Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nikad se neće ovaj Suarez opametiti, nikad...

    Meni samo nije jasno što Godin nije reagovao kad ga je ovaj šutnuo. Baš sam ispratio taj detalj, Godin ostao miran...crveni kao vrata...

    A da ne pričam što je Buskec trebao da dobije žuti u prvom kad je pokupio Grizmana. Tako da bi kod onog lakta u drugom već dobio drugi žuti...
    Ono je bio Huanfran a ne Godin i to tek sada vidim jer je Saburo postavio snimak a cak na osnovu ovog snimka mi djeluje da nije doslo do direktnog udarca iako je to Suarez mozda zelio, ne znam.

    Rekao bih da je sudija odradio dobar posao generalno gledajuci, iako se neki detalji mogu analizirati.

    Tores je sam kriv zbog dva zuta, velika glupost je bio prekrsaj nakon kojeg je dobio drugi zuti karton.

    Evo, npr. i ovaj Lukas je mogao dobiti direktan crveni za prekrsaj nad Nejmarom iako nije bio poslednji igrac odbrane ali jako grub prekrsaj.

    Je l' gledao neko Bajern - Benfika? Kakva je bila utakmica, ko je bio bolji?

    Comment


    • Ma nema opravdanja za Atletiko,prošlu utakmicu isto sami sebe pokopali,tad su još bili gluplji faulovi,no to ne menja činjenicu da je Suki morao van,bio onaj prvi udarac za crveni il za žuti,trebalo je karton da dobije plus ono kasnije

      Mogo je Huanfran glat da padne "mrtav"
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Ma crveni kao vrata, kakav kontakt!? Lopta 50 metara od događaja, on iz sve snage gađa Huanfranove noge. Šta je trebalo, da dođe do "direktnog kontakta", tj. da mu slomi noge da bi dobio crveni? Jedno je nesmotren start u žaru igre, a drugo je hvatati na volej protivnikove noge namerno bez lopte. Ne može nikako da se opravda..jednostavno je to Suarez koji u sekundi ne zna šta radi...

        Tores je sam kriv, tu nema dalje priče....

        Sudija po meni nikako nije uradio dobar posao. Imao je podosta propusta...
        Last edited by z0La; 05-04-16, 22:11.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Žute minute,da mu daš u tom trenutku da potpiše ugovor,poništili bi ga kasnije
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Tores je rutinski realizovao svoju sansu, a onda mu se verovatno pred ocima naslo sve ono sto je trpeo prethodnih godina, i to pod reflektorima Nou Kampa. Klasu ne mozes da izgubis, dok samopouzdanje moze da ode i da se vrati, a on je mogao bukvalno da ga opipa nakon gola sampionu Evrope. Tores vec godinu dana nije onaj Tores iz Celzija, i veceras je postojala mogucnost da se stavi poslednja tacka na taj pad u njegovoj karijeri. Duboko verujem da bi bio heroj ovog dvomeca sa eventualno jos kojim dobrim potezom, mozda bi ova njegova donekle uspesna sezona postala jos uspesnija posle toga...ali je emocija savladala razum, krenuo je silovito, rastrcao se i u tom naletu napravio greske koje ce mozda i kostati Atletiko prolaza. Ali poraz nije samo njegova krivica.

            To sto se desilo je bolno, ali tesko da se moze naci adekvatnija situacija koja ovako lepo oslikava dubinu fudbalske igre.

            U svakom slucaju, cini mi se da je Barselona pravilno izvrsila jak pritisak, na krilima crvenog kartona koji je isekao goste. Tesko je izvuci se iz klesta Nou Kampa sa desetoricom. Videcemo sta ce biti u revansu.
            Last edited by Bogi; 05-04-16, 22:26.

            Comment




            • Dokle više stvarno,jak argument da je AM fora oprostio sudija crveni kad je ovaj ostao na terenu i zabio dva gola
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • 1:0 u revansu.

                Grizman u 68om

                Comment


                • https://twitter.com/footballitalia/s...35624489508864

                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • Hart brat otišao iza gola po vinjak
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Kako se blamira Mazic,pogubio konce totalno

                      Comment


                      • Benzema promasi 1 na 1 i stize kazna u obliku penala

                        Comment


                        • Ibra
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • To je taj, to je taj najbolji napadac univerzuma, koji masi penal i jos dve odlicne sanse.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Wolfsburg daje drugi gol.

                              Comment


                              • Ramos Odlican Wolzburg,Mrtav Real skoro ko Aca Stojanovic,od kad je on postao ovakav smor
                                Mazis mogao da svira i penal kod prve prulike a tad bi morao i crveni da padne pa verov.bi ga optuzili da je upropastio dvomec,ne znam ni sam ,nezgodne obe situacije bile..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X