Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postalo je i Wengeru smijesno ovo sa povredama.

    Jebat im mater ja bi poslo tamo ekipu sa 4 napadaca. Nek bude 8-7 rezultat.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pohvalio sam ga onomad sa izmenama protiv lestera,sad je bas usrao
      Al svakako bolje da usere ovde nego u PL
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by gokara
        Ako se za tri trofeja kaže tripleta, šta se kaže dva?
        #tripleta.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Arsenal je sasvim dobro odigro utakmicu ako uzmemo u obzir da inače oni imaju ulogu te ekipe koja napada i traži rupe u protivničkim odbranama.
          Sasvim dobra adaptacija na defanzivni fudbal, ali bljesne jedna kontra i padne sve u vodu.
          Propustili su more šansi, a to se protiv ovakve Barse ne može.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Dupla Kruna.

            Comment


            • Na kraju se izvukosmo, Bayern se povukao posle drugog gola, mi smo zaigrali malo bolje i uspeli da izvucemo nereseno. Dosta tesko ce biti u Minhenu, ne verujem da mozemo pobediti a isto tako ni postici 2 gola, ali opet drago mi je sto nisu odustali do kraja. Mandzuka asistencija i odlican pas do Morate kod drugog gola, ostalo nista. Kvadrdado je ogranicen covek, ima neki problem, saplice se sam, sutira u Nojera a sam ispred njega, Alegri pogodio sa izmenama, ali definitivno tamo ne mozemo igrati 4-4-2, vratice se Kjelini pa ce se furati 3-5-2 i onda ici na kontre kao sto je sada bila zamisao.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Kad su prestali da igraju ko pi*ke doslo se do rezultata i do igre. Onih 60 min su za zaborav

                Ne pamtim kad je Juve odigrao dobro prvo poluvreme, to se obicno u LS ne prasta.

                Comment


                • Greska je ondje bila, sto nije napravljen faul u pocetku akcije i opet kornjaca Pero ostane na 60m od gola i naravno gubi duel ide lopta 2 na 2 i umjesto da markiras Messia, jer Bellerin ima Neymara na pogresnoj nozi ti ides da udvajas covjeka koji je u cosku i jedino prejeben udarac (za koji je Neymar sposoban) ti daje go, a pas messiu je 99% go, kao sto smo i vidjeli.

                  Jebote ovo. Igrali su strasno. Walcott u defanzivnoj postavci ne zna sta je fudbal.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Juve u gostima treba da igra ultra defanzivno. da ceka na primer da bude 0:0 70ti min, onda ce bayern malo da stigne pritisak jer nisu resili pitanje prolaza i onda juve treba da zaigra ultra agresivno i proba na sve ili nista.

                    ja da sam trener juventusa ovako bih postavio taktiku.

                    ali mislim da su im sanse za prolaz oko 10%.

                    a i ceo svet jedva ceka da gleda barselona-bajern

                    Comment


                    • Barsa očekivano, dok Juventus ima odlične šanse u Minhenu, ako se nabriju dobro.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako se oporavi Kjelini igrace se 3-5-2, i tu smo dobri u kontrama, ali ne treba igrati nikako kao veceras sto su odigrali prvo poluvreme.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mene je Juve razocarao bas u prvom poluvremenu, potpuno bespotrebno onakva taktika, povukli se svi iza lopte, Mandzo na 40 meta od gola jos Bajern sa velikim problemima sa odbranom i ni blizu dobrom formom kao prije tri mjeseca npr. Mogli su ovo dobiti, da ne kazem morali, ovako dva primljena gola i treba juriti pobjedu u Minhenu, tesko.

                          Barsa ocekivano, mogla je i pet dati, ali i dva primiti. Suarez je tri velike sanse propustio, Nejmar jednu, Oks ocajno reagovao pocetkom prvog poluvremena, posle dobra odbrana Ter Stegena kad je tukao Ziru glavom. Generalno je Arsenal dobro igrao u prvom dijelu, ali se vec pocetkom drugog vidjelo da tako vise ne mogu, pukao im je zid ispred odbrane i Barsa je odma pocela da leti i stvara sanse. Nejmar je brutalan, kako se vraca covjek, kako uzima lopte, najbolja dva igraca na svijetu su Mesi i Nejmar lagano, zastrasujuce sta rade.

                          Dobro je sto je Juve i dalje ziv, nema potrebe da se gleda revans na Nou Kampu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                            Barsa očekivano, dok Juventus ima odlične šanse u Minhenu, ako se nabriju dobro.
                            Odlicnu sansu imaju sa dva primljena gola na domacem terenu.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Odlicnu sansu imaju sa dva primljena gola na domacem terenu.
                              I?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                                I?
                                Veznik.

                                Comment

                                Working...
                                X