Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Divno, ali divno kolo

    Sanchez kapiten 28, Morgan 15, Payet 9, Coutinho 9, Martial 9, Hugo 4, Mahrez 3, Lukaku, Van Dijk i Sakho po 2 za 91 poen ukupno .

    Cak 5 pulena postigli po go
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Kakva guzva u vrhu sk lige, prve 4 ekipe deli samo 13 bodova boricemo se do kraja za titulu

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Lukaku kapiten svima, jer igra dvije ?

        Ja sam ovo kolo upotrijebio all out attack, jer je ovo jedino kolo kad sam imao potrebu da mi igra svih 5 veznjaka
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ko uspije izaći najpametniji iz narednih 5 kola osvaja ligu. Mnogo šarena kola, svaka čast svima koji se izbore sa ovim rasporedom
          sigpic

          Comment


          • Cuvam triple kapitena za sledece kolo gde ce Ozil igrati 2 tekme pa cu mu grunuti traku, ili mozda Agueru nisam jos siguran.
            Fino kolo za mene u najavi.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Nikako ne mogu da se održim u prvih 10 u Srbiji,bio sam jedno vreme 5,pa 6,7 tako nešto i sad ponovo ispao
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ovaj vikend skupio 52poena zahvajluci na spursa i cistu mrezu lorisa i alderwield i pogodak koj je postigao, prethodno samo ozil i vardy i fuch su odradili posao ostali svi 2
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Laganih 83 poena, Vardy, Toby, Huth, Dann, Ozil, Alli, Aguero(kapiten), odlicno kolo.
                  Ocekujem jos neki poen od Dann-a posto igra protiv Evertona CRY zaostalu utakmicu, odlicno kolo.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kolko vidim u neku ruku se najvise isplati da se svi cipovi iskoriste u jednom mesecu

                    Naime,ko osvoji najvise boda u jednom mesecu dobija dal tablet ako sam dobro video
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • 56 poena, Hennesy, Delaney, Coleman, Barkley i Lukaku (kapiten) u srijedu. Vrlo vjerovatno povratak na prvo mjesto u classic ligi nakon ovog kola. Da vidimo naredna četiri kola ko zna igrati fantasy
                      sigpic

                      Comment


                      • 67 poena, najbolji stoper lige itekako opravdava poverenje koje je dobio jos u 1. kolu, Hennesey sacuvao mrezu, Simpson takodje, Ozil gol, Aguero gol kapiotenski.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ali na klupi zamenim Tobija za Stonsa plus izbacim Bojana uleti Kejn
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • mrtvi CP i Everton igrali 0:0

                            i am fine

                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Barkli i Lukaku 2 najveće prevare za ovo duplo kolo...

                              Sreća pa sam imao Warda iz CP-a da me izvuče malo sa skoro 20 bodova...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • ja nisam mogao bolje proci, ovo kolo sam imao Hennesya i Delaneya iz Crystal Palacea, oba CS-a, i sinoć još Coleman CS (Y)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X