Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momci treba mi pomoc. Kome staviti triple kapitena za ovo kolo, Ozilu ili Agueru?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Aguero živ?
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Da li rizikovati sa Fosuom?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Momci treba mi pomoc. Kome staviti triple kapitena za ovo kolo, Ozilu ili Agueru?

          Sturridgeu
          sigpic

          Comment


          • Slušaj ovog Sturidgeu , Staridžu brate Staridžu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Stavio sam Ozilu, valjda nece izneveriti
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Nije mi jasna jedna stvar sad,šta ako u prvoj od dve utakmice u ovom kolu neko iz tima propusti a nakon toga igra drugu,dal se onda računaju bodovi igrača sa klupe namesto njih ili ne (ako odigraju drugu utakmicu ili nevezano za to)

                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Dobro pitanje Saburo. Zato ne znam da li da rizikujem sa Monsom.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ako igrac iz prvih 11, odigra bar 1min u bilo kojoj od dve tekme, ostaje u timu.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Nije mi jasna jedna stvar sad,šta ako u prvoj od dve utakmice u ovom kolu neko iz tima propusti a nakon toga igra drugu,dal se onda računaju bodovi igrača sa klupe namesto njih ili ne (ako odigraju drugu utakmicu ili nevezano za to)

                      Ja mislim da ne. Jedino će se računati poeni igrača sa klupe ako igrač iz startnih 11 ne igra u obe utakmice. To mi deluje najlogičnije. To duplo kolo se računa kao jedno kolo i kao jedna utakmica što se tiče fantazija. Dobijaš bodove za igrača kao da je igrao jednu tekmu od 180 minuta...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • hvala drugari

                        uzgred,ne znam dal se neko seća kad sam pisao pre početka sezone kako je Kokelan dzabe dok mi neko nije objasnio da DM igrači teško sakupljaju bodove hahahahhahahahah
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Pola tima sam podredio Arsenalu i Liverpulu. Oni odprilike imaju najviše do kraja da igraju. Minjole, Firmino i Staridz, a sa druge strane Košćelni, Ozil i Welbek.

                          Nisam uspeo da uglavim nikoga iz Sitija, tj. povređeni Silva mi je na klupi. Trebao sam da stavim i nekoga iz odbrane Utda, imaju relativno 2 lake utakmice u ovom kolu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • A ja kreten zaboravio odigrati bench boost (odigrao ali nisam spremio) i sad sam prokockao cijelu sezonu .. Bravo kretenu
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci pojescu se sto nisam stavio Agueru triple-a nego Ozilu a dvoumio sam se izmedju njih.....
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ista priča.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X