Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do danas nisam znao da navijaci Bajerna ovoliko mrze Klopa
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Do danas nisam znao da navijaci Bajerna ovoliko mrze Klopa
      Nisam ispratio, o cemu se radi ?

      Cudo da oni ikoga mrze pored onolike dominacije.

      Comment


      • Pa citam neke forume i vidim da su Bajernovci bili za Sevilju, a posebno protiv Klopa. Nije ih dominirao nesto previse da bi se razvila neka velika mrznja, to mi je novo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by b64Milos View Post
          Nema potrebe za takvim komentarima i vredjanjem. Nikom se licno nisam obratio, niti rekao bilo sta ruzno, tako da stvarno nema potrebe za tim.

          Svaka cast Liverpulu na finalu, ali Sevilja je zasluzeno pobedila. To sticajem okolnosti odgovara Seriji A (ove sezone je upravo Inter zavrsio na tom nesrecnom mestu), tako da je normalno da se odmah prave proracuni za sledecu sezonu.
          Ne,samo si indirektno bacio g... po Liverpulu ali i to ne bi bio problem da si sve to napisao sa kakvim argumentima

          Šta,kako,zašto je greška to što je izabrao Liverpul/Englesku i šta ti ja znam a ne samo "Zao mi je Klopa, ali mislim da je napravio gresku dolaskom u Englesku."

          Upravo zbog takvih postova dolazi do večite rasprave i svadje na relaciji Prem protiv ostatka sveta i na kraju do spama
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ma nije to opste misljenje, meni kao simpatizeru Bayerna ne smeta recimo, ovako mi je antipatican ali nema to veze sa tim sto je bio trener Dortmunda...
            Navijao sam za Sevilju tj protiv Liverpula jer uvek navijam protiv engleza

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Zao mi je Klopare i Liverpula. Ocekivao sam da ce da osvoji LE i tako direktno sljedece sezone ode u LS. Sve pohvale za Sevillu koja je zasluzeno osvojila LE.

              Klopara je uradio nestvaran posao s Liverpulom za ovako kratko vrijeme.

              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

              Comment


              • Meh, steta. Sa druge strane, bez obaveza u Evropi, sledece sezone mogu kompletno da se posvete ligi.

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Ne,samo si indirektno bacio g... po Liverpulu ali i to ne bi bio problem da si sve to napisao sa kakvim argumentima

                  Šta,kako,zašto je greška to što je izabrao Liverpul/Englesku i šta ti ja znam a ne samo "Zao mi je Klopa, ali mislim da je napravio gresku dolaskom u Englesku."

                  Upravo zbog takvih postova dolazi do večite rasprave i svadje na relaciji Prem protiv ostatka sveta i na kraju do spama
                  To je izgleda samo tebi problem, i to toliki da moras da potezes za licnim prozivanjem, uvredama i slicno. Veci deo posta je bio posvecen sledecoj sezoni i sansama engleske lige i Serije A da skupljaju poene za koeficijent. To sto sam pomenuo da je po mom misljenju napravio gresku ne zahteva samo po sebi nikakvo dodatno objasnjenje niti agrumentaciju, a ti si za tu argumentaciju mogao pitati da te je zaista zanimalo, ali ti je ocigledno nesto drugo bilo na umu.

                  Posto vidim da si na forumu vec vise od godinu dana, i sam znas gde te takvo ponasanje moze odvesti ukoliko tako nastavis. Sto se mene tice, necu se vise sa tobom objasnjavati, a ni ovo nije deo foruma za to.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment





                  • Al mu je tesko jbt

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Zao mi je Klopare i Liverpula. Ocekivao sam da ce da osvoji LE i tako direktno sljedece sezone ode u LS. Sve pohvale za Sevillu koja je zasluzeno osvojila LE.

                      Klopara je uradio nestvaran posao s Liverpulom za ovako kratko vrijeme.

                      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                      Pa ne znam bas, mozda zvuci jadno i pateticno sto ovo govorim, ali se ne slazem. Jeste LFC odigrao ocajno drugo poluvreme, sto je i nedopustivo, ali onako odrzati Sevillu u zivotu sa dva CISTA nedosudjena penala i jednim mozda za finale EL je presmesno, po meni je glavni krivac za poraz SUDIJA pa onda tim. Ne umanjujem ja Sevillu ili slicno oni su nas unistili u drugom, ali sudija da je uradio par pola svog predvidjenog posla sumnjam da bi ovako zavrsilo.

                      Comment


                      • Ovo je bio penal tu nema price.



                        Ali opet ne kontam kako se desio takav pad u igri Liverpula pocetkom drugog poluvremena kada su primili gol za 1-1 i od tada su bili neprepoznatljivi na terenu.

                        Mozda ce ovo zvucati grubo, ali Sevilla se poigravala s njima citavo drugo poluvrijeme.
                        Last edited by Rossonero; 19-05-16, 09:25.

                        Comment


                        • Najjaci mi je ovaj dvojac topdzija sto se nasladjuje porazu Liverpula. Velika je muka kada hoces da budes medju najvecima, a usati nije ni na vidiku. Zasluzen poraz, ovaj trofej i jeste pravljen za timove poput Seville, Liverpul nije za ovo takmicenje. Ako Klopp ne uzme ligu u sledece dve sezone, to ce biti veliko razocarenje za mene...Sevilla zasluzeno uzela trofej.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            Najjaci mi je ovaj dvojac topdzija sto se nasladjuje porazu Liverpula.
                            A najjaci su mi likovi koji se cude sto navijaci rivala drukaju protiv njihovih timova. Kaj bi trebao mozda navijat za vas? Ti si sigurno slomljen nakon svakog Arsenalovog euro ili domaceg poraza i sigurno nikad nisi podboo navijaca Arsenala za kakav poraz. #pusacmok

                            Comment


                            • Kontam da svako moze i treba da se osjeca kako zeli i suludo je i ukazivati na necije raspolozenje povodom LE finala. Meni je npr. najiskrenije zao Liverpula. Navijao sam da dobiju ovo, sto zbog vise engleza u LP, sto zbog toga sto je to Liverpul, tim koji treba da bude tamo.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X