Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Ista priča.
    Aj da se napijemo od muke, ja donosim moju domacu rakiju, ti vinjak
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Biće brate pola 1 je nedelja.

      No, kada tako lepo kažeš ajde. Šta god uradio oce godine na fantaziju pogrešio sam. KakO nekog izbacim iz ekipe on proigra kako uzmem nekog on zaglavi klupu.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Biće brate pola 1 je nedelja.

        No, kada tako lepo kažeš ajde. Šta god uradio oce godine na fantaziju pogrešio sam. KakO nekog izbacim iz ekipe on proigra kako uzmem nekog on zaglavi klupu.
        Hahha nema veze, ja sam sinoc bio u gradu kolima pa nisam pio tak oda sam svez
        Moja cini mi se tek druga greska ove sezone, i to kakva...
        Uzdam se u Ozil da uzvrati sa 2-3 asistencije i nekim golom, da me izvadi malo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • ostavio fermino na klupi zbog iwoby a evo i vardy dzaba je postigo gol sada je dobio crveni
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Znaci pojescu se sto nisam stavio Agueru triple-a nego Ozilu a dvoumio sam se izmedju njih.....
            Da si bar mene poslušao
            sigpic

            Comment


            • Ne pamtim kad je golman više doneo bodova nego u ovom kolu...

              19 jbte... Još da nije dobio žuti, ravno 20! 2 penala, 4 odbrane, klin šit....auuuuu
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • http://prntscr.com/atxpxh

                Hoce mi uci Ali umesto Lukakua ili moram da cekam Liverpool-Everton pa ako bude igrao onda nista od Ali-a? (

                Comment


                • I jos jedan opasan moj potez. Ali na klupi a umesto Kejna uzeo Marsijala
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by djomla994 View Post
                    http://prntscr.com/atxpxh

                    Hoce mi uci Ali umesto Lukakua ili moram da cekam Liverpool-Everton pa ako bude igrao onda nista od Ali-a? (
                    Čekaš Liv-Eve, ali mislim da će Lukaku igrati. Mada, najgora opcija bi ti bila da Lukaku uđe negde od 70og minuta i dobiješ samo bod.

                    U svakom slučaju, ako Lukaku bude igrao i minut, ništa od Allija.

                    Limeni, reci nam sledeći put koga ćeš da izbaciš iz tima, da ga ja odmah kupujem...


                    p.s. Staridz kapiten opravdao poverenje. Šteta što nisam mogao da mu metnem Triple...
                    Last edited by z0La; 18-04-16, 22:56.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mislim da Lukaki nece igrati, zato sto im je prioritet kup...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Odlično, Alli i Kane po dva gola

                        Comment


                        • 68 poena a da nisam ispao kreten i da sam stavio triple na Aguera imao bih laganih 100 sigurno....
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Opravdao Alexis ukazano povjerenje, jer je bas on odabran za triple captaina, mada ne bi bilo lose da da jos jedan ili dva veceras ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Nisam dugo gledao tabele, i sada vidim da sam u onoj maloj H2h(SSKK) na četvrtom mestu

                              Comment


                              • Ja sam batalio totalno,proslo kolo propast,sve sam promasio,na kraju sa 10 mesta u Srbiji padnem za 100tinak ispod ,izgubim volju nakon toga

                                Sve sto sam skupljao do tog kola je otislo niz reku
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X