Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uf Bogi kako uletis, sa prekopotrebnim osvezenjem. Hvala ti na postovima, veruj da znace
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Objasnio Gokara sve, Grizman je vrhunski igrac, ali u Barsi, Realu i Bajernu bi bio rotacija, u Barsi sigurno grejac klupe. Samo mi je krivo zbog Xabija sto nije uzeo sa tri razlicita kluba tri usata, ali dobro dosta se on naosvajao...Finale Siti-Atletico...

      Edit: Ostaje nam samo da vidimo, kako ce igrati njegova ekipa kada bude imao beskonacni budzet i kada bude pravio tim kakav on zamislja, mada ja mislim da bi isto ovako igrao...
      Last edited by Brian McShtull; 03-05-16, 23:56.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Goksija ne zanimaju pare, materijalno i sl. covjek zivi za to da je u pravu i da onda sam sebe citira, to mu je jedino vazno
        Moram malo da se pohvalim, šta je loše u tome.

        Comment


        • Nemam pojma zasto uzimate rezultate Atletiko Madrida za ekvivalent finansijskih poboljsanja?

          Veoma mala korelacija izmedju njih.

          Sve sto im treba jeste redovno igranje LP i to je to. Za ostalo imaju vrhunskog CEO-a, koji je izvadio klub iz mrtvih.

          Ugovori sa Huaveiem i Forexom su njih digli zestoko.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Grizman je bolji igrac od Bejla a Daglas ne moze u istu recenicu s njim.
            sigpic

            Comment


            • Ako bi Grizman bilo dje na svijetu bio rotacija, onda ja pojma nemam o fudbalu. Covjek je pjeske u top 10 igraca svijeta.

              Pa nije bas tako Gojko, prodali su Kostu za 28 cini mi se, a doveli Grizmana za 22. I prosle sezone su bili u minusu 20-ak miliona, ove su bolje poslovali ali je Martinez flop i da nije bilo ludih Kineza bili bi u cistom minusu od barem 20 miliona, jer su ga doveli za preko 30 cini mi se. Na kraju su i zaradili na njemu iako covjek nista uradio nije. Ali Atletiko nije siromasan, on moze pjeske da potrosi 100-ak miliona eura, sto je masu za spansku ekipu koja se ne zove Real ili Barselona. Ako Colo ostane jos 10-ak godina doci ce do toga da mogu da trose 150 miliona euro po ljetnem prelaznom, a da ne prodaju nikoga. Tako se stvara imperija, s rezultatima i titulama dolaze i novci.
              sigpic

              Comment


              • I da cinjenica je da bi svi igraci Atletika iz prvih 11 bili u prvih 11 99% klubova na planeti. Za to je zasluzan Cholo, jer je od njih masine napravio, ali isto tako treba pohvaliti i njihove skaute koji su nasli te igrace i doveli ih.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Apsolutno, ali nemojmo o ovom Atletiku da pricamo kao o Lesteru. Igraci Lestera bi bili rotacija po najboljim svjetskim klubovima, vjerovatno i Kante, neki ne bi bili ni u 25, ali Atletikovi igraci su vrhunski fudbaleri i svakako bi ih svako pozelio. Posebno Grizmana koji je najveca moguca svjetska klasa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mada i to je znak pitanja, pa Torres i Filipe su pre godinu dana bili grejaci klupe u Celsiju, Torres ni klupu nije video. Pitanje kako bi se ovi igraci snasli u nekom drugom sistemu i u nekoj drugoj ligi. Ali da je Cholo doktor, doktor je, daleko je ovaj roster po kvalitetu od Bajernovog i Barsinog.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • pa kako bi grizman bio startan u barsi pored msn-a??
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Pa samo u Barci ne bi bio standardan u prvih 11. U ostalim timovima, smesno je i polemisati o igracini kakva je Griezmann.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • I tamo bi mu se moralo naci mjesto, izvisio bi Rakitic siroma' iako je strasan igrac, bila bi to neka sredina Buskec-Inijesta-Grizman, dje bi igrali sa cetiri napadaca ustvari

                          Ili jos bolje 4-2-3-1 i eto ga
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ako bi Grizman bilo dje na svijetu bio rotacija, onda ja pojma nemam o fudbalu. Covjek je pjeske u top 10 igraca svijeta.

                            Pa nije bas tako Gojko, prodali su Kostu za 28 cini mi se, a doveli Grizmana za 22. I prosle sezone su bili u minusu 20-ak miliona, ove su bolje poslovali ali je Martinez flop i da nije bilo ludih Kineza bili bi u cistom minusu od barem 20 miliona, jer su ga doveli za preko 30 cini mi se. Na kraju su i zaradili na njemu iako covjek nista uradio nije. Ali Atletiko nije siromasan, on moze pjeske da potrosi 100-ak miliona eura, sto je masu za spansku ekipu koja se ne zove Real ili Barselona. Ako Colo ostane jos 10-ak godina doci ce do toga da mogu da trose 150 miliona euro po ljetnem prelaznom, a da ne prodaju nikoga. Tako se stvara imperija, s rezultatima i titulama dolaze i novci.
                            Kako bi Grizman bio standardan pored Mesija, Nejmara i Suareza? Ajde objasni, ko bi išao rotaciju? Mesi i Nejmar jer oni igraju po strani?

                            Ovo boldovano si u pravu, ne kapiram to što Aki priča da rezultati nemaju veze sa finansijama, pa rezultati su za takve ekipe suštinski bitni.

                            Kako bi Atletiko imao ist para kao sada da se ne bori za titulu Španiji svake godine, da je recimo uvek 3-4. i da ispada u grupi u LŠ?

                            Comment


                            • Salis li se Gojko? Bi li se naslo mjesto za Milera u Barsi? Bi naravno, e isto tako bi se naslo i za Grizmana. Covjek je top nivo, dje god da je mora da igra. I svestran je, sposoban da igra sve i svasta naprijed.
                              sigpic

                              Comment


                              • ma nema polemike da je svetska klasa..trenutno u top 10 sigurno a po meni i top 5
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X