Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva akcija Villjarala braćo draga
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Bas boli ovo,ali verujem u prolaz dalje.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Da ti u 92om minutu ovako domaća ekipa napravi kontru...majko moja...

        p.s. Kako me Ibe nervirao. Em što igra bez pola mozga, em ga boli uvo za sve...
        Last edited by z0La; 28-04-16, 22:00.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ruku na srce, falilo je Klopari onogo sto Čolo pokazuje na prethodnoj slici. Bar sto se tiče ove utakmice.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Ziheraski pristup Kloppa, jos nije ni ubacivao Sturridgea, a trebao je kao lebac, jer kada je Coutinho izasao, to je bilo to. Firmino se opet trazi posle povrede, Ibe standardno katastrofa, nije mi bila jasna ta izmena. Tesan mec, resen u nadoknadi, muka.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by PiXarr View Post
              I sta kazes Sevilla 0:2
              Nadam se da si bar ovo drugo pogodio...
              Hhahah jbg ode mi tiket, nije bio dan
              Bravo za Viljareal, idemo momci hrabro i u Engleskoj.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Staridz ili Brnteke, u kakvom god da je stanju, morali od pocetka.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Spanjolsko finale, izgleda...
                  U LP ce Real-Bayern...iako bilo bi nezapamceno da i tu bude spanjolsko finale

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ali Bogi slozicemo se da je u Atletiku to izrazeno u vecoj mjeri. SImeone i Murinjo su meni potpuno isti tip, ali imas ljude koji mrze Zozea zbog ponasanja, a obozavaju Simeone. A moj se stav prema obojica dobro zna
                    Pa i ne bih reko. Colo za razliku od Murinja je korektan na presove i ne vredza starije kolege kao Venger ili Ranieri. Cholo radi valkane poteze, ali to je na terenu za razliku od njega Murinjo je egoist, radi cirkuz od celog kluba sa sto valka njegovo renome. Takvo ponasanje je nedopustlivo za timovi od rangu Reala ili Baerna.

                    Comment


                    • Jeste, on samo druge ljude salje, Burgosa npr. da se obracunava cak i fizicki. Obojica su namazani svim bojama.

                      Tacno, Real nije bio cirkus do dolaska Murinja, rezultatski pogotovo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Real sutra ipak bez Benzeme i Casemira. Povratak Ronalda.

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • A koliko sam video, Godin je spreman za večeras. Dodatno pojačanje u već moćnoj odbrani...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Idemo po nove pobede!!!

                            #teamgokara
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Saburo, jesi beše ti govorio prošli put da je skoro nemoguće bilo da se nađe strim za tekmu? Valjda će večeras biti nekih ace-a...

                              p.s. Inače...



                              Godin back, Boateng back...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • evo potražite posle na ovoj stranici...


                                https://www.reddit.com/r/soccerstrea...atl%C3%A9tico/
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X