Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Koliko vidim Gokara i ja jedini ovde navijali za Atletiko
    +1

    Ko im je kriv što su omašili penal u prvom...Čolo sigurno nije. Da su ga dali u prvom, išao bi još bar jedan do kraja..ovako neka plaču...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Choloooo kakav trener jbt
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Discipline i motivacije svakako.
        Taktike ... nikako. Mnogo neodredjen i sirok pojam je ta taktika. Defanzive i opstrukcije protivnicke igre da si rekao da je otac pa i da se slozim.
        Covjek zna kako do rezultata, to je legitimno. Murinjo ce ovako igrati svaki jaci dvomec eliminacioni, Benitez isto. Ali Atletiko zna da bude jako zanimljiv, direktan, da igra brz i atraktivan fudbal. To je dokaz nnjegovih taktickih kvaliteta.
        sigpic

        Comment


        • Ma ko je gledao Atletiko u Primeri, sve mu je jasno. Ne može Primera da se osvoji bez taktike nikako...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nekad prije sam smatro da postoji ispravan način igranja fudbala, da nije pošteno da napadaš, igraš lijepo za oko i na kraju ispadneš.

            Ipak kad pogledaš objektivno na kraju je samo pobjeda važna, a kojom si taktikom došao do te pobjede vrlo brzo se zaboravi. Tako da ne postoji anti-fudbal.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Titula je titula. Antifudbal ili svemirski fudbal titula je titula.
              Murinjo protiv Barse sa Interom igrao sa 5, 6 stopera. Pa je uzeo titulu. I pamtiće se kao ekipa koja je sve odigrala toliko precizno da to nije normalno. Sličnu stvar radi i Simeone. Tako da su njih dvojica sa te strane isti. Sto se ponašanja tiče cigansture su obojica ali im se može. I nemoj da bude zabune ali je meni veći ovo neuspeh Pepa nego uspeh Simeonea. Daleko od toga da želim da umanjim Simeoneov rad. Ni najmanje.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Gledam ovaj gif i mislim da Simeone nije udario sudiju niti uefinog zvanicnika, koja je funkcija tom coveku bila nemam pojma ali mislim da je iz Atletikove klupe.

                Comment




                • Da mu opali šamar, prevrnu ga na licu mesta...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Covjek zna kako do rezultata, to je legitimno. Murinjo ce ovako igrati svaki jaci dvomec eliminacioni, Benitez isto. Ali Atletiko zna da bude jako zanimljiv, direktan, da igra brz i atraktivan fudbal. To je dokaz nnjegovih taktickih kvaliteta.
                    Pa bas da ima posed lopte smesnih 15-20% nece ni Murinjo. Ovaj ga je prejebao i po tome. To je dokaz njegovih kvaliteta u odredjenim taktickim disciplinama
                    Zna u Primeri, gde je neizvesnost manja nego u nasoj ligi.
                    Sve u svemu ovaj dvomec je zavrsena prica, za par godina nece niko ni pamtiti kako je Atletiko dosao do finala i to je to.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Što bi bio kažnjen, udario svog asistenta

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Titula je titula. Antifudbal ili svemirski fudbal titula je titula.
                        Murinjo protiv Barse sa Interom igrao sa 5, 6 stopera. Pa je uzeo titulu. I pamtiće se kao ekipa koja je sve odigrala toliko precizno da to nije normalno. Sličnu stvar radi i Simeone. Tako da su njih dvojica sa te strane isti. Sto se ponašanja tiče cigansture su obojica ali im se može. I nemoj da bude zabune ali je meni veći ovo neuspeh Pepa nego uspeh Simeonea. Daleko od toga da želim da umanjim Simeoneov rad. Ni najmanje.
                        Jeste Limeni, ali je Murinjo bio prinudjen tako da igra jer je koliko mi se cini 60ak minuta igrao sa igracem manje. U ostalom taj Murinjo je Barsu unistio na Meaci. Cak su Spanci poveli 1-0, pa im je onda Inter 3 komada zasrafio. Defanzivnom igrom??? Ne bih bas rekao. Znaci ume Murinjo i te kako da napadne i zna kada treba da napadne. Opet ga ne gotivim, ali postujem sve sto je napravio.
                        Simeone se sa duge strane branio 180 minuta - i odbranio. Razlika svakako postoji.
                        To je ta prica da se niko nece secati sta i kako i kada je bilo, pa sada stavljamo u isti kos i igru Intera te 2010 i igru Atletika ove 2014.
                        Ne brinite, zato sam ja tu da vas podsetim
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Tacno. 100% tacno, ali to takodje ne sprecava nikoga da kaze surovu istinu, a to je da ljudi pod Simeoneom igraju antifudbal. Makar taj atletiko osvoji LS i makar se vec sutra zaboravi na sve to, opet je to tako.
                          Pa nas najtrofejniji fudbalski klub je upravo takvom igrom uzeo finale Kupa Sampiona. Pa nista.
                          Meni to ne smeta, ja volim takav stil. U principu svaki stil koji donosi rezultat je legitiman. Ti kažeš da on nije toliki majstor taktike nego više majstor destrukcije i defanzivnog pozicioniranja, ali ima tu mnogo više od toga. Često je ista ta ekipa Atletika znala odigrati direktnije i ofanzivnije ali odmah se znalo da Čolo neće igrati eliminacioni meč otvoreno.

                          Fudbal sa manje poseda donosi rezultate kada se sve uradi kako treba i sigurno zahteva nenormalnu taktičku potkovanost i znanje. Ne možeš samo držati govore, motivisati ih i očekivati dobru igru. U svakom trenutku se zna ko šta radi, gde treba da bude na terenu i koga treba da pokriva. Veoma komplikovan stil igre.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Znaci random osoba smije nositi sluzbeni semafor?

                            A i da je njegov neki lik, crveni karton se moze dobiti i kad udaris svoga igraca... stoga...

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Što bi bio kažnjen, udario svog asistenta
                              Meni je isto palo to na pamet, ali nisam hteo da nagadjam jer ne znam kako izgleda covek.Nosio je odelo i bio je levo od sudije(uz to drzao semafor) tako da mora da je njihov.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Meni to ne smeta, ja volim takav stil. U principu svaki stil koji donosi rezultat je legitiman. Ti kažeš da on nije toliki majstor taktike nego više majstor destrukcije i defanzivnog pozicioniranja, ali ima tu mnogo više od toga. Često je ista ta ekipa Atletika znala odigrati direktnije i ofanzivnije ali odmah se znalo da Čolo neće igrati eliminacioni meč otvoreno.

                                Fudbal sa manje poseda donosi rezultate kada se sve uradi kako treba i sigurno zahteva nenormalnu taktičku potkovanost i znanje. Ne možeš samo držati govore, motivisati ih i očekivati dobru igru. U svakom trenutku se zna ko šta radi, gde treba da bude na terenu i koga treba da pokriva. Veoma komplikovan stil igre.
                                Naravno i veoma rizican sa druge strane, jer mala greska ako se napravi ode sve u kurac. Ovaj mec cist primer. Da mu nije Oblaka mozda bi Minhen napustio sa 5 golova u mrezi i onda sigurno ne bi pricali o tome kakav je majstor taktike i svega ostalog. Imao je covek i srece, nema tu zbora.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X