Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goksi prilicno si subjektivan i kontradiktoran. Prvo Zidanov prvi posao nije Real vec Kastilja, siguran sam da nemas nista protiv sto je Gvardiolin prvo bio Barsa B pa Barsa. Nije bas da je najlaksi posao na svijetu biti trener Real Madrida, da je to klub koji je maksimalno sredjen i toliko jaci od svih drugih poslednjih godina. Ne tako davno je Real pola decenije konstantno gubio u osmini finala LS, pa je dosao Murinjo i vratio ih u vrh Evrope, potom je Anceloti osvojio Desimu, ali znamo i kako je njegova epizoda zavrsila, a o stanju kluba i zadovoljstvu igraca dok je bio Benitez nema potrebe da pricamo. Koliko god Perez volio Zidana ako Real ne osvoji LS ili Primeru Zidan ce priicno sam siguran dobiti otkaz. I to nema veze sa Zidanovim znanjem ili neznanjem, to je jednostavno tako. Ali ono sto je fakat, Real je danas mnogo bolji, stabilniji i igraci su mu mnogo zadovoljniji nego prije pola gpdine, tako da nesto donro radi. Real nijedan derbi nije dobio do dolaska Zidana, to se promijenilo. Kasnili su preko deset bodova u Primeri, sad su na bod i u polufinalu LS.

    Ovo oko karaktera je bas paradoksalno, jer si neko ko voli najvise Simeonea, koji je broj jedan sto se tice ciganskog ponasanja(kojeg ja obozavam inace). Ne mogu ni dva mjeseca da prodju da ne napravi neki eksces. Evo poslednjeg od prije nekoliko dana.





    I sad ga ceka suspenzija od tri meca. Mozes li da zamislis da Zidan ovo uradi? Ikad? Ili da gure prste u oci pomocnika najveceg rivala kao Murinjo? Ja ne mogu. Zidan ni po meni nije pravi trenerski materijal, ali ne zbog kratkog fitilja, nego sto je previse miran tip. Ali nekako se i to mijenja, za sad se pokazuje potpuno drugacije kao trener nego kao igrac.

    Realu je vrijeme da mijenja stvari. Ako Dzejms i Isko imaju problem kod tri trenera onda je problem do njih. Danas svako mora da igra odbranu, nevjerovatno Goksi da opet ti, koji toliko volis ratnika Simeonea to kazes, kod njega svi igraju odbranu, mmmmmmm sviiiiii
    sigpic

    Comment


    • City 0, Real mrtvu sansu Ramosa glavom, pa precku Jesea, pa sut Balea pored stative, pa opet mrtvu sansu Ramosa, pa Pepea. Mislim da sam jednu i zaboravio. Trebalo je biti bar 2:0 i osiguran prolaz. I to bez Ronalda i Benzeme vecinu susreta.
      Nadam se da prolaze a tamo ce biti 50:50 ako bude Bayern.
      Luka maestralan, daleko najbolji u Realu a i na utakmici.
      Vasquez zalutao.

      Comment


      • Vaskez pretrcao 13 kilometara, najvise na terenu, koje crno zalutao. Zajedno Isko i Dzejms ne bi toliko.
        sigpic

        Comment


        • Kad se tek pojavio bio mi je nikakav, nesto je i odigrao u ligi ali ovo sinoc je bio kriminal, bez tocnog pasa, driblinga, suta.
          Jedino zna proci po desnoj strani kad ga neko izbaci dobrim pasom.
          Sto se trke tice, trci u prazno.
          Last edited by tenis; 27-04-16, 14:11.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Vaskez pretrcao 13 kilometara, najvise na terenu, koje crno zalutao. Zajedno Isko i Dzejms ne bi toliko.
            Jao Vladane nemoj i ti sada da me razocaras sa takvim stavom. Daj da pustimo onda 11 curana pa neka trce ceo mec da nabijaju kilometrazu....
            Nije poenta uopste koliko je pretrcao, poenta je sta je uradio za to vreme. U pravu si da nije zalutao, ali nemoj mi kilometrazu kao argument molim te.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sandu vidio si ako si gledao koliko je prostora davao Karvahal sinoc, Vaskez i Marselo su brutalno cuvali stranu/strane. A ovo za pas potpuno netacno, Modric na 90% pasa juce, a Vaskez na 89%. Covjek se opuci od trcanja, to je cinjenica i cinjenica je da ti trebaju takvi igraci, jer niko ne bi pratio SIlvu ili De Brujne ako su na terenu Ronaldo, Dzjems i Isko, tako se otvara prostranstvo, ovaj krv oce da propisa za ekipu.
              sigpic

              Comment


              • Naravno da trebaju, ali mi je nekako rogobatno kada se kaze "Jesi video koliko je samo pretrcao sinoc". Pa nije konj!?!?
                Svaka mu cast, igra odlicno svoju ulogu u timu i zbog toga - ne moze da se kaze da je bio pogubljen. Ali ne radi on to samo trcanjem.

                Sta mislis moze li Siti da iznenadi u Madridu? Znam da ti to ne bi voleo, ali me interesuje tvoje misljenje.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ovo oko karaktera je bas paradoksalno, jer si neko ko voli najvise Simeonea, koji je broj jedan sto se tice ciganskog ponasanja(kojeg ja obozavam inace). Ne mogu ni dva mjeseca da prodju da ne napravi neki eksces. Evo poslednjeg od prije nekoliko dana.
                  Seca se Hulen Gerero koliko Simeone postuje fer-plej. Ostala mu je jedna, moze se reci i tetovaza, kao uspomena na Colovo vitestvo.

                  On definitivno mora da prestane da prica o tome da su neki timovi zasticeni, tolerise se Ateltiku vrlo gruba igra na svakom mecu. Ali dobro, mozda to malo podigne nivo intenziteta kontakta u ligi...

                  Secamo se prosle sezone kako su fer i sportski izgubili od Barselone, onaj put kad je Arda gadjao sudiju kopackom a nije dobio crveni karton. U svakom slucaju, u svakom timu ima ciganisanja, sto od strana strucnog staba, sto od strane igraca, u vecoj ili manjoj meri. Ulozi su veliki i popusti se pred tim stvarima, a da je Atletiko tim velikih radnika, boraca, ali i znalaca - to niko ne spori.
                  Last edited by Bogi; 27-04-16, 14:39.

                  Comment


                  • Ali Bogi slozicemo se da je u Atletiku to izrazeno u vecoj mjeri. SImeone i Murinjo su meni potpuno isti tip, ali imas ljude koji mrze Zozea zbog ponasanja, a obozavaju Simeone. A moj se stav prema obojica dobro zna

                    Originally posted by Sandugp View Post
                    Sta mislis moze li Siti da iznenadi u Madridu? Znam da ti to ne bi voleo, ali me interesuje tvoje misljenje.
                    Sigurno da moze, da pobijedi tesko, ali do nekog remija sa golovima mogu. Ali realno je jaci Real osjetno, bolji igraci, brze igraju, vise tehnike, ali pitanje je sta ce biti sa Ronaldom i Benzemom, a to dosta mijenja situaciju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ali Bogi slozicemo se da je u Atletiku to izrazeno u vecoj mjeri. SImeone i Murinjo su meni potpuno isti tip, ali imas ljude koji mrze Zozea zbog ponasanja, a obozavaju Simeone. A moj se stav prema obojica dobro zna


                      Sigurno da moze, da pobijedi tesko, ali do nekog remija sa golovima mogu. Ali realno je jaci Real osjetno, bolji igraci, brze igraju, vise tehnike, ali pitanje je sta ce biti sa Ronaldom i Benzemom, a to dosta mijenja situaciju.
                      Bas tako. City može proći nekim remijem, ali i za taj remi moraju biti ekstra raspolozeni dok Real mora potpuno podbaciti.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Da su napravili pozitivan rezultat u Mancesteru mozda bi Ronaldo presko revans, ovako verujem da ce da igra od prvog minuta.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Realno ovaj Real je smesan u odnosu na Ancelotijev. Ali ovakav Siti su trebali rutinski da izbace. Zidan nikako nije za trenera Reala.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Goki, nemoj da te cuje Simeone. Pa on i dan danas dobija svake sezone po jednu-dve suspenzije
                            Simeone je prevejan, on sve radi s umišljajem, nije gubio kontrolu kao Zidan. Sve je radio da pomogne ekipi na ovaj ili onaj način kao igrač i sad kao trener. Zizu dobije dva crvena na najvećem fudbalskom događaju, oslabi ekipu, a Čolo iznudi crveni Bekamu zbog ničega i oslabi protivnika. U tome je razlika.

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Goksi prilicno si subjektivan i kontradiktoran. Prvo Zidanov prvi posao nije Real vec Kastilja, siguran sam da nemas nista protiv sto je Gvardiolin prvo bio Barsa B pa Barsa.

                            Kastilja nije ozbiljan posao, trebao je on još posle Kastilje da peče zanat. Jedan je Pep Gvardiola.

                            Kasnili su preko deset bodova u Primeri, sad su na bod i u polufinalu LS.

                            Nije baš da je to do Zidana, više je do Luis Enrikea.

                            Ovo oko karaktera je bas paradoksalno, jer si neko ko voli najvise Simeonea, koji je broj jedan sto se tice ciganskog ponasanja(kojeg ja obozavam inace). Ne mogu ni dva mjeseca da prodju da ne napravi neki eksces. Evo poslednjeg od prije nekoliko dana.

                            Ovo što si postavio nisam do sada video, u stvari video sam to na utakmici ali nisam znao ko je ubacio loptu, ali verujem da je Čolo ubacio loptu iako se ne vidi. Eto šta je čovek u stanju da uradi da bi pomogao ekipi. Pretpostavljam da je manja šteta tri meča bez njega na klupi nego gubitak dva boda i oproštaj od titule, tako je i on razmišljao.

                            Realu je vrijeme da mijenja stvari. Ako Dzejms i Isko imaju problem kod tri trenera onda je problem do njih. Danas svako mora da igra odbranu, nevjerovatno Goksi da opet ti, koji toliko volis ratnika Simeonea to kazes, kod njega svi igraju odbranu, mmmmmmm sviiiiii

                            Jedno je Rael, a drugo Atletiko. Real je glamur, fijesta, njima ratnička igra nije u krvi, ne treba od njih praviti ono što nisu, nije prirodno.
                            Atletiko je primoran na takav stil jer nema resurse koje Real poseduje i zato mnogo poštujem Čola jer je našao jedini mogući način da tuče bogatije i veće od sebe.

                            Comment


                            • Zato sto je Zizu gospodin covek koji cuti i trpa pa kada mu prekipi prsne (uvek na svoju stetu a nazalost i stetu ekipe).
                              A Simeone je beskrupulozan, pokvaren - covek koji se bavi sportom a ne postuje njegov sastavni deo: fer-plej. Znaci varalica.
                              Ovaj plane pa najebe, a ovaj drugi vara da bi njegova ekipa dosla do koristi. Mozda ispada pametniji - promisljeniji. Ali je po meni samo besramna (boli ga kurac sta ce ko da kaze i jos vise ga zabole sto je to toliko ocigledno bitno je da je on ispunio svoju "misiju" - sjebao nekoga na kvarno) varalica.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Zato sto je Zizu gospodin covek koji cuti i trpa pa kada mu prekipi prsne (uvek na svoju stetu a nazalost i stetu ekipe).
                                A Simeone je beskrupulozan, pokvaren - covek koji se bavi sportom a ne postuje njegov sastavni deo: fer-plej. Znaci varalica.
                                Ovaj plane pa najebe, a ovaj drugi vara da bi njegova ekipa dosla do koristi. Mozda ispada pametniji - promisljeniji. Ali je po meni samo besramna (boli ga kurac sta ce ko da kaze i jos vise ga zabole sto je to toliko ocigledno bitno je da je on ispunio svoju "misiju" - sjebao nekoga na kvarno) varalica.
                                Eto sve si lepo objasnio.

                                Ovi veliki gaze male van terena (čitaj Real i Barsa u Primeri, tv ugovori, kamioni, avioni, stavljaju ove druge u neravnopravan položaj, kao i PSŽ i Siti sa šeicima, Čelzi sa Romanom i naftom, Utd sa brendom, Bajern sa monopolom) tako da Čolo mora da grize zubima i bukvalno da bi ih nekako pobedio. To nije lepo za oko, ali kako drugačije da prenese taj ratnički mentalitet na svoje igrače.

                                Da im čita knjige možda ili pušta klasičnu muziku?

                                Comment

                                Working...
                                X