Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja gledao statistiku maloprije.

    Od ovih sto smo poredili rang lista(statisticki) ide ovako, Alaba, Marselo, Monreal, Luis, Alba.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ako cemo ubacit i godine u priču onda je Alaba fakat najjaci.Finta je sto ni Marcelo nema 35 vec najboljih 28 i jos pune 3 sezone moze biti na nivou kao sada.
      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

      Comment






      • Bio penal za Siti

        sigpic

        Comment


        • Pa ovo ni onaj sejk vlasnik Etihada ne bi sviro jbt
          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

          Comment


          • Ne znam odakle ikome ideja da otpisuju jedan Real u finalu... Najgori ikad? O majko kakvih sve nema komentara. Slazem se sa Vladanom, pa cak bih rekao da su i bolje sanse od 50 50
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • Za koga Sandu navija, velsku ovcu ili argentinskog sivonju
              sigpic

              Comment


              • Da se covek zapita kako je ovakav Siti u 1/2 finalu LS. Kad su bili mnogo bolji, prolazili su mnogo gore u LS, ali nije ni prvi ni zadnji put da se tako nesto desava. Nije ni Real bas impresionirao, posle povrede Kompanija i prvog gola ocekivao sam da slede bar jos dva do kraja. Ovako je mogla neka glupost da udje Sitiju i da ni krivi ni duzni odu u finale. Npr. onaj Kunov sut pred kraj. Tuzno je sto im je to bila najbolja prilika danas, mozda i u dvomecu.

                Na temu Atletika, ja do sad mislio da ja gotivim Grizmana. Preteruje se bas ovde, ne moze on u top 5 igraca sveta, bar ne jos uvek. Top 10 je okej. Niti bi Barsa menjala formaciju zbog njega, niti bi u Realu bio neprikosnoven. Mada je meni bolji i svakako bi mi igrao ispred Bejla, ali opet ja Bejla nikad ne bih ni doveo u Real.

                Vi pricate o performansama igraca, a svaki igrac u Atletiku daje 50% vise nego sto je njegov realan kvalitet. Daleko od toga da su prosek. Grizman, Koke, Godin i Saul (ako ovako nastavi) bi nasli svoje mesto skoro svuda na svetu, ali da se sad radi o timu punom nekim prekaljenim majstorima isto nije slucaj. Najbolji pokazatelj toga je dvomec sa PSV-om, ispada da su manje problema s Barsom i Bajernom imali, a zasto? Pa zato sto nemaju toliki individualni kvalitet u ekipi da strpaju 5 komada PSV-u, sto bi s Barsom i Realom najverovatnije bio slucaj.
                Da Cholo nije dosao, nikad nikome ne bi palo na pamet da Godina u nekom trenutku stavlja medju najbolje stopere sveta, sto on to sada i jeste. Svaki igrac u odbrani Atletica je odlican i tu nema spora, ali isto tako uvek ima i svu raspolozivu pomoc ostatka ekipe, te trenera koji je doktor destrukcije igre. San svakog defanzivnog fudbalera.

                Ovaj isti sastav bez Chola bi mogao samo da sanja o finalu LS, a kamoli o dva + tituli u Primeri. Simeone ih je sve ucinio boljim nego sto realno jesu, pogotovo defanzivnu liniju, koja je bez premca najbolja na svetu trenutno. Mozete da ga volite, ili mrzite, ali sto se mene tice u zadnjih 5 godina je najbolji trener na svetu.

                Comment


                • Ogromna je steta sto je Ibrahimovic promasio u prvom mecu protiv Citya neke sanse koje nije promasio sve ove godine u PSG-u plus penal, da je to zavrsilo 2-3 razlike za PSG, kao sto je trebalo imali bismo pravo polufinale, ali jbg. Zanima me samo da li bi City dao go da se utakmica evo i sad igra . Ono je toliko jadno bilo, za grupnu fazu, a kamoli za polufinale. Respekt za Harta, pa cak i za Otamendija ( jeste u vecini utakmica uzasan u Cityu, ali on je u ovom dvomecu imao neke fantasticne startove i za mene bio najbolji, ili mozda najmanje los poslije Harta ). Nikad se nisam uplitao u one price koja je liga najjaca i to, ali ovo sto Spanci rade je stvarno nevjerovatno ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Za koga Sandu navija, velsku ovcu ili argentinskog sivonju
                    Svejedno mi je. Volim Zidana pa bih voleo da uzme LS kao trener. A sto se ekipa tice dosta je Realu 10 komada, neka uzme Atletiko jedan.
                    Iskreno nadam se samo dobrom mecu - ali ce kako mi se cini sve ostati samo na nadanju.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Luka zatvara krug. U Milanu se ozlijedio i cinilo se ugrozio karijeru a sad se vraca odigrati najvecu utakmicu klupskog nogometa.
                      Lijepo je vidjeti sto je i Kovacic igrao a cinilo se da je on proslost u Realu.
                      Last edited by tenis; 05-05-16, 09:51.

                      Comment


                      • Vladimir Novakovic ‏@ciossa101
                        Još je strašnije da uložiš preko 2 milijarde, dođeš dovde prvi put ikad uz mnogo sreće, i onda i ne pokušaš. Ej, ne pokušaš. #RMAMCI
                        Vala dobro je i rekao.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by tenis View Post
                          Lijepo je vidjeti sto je i Kovacic igrao a cinilo se da je on proslost u Realu.
                          Legendo u igru je usao u 88. minuti, a to da li je proslost ili ne znati cemo na kraju sezone.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Legendo u igru je usao u 88. minuti, a to da li je proslost ili ne znati cemo na kraju sezone.
                            Da ali to je bilo pet najboljih munuta fudbala od strane jednog igrača ove sezone.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Legendo, to je polufinale LP a ne Levante. Tu se stavlja bitan igrac jer recimo da je Agüero zabio ispali bi.
                              Otvoreno navijas da neko propadne ccc...

                              Comment


                              • Da li bi Kovacic bio toliko bitan da je recimo Casemiro bio u protokolu za mec?

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X