Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako postignu gol Lukaku ili Kejn, prolazim u cetvrto kolo u kupu. Do ovog meca 19ptsa, a proslo kolo 93(-4).
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Najjaci stoper u ligi ispostovao asistencijom, a Willian golom, idem preko 60!
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • На крају 47 поена са бонусима Алдервилерда и Алија.

        Скроз солидно испало + пролазим и ову рунду у купу и добијам сва 3 дуела у h2h
        Last edited by Милош; 03-01-16, 18:03.
        На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • Alli mi ostao na klupi
          Ako dobijem neki bonus za Aldeweirelda ili Lukaku-a bice nereseno u onoj vecoj ligi ili cu pobediti. Gubim 33-34 a u manjoj me Dale dobio 44-33., ocajno kolo.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Алдервилерд добија 3 поена бонуса а Лукаку ниједан.


            Иначе бонуси:


            Алдервилерд - 3
            Ленон - 2
            Али - 1
            Last edited by Милош; 03-01-16, 18:59.
            На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • Hennesey 1, Monreal 7, Simpson 6, Alderweireled 8, Yaya 8, Ozil(C) 4, Willian 13, Delofeu 1, Coutinho 2, Martial 12, Aguero 9
              Na kraju 72, najbolje kolo ove sezone. SEX
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • I ukenja me da pobedim u vecoj ligi zbog 3 poena bonusa najjaceg stopera lige Alderweirelda
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ocajno kolo ali opet zadrzao lidersku poziciju u ligi, u h2h vecoj nereseno, u manjoj pobeda

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Solidnih 54, promasih s kapitenom. Bilo je izmedju Ozila i Martiala, na kraju (o)stavih Ozilu. Pobeda u obe lige. Bas se svuda furam na mid-table

                    Comment


                    • S obzirom da mi je ovo debitantska sezona u SK ligi, i prva koju igram ozbiljno jako sam zadovoljan učinkom

                      Nakon 20 kola drugoplasirani sa bodom iza prvoplasiranog. Moglo je biti i puno bolje da se nisam pravio budala i kiksao na kapitenima
                      sigpic

                      Comment


                      • Wow, lik protiv kojeg igram u kupu u 4. kolu ima cak sedam istih igraca kao ja

                        Doduse, kad izbacim Girouda imat ce 6, ali opet wow
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Videh da je Lukaku na 75% za sutra, pa potražih da li je Martinez nešto rekao za njega...

                          "He trained well and is very much ready to play tomorrow," Martinez said.
                          Mora da se nađe zamena za Coua. Tako da se trenutno dvoumim između Payeta i Eriksena...
                          Last edited by z0La; 12-01-16, 12:27.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Predlog kapiten?
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Originally posted by stewanoskipp View Post
                              Predlog kapiten?
                              Willian.

                              Kod mene ovo kolo upada Payet umesto povredjenog Coutinha.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Payet umjesto Barkleya jedina promjena, bravo za Rossa, bio je fakat odlican, ali neka sad malo doktora

                                Htio sam Costu umjesto Girouda i odmah kapiten da bude, ali 75% je tako da cemo sacekati vikend za tu promjenu
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X