Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sturridge cini mi se cak i da se boji da potrci full sprint ponekad kada to bas treba jbt.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Sta je sa santijem minom?
      MESSI 10

      Comment


      • Da, da definitivno. Videlo se to i protiv Ville, i za sprint a i za duele. Veliki strah, mada i očekivano...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Bezveze je paralela mozda ali ja kad sam sjebao koleno prvih par meseci kad sam igrao kao da sam imao staklenu nogu..mnogo koci to
          MESSI 10

          Comment


          • Aduriz.. Kakva GOLCINA

            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Aduriz.. Kakva GOLCINA

              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
              https://streamable.com/sltc

              Auuu, MAJSTOR

              Comment


              • Covek objasnjava u 35-oj godini
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Al se Šalke ispromašivao večeras.

                  Comment


                  • Daj Ibe-a da malo promrda ovo....previše smo statični...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ovde ce pre Minjole da kiksira nego sto ce Liverpul da dobije. Mogli su iz rts-a da odaberu i bolju tekmu za prenos, mada su oni uvek imali neshvatljive izbore. Jos ovog Strajnica kada cujem...

                      Comment


                      • Kurcobolja level expert, samo sto imaju srecu da se Junajted vise obrukao pa nece biti u prvom planu. Vrlo moguce nekih 1:1 u revansu i ispadanje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Super nedelja za engleski koeficijent.
                          sigpic

                          Comment


                          • Која је превара овај олимпијакос. Поцркали сви дабогда.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Super nedelja za engleski koeficijent.
                              Ova godina im je biti ili ne biti, mada zreb ih pogledao pa valjda i iskoriste. Lester i Totenham mogu da sjebu stvari u LS sledece godine, ako dodju do LS naravno.

                              Sledece leto vi kao i plavci cete stati na noge pa ce se stvari dovesti na pravi mesto, jer ne zasluzuje PL da izgubi to mesto. Jbni Nemci melju u Evropi, a vecina timova prosecna

                              Comment


                              • Svaka cast Jedvaju, u zadnjih godinu dana 3 teske ozlijede, ove sezone 2, igrao samo pola sata do ove polusezone a sad opet mjesec dana prva postava i sinoc sjahan asist.

                                Comment

                                Working...
                                X