Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majku vam ja ne mogu 30 da skupim
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • 47 ovo kolo, solidno.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Moj brat Hugo kao da je centarfor, zadnja 4 kola : 7,6,7,5

        58 poena + Micah ce biti 1 s klupe, jer Kompany nije igrao, znaci 59 za ovo kolo, sto i nije lose, ali bilo bi i vise da se Wilson nije povrijedio, tom covjeku hvala do neba, donosio je poene ogromne, za razliku od ovih zvjezdica sto kostaju duplo vise od njega.. Iduce kolo vjerovatno idu 2 transfera, Wilson out, Pelle in, a u vezi cu vjerovatno ubaciti nekog umjesto Payeta, ali o tome vise kad vrijeme dodje za to
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ne bih ja Pelle-a ubacivao sledece kolo,a Payet me ispostovao sa 16 poena kao kapiten,verujem da ce i dalje imati po koju assitenciju
          Meni je Hazard enigma,razmisljam se da li da ga izbacim ili ne.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma ne predstavlja mi nikakav problem to sto igraju s Chelseaem, svakako ga ne ubacujem za jedno kolo, nego za duzi period, a realno previse opcija i nema ..

            Payeta ne bih izbacio ovako, ali ako Pelle udje umjesto Wilsona, morat cu napraviti jos jedan transfer, jer u banci imam 1.3, a Pelle je od Wilsona skuplji za 2.2, pa ce Payet vjerovatno biti "zrtva"
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • 18 ovo kolo uzas ostali jos Evans i Barkli.

              Comment


              • Romelu Lukaku, konačno nešto od njega, gol i asistencija

                Comment


                • 34 poena do danas, a Lukaku izvao ovo kolo, verovatno bice 50 sa sve bonusima. Ipak na kraju nije prelose...

                  Mada sam izgubio H2H ligu, Lord takodje imao Lukakua

                  Comment


                  • Dva gola i asistencija i igrac utakmice - Lukaku :-),nego treba mi za sledece kolo jedan pouzadni Defanzivac za duzi period,ovaj Dejvis iz Sparsa mi je interesantan jer je dosta jeftin,ali boji se da ce izgubiti mesto u tim od Rouza?Neka Vasa preposruka :-)?

                    Comment


                    • Originally posted by micky037 View Post
                      Dva gola i asistencija i igrac utakmice - Lukaku :-),nego treba mi za sledece kolo jedan pouzadni Defanzivac za duzi period,ovaj Dejvis iz Sparsa mi je interesantan jer je dosta jeftin,ali boji se da ce izgubiti mesto u tim od Rouza?Neka Vasa preposruka :-)?
                      Ako već gledaš Spurse, onda bolje Walker umesto Dejvisa.Sigurniji je, ide više u napad, a mislim da im je ista cena...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by micky037 View Post
                        Dva gola i asistencija i igrac utakmice - Lukaku :-),nego treba mi za sledece kolo jedan pouzadni Defanzivac za duzi period,ovaj Dejvis iz Sparsa mi je interesantan jer je dosta jeftin,ali boji se da ce izgubiti mesto u tim od Rouza?Neka Vasa preposruka :-)?
                        Davies iz kola u kolo je bolji, mislim da je zacementiran u prvih 11.

                        Jeftin a dobar defanzivac, Neil Taylor iz Svonsija, standardan je uvek... donosi poene...

                        Cedric iz Sautemptona takodje, Russel Martin iz Norwicha...

                        Comment


                        • Lukaku oko moje kapitensko doneo mi pobedu ove nedelje <3
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by micky037 View Post
                            Dva gola i asistencija i igrac utakmice - Lukaku :-),nego treba mi za sledece kolo jedan pouzadni Defanzivac za duzi period,ovaj Dejvis iz Sparsa mi je interesantan jer je dosta jeftin,ali boji se da ce izgubiti mesto u tim od Rouza?Neka Vasa preposruka :-)?

                            Ako imas 5.5 Virgil Van Dijk

                            Standardan je vec, a mislim da rijetko koji igrac iz odbrane ima "njuh" za gol kao on, stvarno..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              34 poena do danas, a Lukaku izvao ovo kolo, verovatno bice 50 sa sve bonusima. Ipak na kraju nije prelose...

                              Mada sam izgubio H2H ligu, Lord takodje imao Lukakua
                              Imao si bod više od mene pre ove tekme i samo nam je on ostao, izvuklo me što sam ga stavio za kapitena
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Gledaj Gangrene uze me na foru sa Lukakuom, piff jebem ti igricu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X