Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Susaeta promasio prolaz ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Radulov47 View Post
      Koji DNK,gubitnicki ?
      E taj, bas taj.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kraj prvog produzetka. Pravi derbi, Susaeta promasio strasnu sansu. Sevilja nakon toga promasuje dvije.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Uhvatio samo poslednjih 20 minuta.

          Čestitke za preokretčinu!

          Comment


          • Borussia kvalitetniji tim ali Liverpool na zelju prosao dalje. Ova ce se utakmica zauvijek pamtiti, 2 vrlika tima i nevjerovatan rasplet.
            Odlucio Lovren koji je unistio ritam tima nakon 3:3. Taj gol dao Sakho koji pliva po terenu, daleko najlosiji igrac u timu.
            Oba zadnja 2 gola timova su bila nakon ofsajda.

            Comment


            • Igraci Sevilje ne grijese sa bijele tacke, 5/5.

              Comment


              • Sevilla prosla dalje.

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                Comment


                • Bila bi fora da Siti uzme LS a Liverpool LE.


                  iance najbolje bi bilo da izvucemo viljareal u polufinalu.

                  Comment


                  • Ja sam fan Murinja, ali kako igraci ginu za Kloppa i Simeonea, a Murinja bojkotuju, to ne znam

                    Sent from my G3 using Tapatalk

                    Comment


                    • Razlikuju se mnogo ti treneri,mi smo igrali godinu dana onaj pravi bunker,bez ikakvog presinga,skroz ziheraški

                      Simeone i Klop totalno druga priča
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Zato sto Murinjo ne zna da podnese poraz, i kada se desi poraz, on cak ume i po svojim igracima da pljuje i na pressu. To se Kloppu i Simeoneu nece desiti, ljudi zive za svoje igrace, ako im neko takne igrace oni mogu i da ugrizu. Samo je u tome razlika, sto Murinjo ne zna kako da se ponasa u tim situacijama, jednostavno covek je takav i poraz ne moze da podnese, zato mozda i ima toliko uspeha u karijeri.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Opet dolazi do izrazaja to da je LE interesantnija u nokaut fazi nego LS. I garantujem da ce(ukoliko se desi) finale Liverpool-Sevilla biti mnogo zanimljivije nego bilo koje finale LS.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Kako kome, meni ništa ne može biti interesantnije od npr. finala LŠ u fudbalu (možda samo finale svjetskog prvenstva). Ukusi su različiti, ali ja obožavam da iz godine u godinu gledam ekipe poput Intera,Čelzija, Atletika kada postave bunker protiv Barse, Bajerna itd pa se brane 180 minuta. LE je nekako neozbiljna, Dortmund je smatran prvim favoritom za osvajanje a izgubili su nakon što su vodili 3-1 i ispali iz takmičenja.

                            Comment


                            • Haha, ovo samo Liverpul moze, spektakl u Evropi zagarantovan

                              Comment


                              • Kakva nenormalna utakmica znači ne verujem Ja sam bio onako neutralan gotivim i jedne i druge ali kum mi je stari navijač Liverpula i juče mi je demolirao kafić Nema šta LE opravdana pokazuje da nije puno iza LŠ što se tiče kvaliteta ali i uzbuđenja , malo mi samo krivo za Bilbao navijao sam za njih ali dobro šta je tu je .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X