Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema vise ljudi da kenjaju kako samo Italijani igraju defanzivno i oprezno, kad god treba rezultat tj kad je bitno eto ekipa pred tekmu analizira catenacio.

    Zao mi Simeonea, ne zna ni on sam kako su izgubili ovo. Verovatno ide ili mozda nekako odradi jos jednu sezonu ako ne bude imao pravi angazman.

    Comment


    • Comment


      • Meni je ovo plakanje nesto najgore sto mozes da radis. To sto si bio nesposoban places, ma daj.

        Pukni sebi samar i kreni sutra ispocetka, a ne cmizdrit.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Meni je ovo plakanje nesto najgore sto mozes da radis. To sto si bio nesposoban places, ma daj.

          Pukni sebi samar i kreni sutra ispocetka, a ne cmizdrit.
          Ne kenjaj zivota ti

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Meni je ovo plakanje nesto najgore sto mozes da radis. To sto si bio nesposoban places, ma daj.

            Pukni sebi samar i kreni sutra ispocetka, a ne cmizdrit.
            Jok nego ce kao Venger da kazu it was an accident. Dali ljudi sve sto su imali jos ih zaklao pomocnik. Da sklonis golove sve ekipe bi se pomerile s terena dok bi Atletiko i dalje zeleo da osvoji loptu.
            sigpic

            Comment


            • Sto najsugavija? Jesu namestili žreb ? Atletiko mogao još od PSV da ispadne. Mogao Real tj morao ne u prvom da reši tekmu nisu. I stigla kazna. Zaslužena pobeda. KarvaHal i Cazim kakve igračine. Toni Kros majstor fudbala. Gabi i Koke opasni takodje. Ali ozbiljniji Real. Opustili se na početku drugog ali generalno bolji.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Vala nije niko umro pa da cmizdris ko kakva smizla.

                Nisi napravio posao kako treba, pukni sebi samar i sutra odma radi da budes bolji.

                Neka neka, zato je i planet u kurcu sto imas kamaru picki.

                Meni prvom Federer ide na kurac sto cmizdri kad izgubi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Ovaj Real ima srece sa zrebom, dade gol iz ofsajda, protivnicka ekipa promasi penal... jbt kad ti je sudjeno osvojices neko takmicenje i 50x
                  Kao što rekoh, Zizu je zaslužan za ovu titulu kao i za Lesterovu.

                  Ovi izbace Barsu i Bajern, Real imao protivnike ko Ligu evrope da igra, ali jbg Čolo nema individualni kvalitet.

                  Navijao sam za Atletiko celu sezonu, ali sad mi krivo što Barsa ili Bajern nisu došli u finale, ne bi Zidan ni pomislio na pehar.

                  Da su ih dobili ko ljudi svaka čast, ali i pre dve godine i večeras igrali su kao amateri. U Španiji nisu titulu videli već godinama, nije to slučajno.

                  Comment


                  • Mene je malo iznenadio Colo negativno, Zidan je naucio lekciju iz prvenstvene utakmice, ovaj je mislio tako ce ponovo i kao da nije imao plan B. Jbg igrao Real njihovu igru.

                    Gabi bolestna partija, Pepe ciganin veliki.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gabi veliki majstor, izmedju ostalog svima njima je pokazao kako se izvodi penal.

                      Comment


                      • Pepe je takav slepac da to nije zdravo. Taman mislis da si video sve negativno sto on moze da ponudi, a on ti onda dokaze da ima jos toga u svom repertoaru.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Jbg, klasa je klasa

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Pepe je takav slepac da to nije zdravo. Taman mislis da si video sve negativno sto on moze da ponudi, a on ti onda dokaze da ima jos toga u svom repertoaru.

                            Comment


                            • Sandu je Lineker
                              sigpic

                              Comment


                              • E pa fakat je sramotno da Gabi nema nijedan nastup za Spaniju, a razni igracici su tu dobili sansu po nekoliko puta ..

                                Ali hajde, nema veze, naklon do poda igracino !
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X