Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ocekujem prolazak: Sahtjora, Sevilje, Leverkuzena, Atletika, Liverpula, Lacia i Fenera . Sparsi i Dortmund imaju nekih 50:50 sansi, tesko je kome od njih unapred dati prednost. Nema sumnje, nikada jaca liga evrope.

    Comment


    • LVG protiv Liverpula 4 od 4... Lagano prolazi Junajted, pa mi ni sami ne znamo kako smo prosli ovaj jadni Augsburg.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by PiXarr View Post
        LVG protiv Liverpula 4 od 4... Lagano prolazi Junajted, pa mi ni sami ne znamo kako smo prosli ovaj jadni Augsburg.
        Od te 4 su 3 bile protiv preplasenog Brendana a proslu smo promasili sve + imali onu fizicki isrpljujucu ludnicu protiv Arsenala 3 dana ranije + povrede sa kojima sad stojimo bolje od njih.

        Ova trojica napred sigurno nece biti nonsalantni kao protiv Augsburga.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          LVG protiv Liverpula 4 od 4... Lagano prolazi Junajted, pa mi ni sami ne znamo kako smo prosli ovaj jadni Augsburg.
          Pa nije ni Junajted daleko od Auzburga ako pogledas da im kao stoperi igraju Kerik i Blind. Prolazi to Klop

          Comment


          • Prolazi to Klopara.

            Comment


            • Morala je UEFA nekako da skrati dominaciju spanski ekipa i da postavi da igraju jedni protiv drugi kako bi otpali i namalili broj i olaksaju posao drugima
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Ja iskreno volim što igramo protiv Utda. Da smo izvukli npr. Bragu ili Spartu, opet bi nekako mlako ušli...a ovako znam da će biti naloženi maksimalno + što će biti za navijače šou...

                Samo što reče Rićma, da odvoje ovu tekmu u 7 a Spurse i Dortmund u 9 i svi srećni...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Random draw

                  Katastrofalan zrijeb za Engleze, jos Lacio dobio najlakseg moguceg protivnika.
                  pa jbg Englezi su imali odlican zreb u LS, takodje i u sesnestini finala EL Zbog toga ce Englezi i sacuvati 4. tima u LS
                  Last edited by Prototype; 26-02-16, 17:34.

                  Comment


                  • Engleze među 4 će da održi činjenica da su napokon skapirali da su operisani od fudbala, tako sada tamo nemamo tim u kome je Englez glavna karika, a evo masovno dovode i strane trenere, stigao Klop, sad će Konte, Pep, očekujem i Čolo-a uskoro, tu odavno Murinjo dominira, evo ga i Ranijeri se poigrava, pa Poketino.....

                    Comment


                    • Nemaju ni Italijani neku generaciju, zato i liga pati kad vec nema kapitala za neka skupa internacionalna pojacanja. Tokom '90-ih glavni igraci uglavnom tj vecinom bili Italijani, a kvalitetni i talentovani stranci bili kao slag na tortu. Slicno bilo i sa Englezima. Ne mogu da se porede Engleski talenti u danasnje vreme sa onim iz kraja 90-ih i 2000-ih.

                      Sto se tice trenera i te kako trebaju da ulazu u strane trenere, tu su uvek zaostajali za Italijanima i Nemcima.

                      Comment


                      • Meni je iskreno idiotska ta vasa rasprava Englezi ili Italijani kad je za fudbal 5x bolje da se Nemci vrate na 4. mesto po koeficijentu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa pazi u Italiji sve što valja od domaćih igrača uglavnom igra u Juventusu, a Juventus je rang sa najjačima u svetu, dok sa druge strane Inter se nikada nije odlikovao Italijanima, a Milan je najbolji bio kada su mu udarne igle bili Holanđani.

                          Utopija je danas da u ovom svetu globalnog tržišta, gde i države svesno labave svoju autonomiju zarad nekih multidržavnih entiteta, sad da ti zabarakiraš granice u bilo kom pogledu.

                          Msm da je Liverpul poslednji tamo na ostrvu koji je pravio tu neki Englez filozofiju i tu ga je kao što se vidi pocuclao. Promenila se filozofija fudbala za razliku od 90-ih kada se akcenat stavljao na defanzivu, sada je akcenat na ofanzivi što prevenstveno odgovara Nemcima i Špancima, pa eto tako Italija i Engleska pate, sreća po ove druge da su skapirali to na vreme, dok eto Italijani tvrdoglavo gaje taj neki taktički fudbal baziran na ideji da više smetaš protivniku. Pa u Italiji čim jedan tim malo ofanzivnije krene da igra napravi se bum, evo npr. ove godine Napoli....dok Juve je, kao što sam već rekao, liga za sebe.

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            Meni je iskreno idiotska ta vasa rasprava Englezi ili Italijani kad je za fudbal 5x bolje da se Nemci vrate na 4. mesto po koeficijentu.
                            Pa bilo bi brate, ne sporim ja to. Al jbne svabe budze ovaj koeficijent sa prosecnim ekipama, sto me strasno iritira, ali sta da se radi, sve se svelo izmedju Italijana i Engleza.

                            Comment


                            • Da bi se Italija vratila potrebno je prvo da se vrati Milan u sami vrh Kalca. Milan i Juventus pa nekoliko praznih mjesta sto se igre u evropskim takmicenjima tice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Pa bilo bi brate, ne sporim ja to. Al jbne svabe budze ovaj koeficijent sa prosecnim ekipama, sto me strasno iritira, ali sta da se radi, sve se svelo izmedju Italijana i Engleza.
                                Vise je problem sto Englezi igraju ko prosecne ekipe u Evrope.

                                Sto se tice trenera, Spanci pa deset mesta prazno, Italijani, pet mesta prazno, Svabe, Holandjani, Francuzi, pa tek ostali.

                                Edit:Bas juce na mojoj jutarnjoj ruti do posla razmisljam kako bi bilo super da Spanci i Englezi imaju po pet predstavnika, Italijani 4 i Svabe 2.LS bi trebala da lici na buduci format Evrolige.
                                Last edited by Ricma; 27-02-16, 01:32.

                                Comment

                                Working...
                                X