Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tenis View Post
    Svaka cast Jedvaju, u zadnjih godinu dana 3 teske ozlijede, ove sezone 2, igrao samo pola sata do ove polusezone a sad opet mjesec dana prva postava i sinoc sjahan asist.

    Comment


    • 1:00-1:20

      Objasnio covek o odbrani Totenhema. Cuj najbolji u Evropi

      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ko ima jacu odbranu u PL od Totenhema?
        sigpic

        Comment


        • Nema niko, htio sam se malo nasaliti sa klipom
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ja govorim cele sezone da je Toby najbolji stoper lige, cudno mi je da ga se Atletico tako lako odrekao.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Nikad nije ovako igrao, a i svakako su Godin i Himenez bolji.
              sigpic

              Comment


              • Toby tehnicki jaci od obojice, ali Godin i Jimenez su pravi ratnici, idu tamo glavom gde neko ne ide nogom, a to ti je za Chola prvi preduslov da igras za Atletico. Plus tada je i Miranda bio u timu, tako da nije imao nikakvih sansi da igra, kao sto sad igra u Spursima.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nikad nije ovako igrao, a i svakako su Godin i Himenez bolji.
                  Ocekivao sam da ce ga zadrzati jer je Miranda otisao u Inter, a oni doveli Savica, a Tobya dali Totenhemu. A secam se da je pre par sezona Arsenal navodno bio blizu Tobya dok je jos ovaj igrao u Ajaxu. E da je tada doveo Tobya, pre 2 sezone Kostasa Manolasa i uz Koscielnog bili bi mirni sa stoperima narednih 10-ak godina, ovako neka se mucimo sa Mertesackerom.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Dobar je Manolas, pravi ratnik. Vec ga vidim u Atletiku za par godina. Ali ne znam kako bi se snašao u Arsenalu. Tehnički nije bogzna šta, da ne pričam kako se loše nosi sa presingom, a to je u Arsenalu dosta bitna stavka za distribuciju lopte. Isti je i Rudiger samo uz par brejnfartova po meču više. Ranije je Benatija odlično iznosio loptu, sad ga nema zato Romina odbrana izgleda onako.

                    Comment


                    • Originally posted by Casiraghi View Post
                      Sramota je da je isti broj bodova za pobedu u LS i LE, dupe i oko.
                      To sam video pre par godina na TM-u koliko se sta boduje, odem malocas na UEFA pise isto bodova(moja greska).Doslo vreme da se ni u Nemce ne mozes vise uzdati.

                      Comment


                      • Kakva sansa za Arsenal. Ovo moraju da koriste jednostavno. Timski su odlicno nulifikovali igru Barce, odlicna odbrana, vrlo zbijeni redovi, ali takodje visoka linija odbrane i rasireni bekovi upravo za ovakve prilike, jedna greska i daleko vise prostora i brze tim moze da se otvori za kontru. Jedini prostor koji ja vidim za Barcu su duge lopte i naravno dupli pas ili vec svakakve kombinacije ovog tria napred, a to vec ne moze se nikad 100% zaustaviti.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Odlicno postavljen Arsenal, oprezni i jedni i drugi. Na gubitku neutralci.. Za sada

                          Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                          Comment


                          • Evo jos jedne kontre, ali preforsirao Ox ovaj sprint, dobro se i izvukao na kraju bez povrede.
                            Ali zanima me do kad ce ovako dobro izgledati Arsenal defanzivno i da li mogu celu tekmu ovako, koncentrisano u odbrani. Suarez i Neymar odigraju par duplih i naprave mali haos, dok Leo jbg radi ono sto radi najbolje na svetu, ali bez sansi za sada, dobro prate sve pozadi.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • E moj Ox nindja kornjaco, mogao si da se proslavis. Nema veze idemo dalje. Umorit ce se Barcelona.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Zasluzeno vodi Bayern. Ocajna taktika Juventusa, cak stavise sramna i previse iritirajuca. Kontam da se branis i igras na kontre, ali pritisni ih malo jbt zivot mrtvi, pa pola im odbrane nema.

                                Comment

                                Working...
                                X