Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mahrez dobio bonus i izadje na 10.Mogli su Jagielki neki bonus da daju ipak je igrao u gostima protiv Sautemptona...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Jeste pročitali obaveštenje na glavnoj stranici "Kretenska gol komisija je dodelila gol Silvi, ali kod nas ostaje Tureu" LOL ahahaha
      Daaaaaa, juče sam baš kukao na to. Umesto da imam 14, dobio sam samo 6....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Vi ste još i dobri, ja samo 5 poena

        Ostali još Delaney, Bane, Hazard, Ozil i Ramsey.. Valjda ću doći nekim čudom do 15-20 poena

        A ipak ima i gorih od mene, Uroš samo 4
        Last edited by Lord Aleksoni; 15-08-15, 22:41.

        Comment


        • Ja izbio na 2. mesto u ligi,solidnih 32 poena i jos 3 igraca ostala.Cini mi se da nikad manji prosek poena nije bio u prva 2 kola,bar ja ne pamtim u zadnje 2 godine koliko igram fantasy
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Eh, wildcard je iskoristen, imam jednostavno previse igraca koji me nerviraju, tako da je wildcard jedina opcija
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Eh, wildcard je iskoristen, imam jednostavno previse igraca koji me nerviraju, tako da je wildcard jedina opcija
              Bukvalno je pitanje dana kada cu da uradim isto i napravim korenite promene... Ocekujem da tad eksplodiraju moji sadasnji igraci

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Ma ovaj prvi i nije problem iskoristiti, moze komotno i poslije prvog kola, ,za drugi WC je vec malo bolje sacekati, jer bude dosta kola gdje neki timovi ne igraju, ili neki igraju po 2 puta, pa to uklopiti, ali za prvi mi je bas svejedno, tako da je ovo dovidjenja za mnoge koje sam imao u timu

                Layun koliko god da mi je gotivan ide, jer ce ocigledno igrati svaku manje od 60 minuta , Depay leti, mozda Rooney, Pelle isto vjerovatno i tako ..

                Doduse, kad malo bolje razmislim jedino su mi Hugo, Clyne, Kompany i Benteke sigurni da ostaju

                Evo ga, wildcard mi je active ..
                Last edited by Dale; 16-08-15, 00:55.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • I ja ću nakon ovog kola vjerovatno aktivirati wildcard.. Ali sačekati ću prvo da malo pogledam raspored utakmica ovih što imam i onih koje želim ubaciti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja cu iskusno da sacekam bar do oktobra.
                    U naredna 3 kola Everton igra ptoib Totenhema,Sitija i Celsija,tako da ne preporucujem da se ubacuje neki njihov igrac,pogotovo ne odbrambeni.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • I zamisli 3 CS?! sve 0:0
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ne menjam ja Colemana.
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Dale sta ti je sa bodovima?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ne menja se Lukaku. Pored ovakve bušne odbrane Spursa i Šitija očekujem neki gol...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Dale sta ti je sa bodovima?
                              Vidjet ces u ponedjeljak kad gospodin zabije 3 ili 4 komada ! :



                              Salim se, nek da 1 bit cu zadovoljan
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Daje Benteke hetrik, kapitenski
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X