Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre svega,



    Ponovo Atletiko granitnom odbranom i neverovatnom fokusiranoscu resava mec. Imao je i Tores onu priliku da zapecati dvomec ali nije usla.

    Sa druge strane, Bajern je imao svoje sanse. Imali su nekoliko otvorenih pozicija sa 16 - 20m, napr. onaj traljavi Vidalov sut, Lamove situacije...Morao je i Havi bolje glavom onom prilikom. Cak su i dobar pritisak izvrsili prvih 30 minuta drugog dela igre, ne pamtim da se Atletiko onoliko povukao, sve do opasne igre Levandovskog i onog simuliranja Himeneza kada su se pametno rasteretili pritiska. Mada, kada se oni planski povuku i cekaju kontre i ne mozes da kazes da su pod pritiskom...Bajern nije mogao da napravi situacije 1 na 1 na krilima, tako da me ne bi cudilo da mozda probaju sa nekom formacijom sa 3 pozadi pa da malo rasire to.

    Videcemo sta nosi drugi mec. Ako Ateltiko da jos jedan gol to bi verovatno bilo to, ali ce sigurno biti izlozeni jos vecem pritisku. Bice vrlo interesantno. Mene zivo interesuje da li ce Miler zapoceti mec.
    Last edited by Bogi; 28-04-16, 08:01.

    Comment




    • Uefa trololol

      Comment


      • #passion


        Ja prosto ne mogu da razumem da neko ne voli ovog coveka.

        Jer kao sto kazu, ovo pravi razliku!!!
        Spoiler
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Tesko da ce se Atletiko provuci da ne primi u oba meca gol. Tako da bi u koliko zele prolaz (a zele sigurno) trebalo da pokusaju da nekako umuljaju jedan u Minhenu a s obzirom da je Bajern najtanji pozadi, ne bi me iznenadilo da im to podje za nogom. Imaju odlican rezultat, ali ipak i dalje vece sanse dajem Bajernu. U koliko uspeju da izbace i Brasu i Bajern onda bi bilo greota da ne uzmu. A i takav scenario je moguc.
          Sto se Gvardiolinih tice, verujem da ce Miler poceti revans, i da ce maknuti Alabu sa pozicije centralnog beka. Univerzalan mocan, igrac, ali je najtanji na toj poziciji. Ne bi me cudilo i da Alonso ne startuje, opet to uzimam sa rezervom. Nesto je Pep sinoc sve vreme drobio Alkantari od kako ga je izvadio iz igre. Nije ispunio ocekivanja, u nekom segmentu nije odradio onako kako je Pep zamislio. Prica mu nesto, pa se okrene, pa se opet vrati pa mu jos prica ... i tako nekoliko puta, a ovaj kao malo dete - tuzno. Riberi se borio ali nista vise od toga, cak je posle njegove greske Atletiko lako mogao do 2-0. Igrali su siroko, sinoc, ali skoro nikakvu prednost nisu takvim igrom dobili. Opet logicno je da su pokusali tako, jer ovi skupljaju sredinu i centralno ih je mnogo tesko probiti. Nikako noisu mogli da naprave visak kako treba, pa cak i kada su imali izgledne prilike traljavo su realizovali. Ne verujem (kao sto napisah) da nisu u stanju da im bar dva komada roknu u Minhenu, ali sacekacemo i taj revans - nema dugo do istog.

          Ali sve sve, ali kakva je prevara od igraca onaj Tores, to nije zdravo. Pa deckonja je sam padao i saplitao se o loptu, nisu nimorali da ga cuvaju. Opet i dalje je opasan u sesnaestercu, ali van njega - smejurija.
          Last edited by Sandugp; 28-04-16, 12:10.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Odmorice Bajernovi navijaci kad ode Gvardiola, a njemacki igraci posebno. Preveliko smaranje, nema direktnog fudbala, bas ovo nije Bajernov stil. Mnogo ce to bolje izgledati sa Karlom i donijece im Anceloti LS sigurno.

            Ne mozes ti da Milera ostavis na klupi, da ti ne odgovara Svajnstajger, prije toga i Kros i drzis Lama na zadnjem veznom zbog holding pozicije, pa ni Gece ne valja, a svi igraju direktno. Ako se vrati Roben imaju sansu, jer samo Roben moze jedan na jedan ili jedan na dva da prolazi.
            sigpic

            Comment


            • Slozit ce im Alaba eurogo u revansu, ne brinem se ja.

              Alonso je zakucan u startnoj postavi, bez njega, Bayern bi bio slabiji od Arsenala bez Kazorle, jer im on jedini gradi igru kako treba.

              Alkantara sinoc katastrofa bio, tesko da ce ponovo biti tako, a i vala Lewandovski da bude miran dvije tekme, tesko.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mora Bajern tri da da, jer Atletiko sigurno daje gol u Minhenu. Ocekujem 1-1 ili 1-2, jednostavno je Colo takticki bolji.
                sigpic

                Comment


                • Ja ocekujem 1-0 i prolazi Bayern na penale.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Zaista nevjerovatan podatak!

                    ''Visente Kalderon'' je definitivno neosvojiva tvrđava u Evropi, što najbolje pokazuje činjenica je tim Dijega Simeonea sačuvao svoju mrežu na sedam uzastopnih mečeva u eliminacioj fazi Lige šampiona, iako su im u goste dolazili Barselona, Real Madrid, Bajern Minhen i Čelsi.

                    Zanimljivo, poslednji tim koji je postigao gol Atletiku u gostima je Milan, a strelac je bio Rikardo Kaka!

                    Od tog 11. marta 2014. godine, Atletiko je odigrao sedam mečeva na svom stadionu uz gol razliku 5:0!

                    Na ''Visente Kalderon'' su redom gostovali - Barselona, Čelsi, Bajer Leverkuzen, Real Madrid, PSV, opet Barselona i za kraj Bajern Minhen, ali niko nije uspeo da pronađe put do mreže za 690 minuta, sa produžecima protiv Leverkuzena i PSV Ajndhovena.
                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 28-04-16, 12:55.

                    Comment


                    • Samo da se Godin oporavi na vreme za revanš. Savić odigrao super, ali treba im vođa odbrane.

                      Ali da Oblak ima samo 23 godine. Već sad je zver, a šta li će tek biti za 2-3 godine...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ovo nisam do sada mislio ali Guardiola nije normalan, Müllera stavio na klupu. Tako je i Mandzukica prije. Ako i sad ispadne onda je stvarno los - 3 puta zaredom radtira i onda kad se odlucuje sezona gubi.

                        Comment


                        • u revansu samo na kontre i atletiko ide dalje lagano.

                          Comment


                          • Viljareal-LFC X (1-1)
                            Sahtjor-Sevilja 2 (0-2)

                            Napred "zuta podmornica"
                            Last edited by bice; 28-04-16, 20:11.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • I sta kazes Sevilla 0:2
                              Nadam se da si bar ovo drugo pogodio...
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Loše prvo poluvreme. Kad sam video onu akciju za Allena na početku, mislio sam da će biti dobro poluvreme, a ustvari nismo ništa napravili. Allen je morao bolje kod one akcije definitivno.

                                Mora Dani da uđe. Neće biti mnogo šansi i moramo dobro da ih koristimo. Valjalo bi malo da se izvrši presing na Bailija. Nesiguran je i može tu neka greška da se iskoristi...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X