Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo bolji Bayern, Juventus se branio celu utakmicu i na kraju primamo gol tako st ocovek kampuje u nasem sesnestercu sam niko ga ne cuva. Nista nismo stvorili u ovom poluvremenu, mnogo losa taktika Alegrija, ubio je Bayern ovim presingom, ali konstantno mi ide na zivce ono sprdanje u zadnjoj liniji, dobacuju se, rizikuju, a brat Markizio vuce loptu kroz njih 3, gubi je, hvata se za glavu i primamo gol.
    Miler promasio nemoguce na pocetku, sa druge strane penal nije sudjen za nas, rukom igrao Vidal, ali zasluzeno vodi Bayern, ako se zeli prolaz onda moramo da napadnemo kako znamo i umemo.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ne znam sto je Ox toliko zaluzio mesto ispred Tea i Joela,nekad stvarno ko Ovan se zaleti ne moze glavu da podigne,Teo je morao poceti..Al dobro izgledamo za sad..Sudija sve fifti fifti odluke u korist barse..
      Teo za Oxa i kasnije Welbek za Zirua,
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Mnogo bolji Bayern, Juventus se branio celu utakmicu i na kraju primamo gol tako st ocovek kampuje u nasem sesnestercu sam niko ga ne cuva. Nista nismo stvorili u ovom poluvremenu, mnogo losa taktika Alegrija, ubio je Bayern ovim presingom, ali konstantno mi ide na zivce ono sprdanje u zadnjoj liniji, dobacuju se, rizikuju, a brat Markizio vuce loptu kroz njih 3, gubi je, hvata se za glavu i primamo gol.
        Miler promasio nemoguce na pocetku, sa druge strane penal nije sudjen za nas, rukom igrao Vidal, ali zasluzeno vodi Bayern, ako se zeli prolaz onda moramo da napadnemo kako znamo i umemo.
        Celu godinu igras jednu formaciju i znas da sa tom formacijom ne mozes u Evropi, onda moras menjati kako znas i umes i dobijes smusenost. Plus imamo strasan raspored utakmica dosada, najteze tekme nam se skupile u ovih 30-ak dana.

        Nema leba od ovoga, tesko da cemo ovde ista dobro uraditi.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Zasluzeno vodi Bayern. Ocajna taktika Juventusa, cak stavise sramna i previse iritirajuca. Kontam da se branis i igras na kontre, ali pritisni ih malo jbt zivot mrtvi, pa pola im odbrane nema.
          Spoiler


          Ortak mi poslao ovo, i opisao dogadjanja u Torinu.

          Elem, Arsenal mora vise da napadne Neymara kada je ovaj sa loptom, delovao je najnesigurnije i prodao dve lopte, i cenim da je on najvise drzi u nogama bez ikakve potrebe i to Topdzije moraju ciljati. I Messi i Iniesta drze loptu, ali jbg tu ne mozes nista ipak.

          Tesko ce se Aki Barca umoriti, pre mislim da ce u drugom dodati gas i ubaciti u brzinu vise, jer na stranu sto je Wenger ub'o taktiku, Barca je delovala previse tromo.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma ne mozes ti tako proci u QF preko ovako jake ekipe za takvom igrom, jednostavno ne ide.

            Evo ga Hernanes, covek ne igra protiv Carpija, ali resava probleme Juvea protiv Bayerna

            Comment


            • Pocelo je. Oskari se blize.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ovo je strasno kao da deca igraju pa kmece kod svakog pada
                sigpic

                Comment


                • Iniesta je poceo da razara ovu odbranu Arsenala. Dva pasa, jedna sansa Neymara, drugi put ne znam sto je Neymar posle utrcavanja vratio glavom(verovatno hteo Suarezu ali ovaj ni blizu). Poceli su Katalonci trcati, rasirili su totalno, kako su se samo izvukli iz onog presinga, haos, jos jedna brza sansa, ali triput Neymar poprilicno zakopava Barcu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Roben gospodar!
                    sigpic

                    Comment


                    • Zabranio bih ovom Hernanesu da uđe na teren. Ušao čovek pre 10 minuta i onako se šetka do odbrane da im pomogne dok Bajern ima kontru 3 na 2. Ako je ono bio on.
                      Last edited by HeadBurn3r; 23-02-16, 21:05.

                      Comment


                      • A I Alexis kmeci, ali se to ne pominje, dva puta Suarez, dva puta Nejmar, mada je Ziru sad bio blizu gola bas.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Jebem ja svima koji su pricali Mesi nije dao go Cehu sve po spisku evo ovako javno.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Mesi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav trio Bože dragi
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Oba dvomeca veceras rijesena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X