Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema šta, svaka im čast. Iako je teško, mora čovek da bude objektivan. Drugo poluvreme su nas uništili. Potpuno zasluženo su uzeli.

    Pali smo samo tako posle prvog primljenog. Kad te psiha izda, nema tu vraćanja...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Doktorirali Ligu Evrope, 2006, 2007, 2014, 2015 i 2016.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Rekoh ja da je Sevilla favorit by a mile. Stvarno su unistili u nastavku.

        Liverpool u drugom poluvremenu in a nutshell

        Comment


        • ко год прати моје писање у теми Ливерпул, зна колко презирем лворена и да сам писао милијарду пута да га треба што пре отерати. надам се да је свима вама који га браните данас постало јасно зашто сам га у толикој мери пљувао.

          Честитке севиљи, потпуно заслужено. Клоп треба да задржи 6,7 играча све остало нек отера. Ако је паметан, а мислим да јесте урадиће то. Почевши од лалане, ловрена, алена, све то треба што даље од клуба.

          Comment


          • Liverpool mentalno vrlo slab tim. Zao mi je Klopa, ali mislim da je napravio gresku dolaskom u Englesku.

            Po trenutnom stanju iz Engleske u LS idu Lester, Totenhem, Arsenal i Siti, a u Ligu Evrope Junajted, Sautempton i Kristal Palas/Vest Hem. Veoma dobra pozicija za Italiju, koja u Evropu salje Juve, Napoli, Romu, Inter, Fiorentinu i Milan/Sasuolo. Veoma dobar odnos snaga u korist Serije A na papiru.
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • Trecu godinu zaredom spanski klubovi osvajaju i LS i LE. Drugu godinu zaredom ce, ako Viljareal bude uspesan u kvalifikacijama, u LS igrati 5 spanskih timova.

              Eskudero na mala vrata dosao iz Hetafea, a odigrao na ovako visokom nivou...peta, dupli, pozicioniranje, defanziva. Nije ni cudo da su ga skauti Salkea jurili po Spaniji. Jedna u nizu potvrda koliko kvalitetnih, ali slabo medijski ispracenih fudbalera tamo igra.

              Drugi doktor je Mariano, i posebno mi je drago zbog njega. Citave sezone igra odlicno, a veceras je krunisao svoje partije protrcavanjem i asistencijom koja je, prema svemu sudeci, slomila Liverpul. Lagan, brz, borben, pravi bek.

              Koke, jos jedan po vokaciji desni bek u timu, igrao je utakmicu zivota. Koristio ga je Emeri na mestu desnog krila i ranije, ali ovo veceras je bila rapsodija.

              Gameiro je dokazao kakva je masina, koliko je brz i jak, a uz to i odlicno razume igru i koristi svoje neverovatne fizikalije. Vitolo na visini zadatka, dok su Krihovjak, Nzonzi i Banega imali i boljih izdanja.

              Nekoliko autenticno spanskih akcija i poteza igraca Sevilje, dobro se to videlo kod akcije za drugi pogodak. Dosta kretanja i pas igra su melem za oci. Drago mi je da su ostali verni stilu koji forsiraju ovih godina - sa dodavanjima, sirinom, brzinom i borbenoscu - bez obzira na jako turbulentnu sezonu. To im je i pomoglo da dodju do trofeja.

              PS Staridz je majstorski zatresao mrezu.
              Last edited by Bogi; 18-05-16, 21:56.

              Comment


              • Originally posted by b64Milos View Post
                Liverpool mentalno vrlo slab tim. Zao mi je Klopa, ali mislim da je napravio gresku dolaskom u Englesku.

                Po trenutnom stanju iz Engleske u LS idu Lester, Totenhem, Arsenal i Siti, a u Ligu Evrope Junajted, Sautempton i Kristal Palas/Vest Hem. Veoma dobra pozicija za Italiju, koja u Evropu salje Juve, Napoli, Romu, Inter, Fiorentinu i Milan/Sasuolo. Veoma dobar odnos snaga u korist Serije A na papiru.
                Kakav buthurt

                Dal je moguće da svaki put kad neko sa ostrva izgubi ispadaju spajdermeni sa ovakvim izjavama,ali svaki put

                Ne znam dal vam stiže sms na telefonu,da slučajno ne propustite
                Last edited by saburo sakai; 18-05-16, 22:00.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Pa to ti je samo dokaz kakve traume je Prem ostavio ljudima. Bude neki pothvat spanjolskog ili nekog drugog tima, nitko ne slavi, svi dodu racunat koliko je Prem pao i kako su se drugi digli. Zuc sipa hektolitrima.

                  Svi bi htjeli da im je liga kao Prem, divnih stadiona, medijski klasno popracena, s najvise love i najvise velikih klubova. Sad se malo krpaju rane kad je Prem kliznuo tri sezone unatrag, bit ce natrag u rupice ubrzo.
                  Last edited by Henryj; 18-05-16, 22:06.

                  Comment


                  • Italijani vise nemaju nikakvu sansu, ove sezone su mogli da pripreme teren za sledecu, PL je to odbila i cao. Ali neka se uzdaju u Napoli, Romu, Fiorentinu i Inter. Milan ako dodje do Evrope jedini moze sa uradi nesto, jer je evropski velikan, Juve je sila, ostalo kanal.
                    sigpic

                    Comment


                    • Do ove sezone su mogli potpisat nekog iz 2nd tier ekipe igraca style Payet koji nisu krem de la krem da se lome top klubovi za njih ali su i dalje odlicni igraci.
                      S ovim tv pravima i uplivom milijuna bit ce sretni ako uhvate mrvice. Top igrace mogu zaboravit, osim ako im se zalomi kakav Pogba slucajno.

                      Od sad ce se red za igrace dodatno produzit. Dosad su se borili s par platezno mocnih top ekipa, sad ce u red stat i ekipe poput Evertona, West Hama, a moc love i zov Prema ce mnoge gurnut na otok.

                      Comment


                      • Zabole me stvarno za to ko koga sad može da kupi,čovek žali Klopa zato što je preuzeo Liverpul
                        Last edited by saburo sakai; 18-05-16, 22:34.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Ja zalim sto nije na nasoj klupi , covjek je ovakav Liverpool dogurao do finala EL. Sto ce tek uradit s njima kad pojaca tim pravim igracima i slozi sve, strah me i razmisljat
                          Last edited by Henryj; 18-05-16, 22:39.

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Kakav buthurt

                            Dal je moguće da svaki put kad neko sa ostrva izgubi ispadaju spajdermeni sa ovakvim izjavama,ali svaki put

                            Ne znam dal vam stiže sms na telefonu,da slučajno ne propustite
                            Nema potrebe za takvim komentarima i vredjanjem. Nikom se licno nisam obratio, niti rekao bilo sta ruzno, tako da stvarno nema potrebe za tim.

                            Svaka cast Liverpulu na finalu, ali Sevilja je zasluzeno pobedila. To sticajem okolnosti odgovara Seriji A (ove sezone je upravo Inter zavrsio na tom nesrecnom mestu), tako da je normalno da se odmah prave proracuni za sledecu sezonu.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Last edited by p4p1; 18-05-16, 23:03.

                              Comment


                              • A ljudi misle da su ulaganja sve u fudbalu. Msm Real i Barsa definitivno ulazu ogromne sume novca, ali ono sto rade ostatatk spanskih ekipa je za postovanje. Dobar skauting i kvalitetni treneri su i dalje penicilin u fudbalu.

                                Comment

                                Working...
                                X