Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Petak, 15.04. u 11:30h na Eurosportu

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Pravdaš glupe poteze, koji su realno za crveni karton, ali voliš Barsu i nekako ih pravdaš. Razumem to, ali budi realan jbga...

      Ide kontra 2 na 1 i odbrambeni igrač namerno udara loptu rukom u šesnaestercu, a pritom nema nikoga u odbrani iza njega osim golmana. Ako to nije za crveni, ne znam šta jeste...

      Po tvojoj logici, da je Iniesta uhvatio loptu u ruke opet ne bi bio crveni jer lopta nije direktno išla u gol?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Umesto Sitija Juve i sve pet.

        Gledam rasplet, da se Juve ne izglupira onako u Minhenu, otvoren žreb da osvoji LŠ, jbg.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Pravdaš glupe poteze, koji su realno za crveni karton, ali voliš Barsu i nekako ih pravdaš. Razumem to, ali budi realan jbga...

          Ide kontra 2 na 1 i odbrambeni igrač namerno udara loptu rukom u šesnaestercu, a pritom nema nikoga u odbrani iza njega osim golmana. Ako to nije za crveni, ne znam šta jeste...

          Po tvojoj logici, da je Iniesta uhvatio loptu u ruke opet ne bi bio crveni jer lopta nije direktno išla u gol?
          A koja je razlika u konacnici izmedju tog hvatanja lopte i ovoga sto se desilo. Igra se prekida u oba slucaja, poenta svega je gdje se to desilo i u kom pravcu je lopta isla, to treba da bude predmet price.

          Comment


          • Originally posted by Conviction View Post
            Evo prva izjava a bice ih jos:



            Lijepo ti kazem da ne znas.
            Slazem se,nikad se ne zale kada su osteceni,a bilo je situacija.
            Tipujem na Real ili Atletiko,Bajern ne igra uopste ubedljivo,Atletiku ne bi dali gol 10 meca za redom.
            Real je u naletu,moze se ponoviti finale od pre dve godine.
            MADRID,MINHEN,MANCESTER-MILANO
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Inijesta nije trebao da dobije crveni, nije sprečio da lopta uđe u gol, penal i žuti je dovoljna kazna. Pitanje da li bi i bio gol da sudija nije svirao penal.
              Ne kapiram kako vi bolje znate od sudije, ono nije situacija koju sudija nije video.

              Cholo je blizu osvajanja CL, zaslužio je da kruniše svoju filozofiju i posvećenost.
              Filozofiju igraj bunker pa sta ti bog da. Opasna ekipa je Atletiko, ali suvise defanzivna za moj ukus. Ima tu igraca kreativaca koji mogu da mnogo leprsavije i lucidnije odradjuju tekme. Opet mozda im to ne bi dolnelo rezultate kakve trenutno ostvaruju - a u danasnjem fudbalu su jedino rezultati bitni. Tako da kapa dole. Svaka im cast, izbacili su Barselonu.
              I to je to; niti jedna ekipa nikada odbranila LS nije, pa ni ova (po nekima najmocnija ekipa ikada).
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • ispali smo zasluzeno rekao bih..jesu se trudili ali nigde sanse,nigde suta sto je moja najveca zamerka..iniesti crveni po meni,nedosudjen penal za barsu ali greske se desavaju..sta je tu je..prokletstvo se nastavlja,niko nece odbraniti ls..nadam se da ce cholo da uzme trofej ovog puta
                MESSI 10

                Comment


                • Gvardiola ovo uzima peske. Bajern stvara tradiciju da uzima kada im je treneru oprostajna sezona.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ja se nadam da ce Bajern osvojiti LS.

                    Eto da iznesem i ja svoja nadanja.

                    Comment


                    • toooooooooooooo

                      srećan sam kao da je čelzi prošo,bravo antinogometna braćo
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Volio bih Colo da osvoji prije samo nekoliko mjeseci, ali ne mogu protiv Zizua nikad
                        sigpic

                        Comment


                        • U petak Deki izvlaci parove, voleo bih mnogo da Atletiko izvuce onaj muceni City pa da ih naguzi samo tako, ali sve mi nesto mirise da ce Real da ide na City a Bayern-Atletiko.
                          Cholo je doktor taktike i odbrane, kakvo srce imaju igraci Atletika, pravi timski igraci, bravo momci, bas sam navijao da pobede jos sam odigrao TR 1-0 i jbg padoh ali jbg, nebitno je
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Bilo bi lijepo da vidimo taj mitski okršaj između Simeonea i Pepa, okršaj dvije različite filozofije. Mada bi u finalu bilo slađe.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Bio bi red da uzme Atleti, Bajern nikako ne bi valjalo da uzme pa da bude ispred nas sa titulama, to ne nikako. Real na 11, previse im je to. Cholo nece propustiti ovu sansu, ubedjen sam u to, previse su neozbiljne ostale ekipe, Bajern mi od ove 4 izgleda najlabavije.
                              Last edited by Brian McShtull; 13-04-16, 23:33.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ljudi jel moze neko da zamisli finale Bajern vs Siti?! I Pelegrini da osvoji?!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X