Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema verovatno, kad sam video ovaj post za windows dali ima proverio sam za Android, nije bilo

    Comment


    • Evo mog tima

      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Za android nema koliko vidim?
        Било прошле године ваљда, али се плаћала.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
          Било прошле године ваљда, али се плаћала.
          Ma nikakav problem, 1-2 dolara za celu godinu i naredne Fantazije uopste nije puno. Pa toliko kafa u Strahinjica Bana

          Comment


          • Prošle godine sam kupio za windows phone, ne znam da li će se samo update-ovati ili ću morati ponovo da kupujem...
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Gde treba da se prijavim? Mislim da ispunjavam uslove.

              Comment


              • Picture2.jpg
                curtois
                coleman ivanovic janmaat
                hazard(c) depay ozil mane
                ighalo rooney pelle

                Evo moj tim Sta mislite? ..
                Imao sam aguero ali on propusta pocetak sezone i sam promenio za rooney ali ima vremena videcemo sta ce biti i kako ce igrati svi
                Last edited by stewanoskipp; 29-07-15, 20:46.
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Jel ima nekih defanzivaca za 4.0 koji će sigurno igrati?

                    Comment


                    • haha teško al igraće mali Target dok se Bertrand ne oporavi,dominira dečko,baš sam oduševljen sa njim
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Jel ima nekih defanzivaca za 4.0 koji će sigurno igrati?
                        Moguce je igrati bar jedan od ovih dvoje iz aston villa Baker i Senderos, oni su uzeli iskusnog svajcarca da pojaca odbranu i da donese malo iskustva u odbanre villa. A znamo da se nivni stoper okafor ozljedio i bice van igre na pocetak sezone, prvi 5-6 kola pa mislim da senderos bi mogao zameniti i igrati na poziciju stopera, a sada koliko ce villa imati cvrstu defanzivu i ne primati puno golova to neznam Ja mislim da bi odbrana izgledala ovako: hutton clark senderos cissokho
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • kupila je Vila onog Amavija iz francuske,on bi trebalo da izbaci Sisoka sa tog levog beka
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            kupila je Vila onog Amavija iz francuske,on bi trebalo da izbaci Sisoka sa tog levog beka
                            Moguce je... Ipak sada je rano da pricamo u startnoj postavi jer jos Sherwood rotira i trazi najbolje opcije
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • jbg teško je za te defanzivce od 4.0 da se predvidi da će sigurno igrati evo sad gledam ove iz norviča malo jer sam totalno pogubio oko njih sve

                              Vila vamo ima Senderosa,tu je Okore i Ričards

                              WBA nema neki izbor za 4.0 pa ovi jeftinij kod njih su pod Pulisom igrali sve skupa 5 min

                              Bornmut-Smit je samo 4.0 i za njega pišu da bi trebalo samo buck-up da bude
                              mada evo ovaj Mings im je skupo pojačenje(11m evra) on je 4.5 i trebalo bi da bude standardan
                              na drugog beka ide frensis,prošle godine jedan gol i 6 asistencija ako sam dobro pohvatao,on je 4.5
                              moguće da ovaj "Cook" ispada sad iz prve po dolasku ovog iz evertona

                              ovde imate i listu utakmica Bornmuta ako se neko odluči za njihove igrače
                              http://www.bbc.com/sport/football/te...mouth/fixtures ,nešto imaju "lakši" raspored u početku ,osim liverpula (AVL, LEI, SUN, WAT)

                              Votford ima gomilu novih igrača,od ovih jeftinijih onaj Prodl možda mada svi su tamo jeftini al za ovog čitam da je opasan iz prekida

                              iz CP onaj Vard kao starter od jeftinijih ,on je 4.5 mada vidim i da onog iz Senegala hvala u poslednje vreme

                              umori se više .......imate ovde link sa još nekim igračima

                              http://www.fantasyfootballscout.co.u...t-defenders-3/

                              nije ovo što mi igramo al to su otprilike te cene
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Za android nema koliko vidim?
                                Sada je dostupna alpikacija za Andorid i iOS mozes je skinut
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X