Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se jos vrtim ne mogu da se odlucim, wildcard je siguran, ali Aguero ce da postigne 20+ golova ove sezone i remeti koncepciju. On i Sanchez u ekipi plus probas dodati Kompanya koji je bas nalozen, nema puno opcija.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kompani odradio svoje sto se golova tice ove sezone, previse je ovo za defanzivca.
      sigpic

      Comment


      • Hm... Depaj se raspucao u LŠ kvalifikacijama. Sad... da li ga ubacivati protiv raspale odbrane Newcastla...

        Comment


        • Mogao bi vec Runi nesto uraditi protiv Njukasla, vreme mu je, i dalje ga drzim u timu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Pogrešno je igrati WC prije nego završi transfer rok. Do kraja može doći 20ak igraca koji prave razliku u odnosu na postojeće kadrove koje timovi imaju.

            Pedro, Benzema, Cavani, Griezzman, Inler, Muller,.. sve su to igraći koji mogu puno dati, pa cak i neki transfer izmedju timova lige (npr Adebayor ode negdje) mogu promijeniti situaciju.

            Na kraju krajeva, i najgora opcija da neko koga imate na fantasyu napusti ligu je moguća, zato mislim da treba čuvati WC do kraja prelaznog roka.
            sigpic

            Comment


            • ja sam izbacio falkaa i ubacio gomisa iz svonsija

              Comment


              • Ja neću još divlju kartu ali odoh sad u -12

                Comment


                • E sto iskoristih ovaj wildcard nije mi jasno nikako

                  Ne sto mislim da bi mi bilo bolje da sacuvam za kasnije, nego sto sad ne mogu nikako da sastavim tim i da bude konacan.. Ako sastavim bez Aguera, ne svidja mi se, ako sastavim bez Hazarda ne svidja mi se, a ako stavim njih dvojicu ( i Alexisa koji je siguran ) , nemam para za ostale .

                  Bas kriza
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ko zna dal će doći. Benitez ne pušta Benzemu., itd... Pa oni potpišu u minut do 12...

                    Comment


                    • Pedro prešao u Čelzi!

                      Comment


                      • Verujem da ce Otamend kostati oko 6.0 ili 6.5 a Pedro oko 7.5 do 8.0 najvise.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • I ja mislim da će Pedro biti oko 8 miliona...

                          Comment


                          • Videcemo koliko ce ga gurati u prvi tim Murinjo,mada jasno je da se Willianu drma mesto u startnoj
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ja ocekujem Pedra na 9 ili 9,5, a Otamendi ne moze jace od Kompanija dok vrlo lako moze u cenu borbe za mesto u timu, znaci 6.0 ili 5.5

                              Za Pedra ce biti zanimljivo da li ide na mf ili cf, pretpostavljam da ce biti MF kao i Sanchez.
                              Last edited by Abel; 20-08-15, 13:53.

                              Comment


                              • Otameni ako se gleda visina transfera 6.5 a Pedro... 8.5. Skupoća jbg LOL

                                Comment

                                Working...
                                X