Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Abel Brodersen View Post
    Kako mi Felaini nikad ne bi igrao zbog ovog laktanja. Karijera u kecerima ga ceka. Ima imidz, najmocniji potez, sve.


    Comment


    • Jedna od stvari koje sam voleo kod Fergusona je sto ce radije da pukne 6-1 i da proba da nadoknadi dva-tri gola nego da ovako pickasto igra cak i kad gubi.

      Cestitke, Kloppovci. Duplo zasluzeno.


      Aleksa.
      Last edited by Abel; 17-03-16, 21:53.

      Comment


      • Cestitke navijacima Liverpula, apsolutno zasluzeno.

        Klopp uradio vise za 6 meseci nego sto bi Van Gal uradio da ostane i trecu sezonu

        Sent from my G3 using Tapatalk

        Comment


        • A Gigs sto kupi bodove sad sa ovim.. Gde si cele sezone?! Ovo drugi put za celu sezonu. Jebes ga..

          U dve tekme napravio iste greske. Sasvim zalusezen prolaz Liverpula.

          Da je Roho dao ona pred kraj prvog, pa da bude SBBKBB. Ovako lagan prolaz za L.

          ne preteruj Gagi
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Mata se skroz raspao u poslednje vreme. Ne mogu da verujem da to čovek ne vidi.

            Comment


            • @marli

              Mislio sam na igru.
              LVG doveo svoje igrace prosao pripreme igra je apsolutna 0.
              Klopp nije nista doveo, a vec ovaj Liverpul izgleda ozbiljnije od nas.

              Sent from my G3 using Tapatalk

              Comment


              • Sakho brutalno dobar, a i Lovren poceo da lici na igraca .

                Dajte doktoru 200 miliona na ljeto, pa da se malo sali
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Koliko ovaj pacov Stojanovic mrzi Junajted,koristio je svaku priliku da fino pljuje po klubu.

                  Comment


                  • Gojku je Blind Mata, a Lingard Valnsija, ali je svakako podnosnjiviji od Coe. Sta kaze, je li bila baba Kutinjova na utakmicu i jesu li Blindovi rodjaci fino stigli do Delfta?
                    sigpic

                    Comment


                    • Preterujes. Doneo je i LVG igru, samo je previse tvrdoglav da shvati neke stvari. Doneo je prosle godine pa umesto da je unapredi ove sezone on se vrati na pocetak prosle. Zasto?! Ne znam. Popustio je pod pritiskom navijaca, novinara, a i imao nekoliko losih odluka. Taman kada mislis da je naucio on opet pogresi sa sastavom. Pojela ga liga generalno plus silovanje nekih igraca i to je to.

                      Hvala mu za dobre stvari koje je uradio. Ako hoce da ostane u klubu da radi sa klincima uvek, ako nece, jebes ga. Cao zdravo. Nisi uspeo. Ides kao "gubitnik".
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma i prosle sezone smo imali neke periode dobre igre, a onda opet po starom. Samo sto su prosle sezone poklopile neke rezultate i eto TOP4.

                        Kod Liverpula se vidi ideja, igraju agresivno i to donosi rezultat. Ovi nasi kao sa puskom da si ih terao da izadju na teren...

                        Sto rece Olja, kome se on inati pobogu?

                        Comment


                        • Originally posted by Radulov47 View Post
                          Koliko ovaj pacov Stojanovic mrzi Junajted,koristio je svaku priliku da fino pljuje po klubu.
                          Pa nije pljuvao nego je samo trenutno situaciju govorio, da je LFC sa druge strane isto bi tako govorio.

                          Comment


                          • Ne znam, ja sam sam poceo da se nerviram kada sam video izmene van Gaala, ociju mi.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Pa nije pljuvao nego je samo trenutno situaciju govorio, da je LFC sa druge strane isto bi tako govorio.
                              Tesko da ce izboriti ucesce u LE sledece sezone,nadmetanje DDG i napadaca Liverpula do kraja utakmice s obzirom koliko lose igra Junajted,a 60. minut u toku itd .Liverpul bolji u evrokupovima od Junajteda u poslednje vreme za razliku od prvenstva,ni sudija ne moze vise pomoci Junajtedu.

                              Mozda sam samo nervozan zbog ispadanja pa me sve frustrira,ne znam.
                              Last edited by Radulov47; 17-03-16, 22:25.

                              Comment


                              • Znaci Viljareal, Bilbao, Sahtjor, Sparta, Braga, Liverpul, Sevilja i Dortmund. Ruzna dominacija Primere. Ali je Borusija ipak najjaca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X