Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oblak nijednom nije ni pokusao da odbrano penal. Huanfran sutao preko one stvari.

    Bas su me razocarali.

    Comment


    • Frajer se protiv PSV-a mozda 2 puta bacio, veceras jednom.

      Strasan golman, ali za penale tesko da postoji gori, svasta :/
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Aki imaš piće.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Najveci igrac za mene da, trener nikada nece biti, ovo je Real uzeo na individualni kvalitet, koji ne moze ni da se poredi sa Ateltikovim. Ceztitke navijacima Reala...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Naravno za Real, jedino njih i pratim redovnije, očekivano Real. Najveći klub na svetu.

            Comment


            • Ne mogu ja navijat za anti fudbal i neke bajke.

              Navijam za Arsenal, najvece luzere planete zemlje, tim koji uvijek na pola necega i da navijam za neke bajke i cuda. Jebo me to.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Zinedin Zidan je jedna od najvecih fudbalskih licnosti svih vremena. Svaka cast maestro.
                Ovo je Zidanova titula koliko i moja. Više sreće nego pameti.

                Čolo može komotno sad da ide negde, sve sa igračima. Ne vidim svrhu ostajanja u Atletiku. Ovo je maksimum ove ekipe.

                Comment


                • Cudo je ova igra kojom nazivamo fudbalom.
                  Na kraju svi iz Reala sutirase u istu stranu, Oblak je dzaba cekao neki sut na drugu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Mani se Gojko.

                    Kakav je to clutch.

                    sigpic

                    Comment


                    • Madrid lajv

                      sigpic

                      Comment


                      • Pobjeda ala tuces se sa poznanikom, pali obojica ali raja kaze da je bolji onaj koji ima manje modrica.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ovaj Real ima srece sa zrebom, dade gol iz ofsajda, protivnicka ekipa promasi penal... jbt kad ti je sudjeno osvojices neko takmicenje i 50x

                          Comment


                          • Sta odigra Gabi veceras. Nek zove Del Boske Soriana slobodno.

                            Smesno je da Cholo Simeone i Arsen Venger imaju isti broj osvojenih LS, da nema Cholo a da imaju Zidan, Rajkard, Luis Enrike i Di Mateo. Jebem ti fudbal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Krivo mi je opet sto Colo nema LS, doci ce do nje svakako, ali je danas neshvatljivo poceo bez Karaska, pritom mu Zidan dao loptu, Atletiko se tu nije snasao. Dobro postavio Zidan, posle zajebao izmjene, sjebala ga i povreda Karvahala prilicno, Danilo defanzivno bas u problemima. Ipak, Grizman morao da da penal, a Oblak i odbrana spasavali zivu glavu minut prije izjednacenja. Ozbiljniji Real u zavrsnici. Penali su lutrija, svi su dobro sutirali bez nervozni Huanfran, ta nervoza kosta trofeja na kraju. Ali mirnocu i stabilnost kod penala i trener donosi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Najsugavije osvojena titula lige sampiona ikada, kompletan zreb za Real je u najmanju ruku bio smesan.
                                Istorija pamti pobednike pa stoga i cestitke od mene na 11. tituli, nadam se da ce Atletiko uspeti u nekom sledecem pokusaju da osvoji titulu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X