Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko njemu drma kavez da mi je znati...
    Ja se bas obradovao golovima Dibale i Sturara kog sam psovao kod izmene u fazonu gde ces njega volim Italijane, jace od mene, samo i svugde Calcio

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      Ko njemu drma kavez da mi je znati...
      Ja se bas obradovao golovima Dibale i Sturara kog sam psovao kod izmene u fazonu gde ces njega volim Italijane, jace od mene, samo i svugde Calcio

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      Isto i ja, a najvise me nervira kad mi neko kaze "kako mozes da navijas za mrtve zabare, igraju najgori fudbal", e tad ih jos vise volim

      Gledao sam tekmu sa mladjim burazerom, on navija za Bayern, ja za Juve, ulazi Sturaro ja se hvatam za glavu u neverici, a on kaze "E ovaj ce da nam da gol 100%", slatko sam se nasmejao, kad covek stvarno dade gol.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Ko njemu drma kavez da mi je znati...
        Ja se bas obradovao golovima Dibale i Sturara kog sam psovao kod izmene u fazonu gde ces njega volim Italijane, jace od mene, samo i svugde Calcio

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        Ne voli čovek Juve ko ja Engleze.

        Svaka čast za strast, jbg hendikep mladosti

        Comment


        • Nema pojma ovaj Mandzukic...sta cu morao sam kad me tako izprozivaste.
          Ovako, da se Juve od pocetka borio kao zadnjih pola sata mogao je dobiti (mogao je doduse i ovako). Allegri se uplasio Bayerna, sramota. Bayern jeste bolji ali ako Juve ponovi ovakvu ratnicku utakmicu sanse su 50:50, borbom se nadoknadjuje kvaliteta.
          Drugi gol Bayerna je bio nakon ocitog faula Lewandowskog na centru.
          Mora se naci prostora i za Moratu, puno im znaci.
          Barca je vise manje prosla.
          Last edited by tenis; 23-02-16, 22:39.

          Comment


          • Inace Arsenalu bi bilo bolje da se vrati na Hajberi. Em je sve grmjelo tamo, tribine bukvalno na metar od terena, em su dolazili pravi navijaci. Sad su im karte u krv, napune oni stadion i zestoko zaradjuju, ali dolaze neki ljudi koji sigurno pravi navijaci nisu i onda idu sa stadiona u poslednjoj mozda utakmici u LS u sezoni 10 minuta prije kraja. Ocaj.
            sigpic

            Comment


            • ne odgledah drugo poluvreme ni minut ne moze svaleracija i barsa nikako,ali dobro uboli i mesi i ja po 2 puta
              MESSI 10

              Comment


              • Originally posted by miha92 View Post
                ne odgledah drugo poluvreme ni minut ne moze svaleracija i barsa nikako,ali dobro uboli i mesi i ja po 2 puta
                Samo sto si ti iz 2 u 2, a oni su iz X-2.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Samo sto si ti iz 2 u 2, a oni su iz X-2.
                  Imam bolji presing nego oni salu na stranu,mogao je arsenal do mnogo boljeg rezultata ali sva sreca nije,trebalo bi ovo da je gotovo,tesko ce barsa na kamp nou izgubiti
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Sto se Engleza tice samo je Arsenal out, ostali imaju sansu da prodju dalje i omoguce Englezima da ostanu sa cetiri predstavnika u LS. Opet puno je tih na granici, moze se desiti da Englezi imaju pet predstavnika u nastavku, a moze i da imaju samo jednog npr.

                    Samo da se Siti ne izglupira, a u kakvom je stanju nista nije nemoguce, dalje od cetvrtfinala tesko da ce, ali bi Dinama morao da prodje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sad sam vidio da je Lewandowski trebao dobiti cisti zuti za faul kod drugog gola.
                      Nandzukic kod sanse Cuardada zagradio Robbena da ne napadne Pogbu, pa presjekao pas Thiaga za Kimmicha i uzeo Vidalu loptu. Kod suta Pogbe svojom vidinom i snagim zagradio Bernata tako da je dosla lopta do Pogbe. To su pored golova bile glavne sanse Juvea. Sitni detalji koji donose razliku.

                      Comment


                      • Ja kapiram da ce Spursi i LFC overiti sledecu fazu u EL, Utd se maksimalno izglupirao, ali valjda mogu na OT da uzmu taj Midtjyllland jbt. U LS veceras, nadam se da ce Gradjani uzeti Ukrajince ili bar izboriti povoljan rezultat pred rematch, deluje mi neverovatno da to ne prodju, pogotovo kada vidim kako se Pelle potrudio da odmori citav tim protiv Plavaca u kupu.

                        Chelsea moze da prodje PSG, samo ako Hazard bude na nivou, dosta sumnjam u njihove sanse za dalje.

                        Sa svim tim, realno gledano, Englezi imaju malo vece sanse da bodovno prodju bolje ove sezone od Italijana, ali dosta toga cemo znati sutra u 23.00.

                        Spanci dominacija, sa pobedom Jorgandzija veceras imace 100% ucinak u oba takmicenja.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ocekivah pobjedu Juvea sinoc,nevjerovatno da nisu iskoristili vise nego blagi pad Bajerna u odnosu na jesenji dio..Bas steta! Ipak,Juve je toliko mocan i jak,da ce se i tamo posteno posibati sa njima i uvjeren sam da ce ih izbaciti..
                          Ovamo u Londonu,klasika


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja mislim da vece sanse ima Junajted da prodje Mttland, nego Liverpool Augsburg. Takodje mislim da ce Sparsi da izgube od Fiore, Spursi koji se bore za titulu, sigurno se nece mnogo trositi. Siti bi trebao lagano, a za Celsi nisam siguran da li i kolike sanse imaju za prolazak. Mada mislim da PL nema sanse da izgubi mesto, iako bodovno i rezultatski mozda i zasluze da izgube. Realno mnogo bi uefa izgubila kada bi PLu uzela jedno mesto, mislim da im to nije u interesu, u svakom pa i finansijskom pogledu.
                            Last edited by Brian McShtull; 24-02-16, 15:18.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ttnhumu, ako misli da napada titulu, je sevap da sutra ispadne.

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Ja mislim da vece sanse ima Junajted da prodje Mttland, nego Liverpool Augsburg. Takodje mislim da ce Sparsi da izgube od Fiore, Spursi koji se bore za titulu, sigurno se nece mnogo trositi. Siti bi trebao lagano, a za Celsi nisam siguran da li i kolike sanse imaju za prolazak. Mada mislim da PL nema sanse da izgubi mesto, iako bodovno i rezultatski mozda i zasluze da izgube. Realno mnogo bi uefa izgubila kada bi PLu uzela jedno mesto, mislim da im to nije u interesu, u svakom pa i finansijskom pogledu.
                                Totenhem je vjerovatno najvazniji u cijeloj prici borbe izmedju Engleza i Italijana. Direktan duel, bolji su i kvalitetniji od Fiorentine, u normalnoj situaciji trebali bi da puste niz vodu. Ali ovo nije normalna situacija, nije ni za Mancester i Liverpul i bas bi zasrali ako ispadnu, doslo je do toga da je svaki prolaz bitan. Jos ja ne podnosim LE i smatram ga potpunim besmislom, ali je sad vrlo vazan za Engleze. Jos ako Viljareal izbaci Napoli, onda bi Totenhemov prolazak posebno dobio na tezini.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X