Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje je James? Uništi ga Zizu više nego Benitez.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Gdje je James? Uništi ga Zizu više nego Benitez.
      Ocigledno je da se Zidan opredijelio za vezni red Kasemiro - Kros - Modric kao prvi izbor. To nije lose uopste, prilicno su stabilni, imaju potreban posjed lopte i mogu prema naprijed da odigraju ono sto je do njih.

      Hames je previse kvalitetan igrac a i izuzetno skup da bi bio igrac "sa klupe". Kapiram da ce kada za to dodje vrijeme pitati za svoj status i u kakvim je planovima.

      Inace, danas Sitiju vezni red bas tanak nekako.

      Comment


      • Negdje sam citao da Zidane nije zadovoljan radom Jamesa na treninzima.

        Sve otvoreno u revansu.

        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
        Last edited by Rossonero; 26-04-16, 21:54.

        Comment


        • Izgleda da se polako sprema prodaja Jamesa i Isca. Utakmica malo življa u drugom poluvremenu, reko bih da rezultat ne odgovara ni jednima ni drugima. Sutra se nadam dobrom fudbalu na Calderonu.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Kao sto sam i ocekivao, dosadan mec i neresen rezultat. Dobija ovo Real u revansu.
            A sutra Atletiko dobija 1-0 u stilu velikog Chola.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Posle vecerasnje partije, sam jos sigurniji da Cholo ovo uzima lagano...
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Za pocetak trebaju da prodju Bayern.

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                Last edited by Rossonero; 26-04-16, 22:37.

                Comment


                • Ne znam jel bila gora utakmica ili stream preko kojeg sam gledao.

                  Comment


                  • Jedna sitnica samo,oduševio me Pepe u par navrata kao je raščistio neke situacija,pogotovo ono kad je Kuna pojeo kao dete pa povuko napred loptu dok ga nisu oborili
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Zar James nije mogao da igra umesto Ronalda, ne kapiram koje Zidan glumi ludilo sa njim i Iskom na klupi. Umesto da gradi ekipu oko njih dvojice on drži onog mrtvog Krosa. Ni Modrić nije više na nivou na kojem je bio. Treba tu jedna čistka sve sa trenerom. City ide u finale, od tri ekipe dobili su jedinu koju mogu da prođu.

                      Šta je sa ovim strimovima, jel se to nešto pooštrilo?

                      Comment


                      • Uvek je tako sa strimova pred kraj sezone kolko se sećam

                        a bogami i neke stranice su pogasili,ja mahom samo utorkom gledam preko strima,obično ace završi posao al danas je štekalo kao i sve ostalo

                        http://www.livefootballol.me/

                        na kraju preko reddita našao,bukmarkujte ovu stranicu,ne verujem da će i to pasti


                        https://www.reddit.com/r/soccerstreams
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Zidan upravo radi pravu stvar, igraju krvavi radnici, prije svih Vaskez, a tu je i Hese, a na klupi su ljudi koji glume ludilo, ne igraju odbranu, ne zalazu se na treninzima. Tako se radi u ozbiljnom klubu, ali posto je Perez i dalje u Realu to nece potrajati. Sve zvijezde moraju da igraju. S tim sto ce Dzejms 99% biti prodat.

                          Jaci je Real osjetno, i nocas su trebali da pobijede, nisu imali srece, a jos su igrali bez Ronalda i samo poluvrijeme sa rovitim Benzemom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Uvek je tako sa strimova pred kraj sezone kolko se sećam

                            a bogami i neke stranice su pogasili,ja mahom samo utorkom gledam preko strima,obično ace završi posao al danas je štekalo kao i sve ostalo

                            http://www.livefootballol.me/

                            na kraju preko reddita našao,bukmarkujte ovu stranicu,ne verujem da će i to pasti


                            https://www.reddit.com/r/soccerstreams
                            Koja je fora sa ovim redditom, nikad ne znam gde da kliknem da bih gledao

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Zidan upravo radi pravu stvar, igraju krvavi radnici, prije svih Vaskez, a tu je i Hese, a na klupi su ljudi koji glume ludilo, ne igraju odbranu, ne zalazu se na treninzima. Tako se radi u ozbiljnom klubu, ali posto je Perez i dalje u Realu to nece potrajati. Sve zvijezde moraju da igraju. S tim sto ce Dzejms 99% biti prodat.

                            Jaci je Real osjetno, i nocas su trebali da pobijede, nisu imali srece, a jos su igrali bez Ronalda i samo poluvrijeme sa rovitim Benzemom.
                            Real i krvavi radnici ne ide u istu rečenicu, nije to realov stil, a pitanje koliko su baš radnici. Levo krilo baš i ne treba da bude radnik, već neko ko pravi razliku kao Hames.

                            Ne znam kako znaš da se ne zalažu na treninzima?

                            Subjektivan si po pitanju Zidana. Prvi posao pa odma Real, ne ide to tako. Ima mnogo jake igrače pa se zasad ne vide njegove slabosti, ali kad tad će neiskustvo da ispliva, možda već u revanšu protiv Pelea. Ne mislim da će se dugo zadržati na klupi. Šteta što će se potrošiti, a mogao je lepo postepeno da gradi karijeru.

                            Ne mislim ni da je za trenera, jbt. dobio je dva crvena kartona na SP, jedan što je kopačkom izgazio rebra protivniku, a drugi navukao glavom u grudi onog podlog žabara i to u produžecima finala kod nerešenog rezultata. Ne može takav karakter da bude trener.

                            Comment


                            • reddit ti dodje kao neki veliki forum gde ljudi svašta kače ,al ti nemoj da ideš na početnu stranicu da se ne pogubiš,nego baš na onu koju sam okačio za strimove pa onda klikni na ono "Match Thread" normalno gledaš koja te utakmica interesuje,onda upadaš u temu za datu utakmicu gde ljudi kače linkove,ne možeš da promašiš
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post

                                Ne mislim ni da je za trenera, jbt. dobio je dva crvena kartona na SP, jedan što je kopačkom izgazio rebra protivniku, a drugi navukao glavom u grudi onog podlog žabara i to u produžecima finala kod nerešenog rezultata. Ne može takav karakter da bude trener.
                                Goki, nemoj da te cuje Simeone. Pa on i dan danas dobija svake sezone po jednu-dve suspenzije
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X