                                Comment

                                Working...
                                X