Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo sam 5ti put promenio ekipu .

    Lukako, Ziru, Costa?! Jebem li ga. Necu igrace Uniteda da stavljam, LVG je cudo. mozda jedino uzmem Runija i da stavio sam Janga jel mi je on sigurica
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment




    • Moje nade su položene na Liverpul ove godine , čak 3 igrača
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Screenshot_1.jpg

        Comment


        • Uuu ladno sam zaboravio da je Valencia sad odbrambeni Limare daj unutrašnji info dal će i koliko igrati ove godine uopšte ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ne mogu da zamislim tim bez Diega Coste. Ako bude zdrav cijele sezone 30+ golova daje.
            sigpic

            Comment


            • Čeh prvi golman ,Kurtoa zamena

              kakva je to suptilna provokacija ahhahahahah
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment




              • To ce biti to verovatno, mozda neka mala izmena

                Comment


                • Nisam ni video za Čeha i Kurtou , haha vraća mu burazer Spiki milo za drago

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nemam pojma Gang. Meni je Darmian bio prvi izbor ali sam se predomislio. Tripier i aspi sigurni planiram još 3ceg
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Bem li ga ako Valensija bude igrao beka davaće brdo asistencija . A i ovaj LVG mnogo ubi u pojam tim rotacijama brate mili
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Rekao je da svaki igrac mora zasluziti mesto u timu, zasada na pripremama izgleda mi da ce Valensija poceti sezonu

                        Comment


                        • Spiki pobjedio, dajte mu titulu.
                          Nesto najbolje sto sam vidio.
                          sigpic

                          Comment


                          • evo i mojih



                            samo Fabijanskog moram da skinem sa gola pošto prvu utakmicu igraju protiv nas na SB
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Nisam ni video za Čeha i Kurtou , haha vraća mu burazer Spiki milo za drago

                              Hahaha... nek se malo čvari šalim se, vrvt će Kurtoa da leti ali dobro je imati dva iskusna golmana

                              Comment


                              • Gang brate, Valencia ne umije da centrira.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X