Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja 45 poena od cega 21 poen Mahrez doneo, Butland 7 Alderweireled 6, lik je jedan od mojih pogodaka ove sezone
    Sutra jos Barkli i Lukaku(kapiten), ocekujem jos neki poen
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Wow, trio u vezi ( Ozil, Mahrez, Wijnaldum) donijeli 38 poena, a Gini vjerovatno dobija i 3 bonusa, sto ce biti 41, a ostao jos Barkley sutra..

      Ali napadaci su se pobrinuli da ne bude sve dobro, Kane 1, Martial 2 ( koji leti iduce kolo, jer je frajer poslije ona uvodna 2-3 meca imao jednu asistenciju samo, i to mozda )

      Lukaku kapiten i Barkley ostali, trenutno sam na 49(-4) poena ..

      BTW. Mahrez se nalazi u vise od 61% timova, sto je vjerovatno rekord otkako ja igram ovaj fantasy ..
      Last edited by Dale; 06-12-15, 18:01.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Mahrez jedini igrac koji mi je od prvog kola u timu
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Izbacim Deeney-a on postigne 4 gola u naredna 4 kola plus asistenciju
          Prosle kolo imao asistencija i gol mislim i ovo kolo asistencija i gol....

          48 do sada ostao jos barkli a igram protiv Multiple Scorgasms! koji ima 47 i Lukaku mu ostao

          Ja od ovog Vajnalduma samo 4 poena do sada sam uzeo kad sam ga stavio u timu on samo 2
          poena i sad ga imam na klupi isto je bilo i sa ovog Vilsona i Bormuta kad je dao 3 gola
          i sa ovog Barkli kad je imao oko 20 poena ali zato Azar ne izbacujem iz tima on si je stalno
          prosek 2 poena bar je dobar ne dobija zuti...

          E da da kazem nemam mahrez u timu imao ga 2 kola i izbacio iz tima trebao mi novac da uzmem Kane-a.... sad ga mozda uzmem... vidjecu...

          Comment


          • Zadnja prilika za Kejna kapitana. Ako ne uradi ima da leti iz ekipe i da igram sa Vardijem i Ighalom. Mada kako je krenulo mislim da Vardi nece dati sada nijedan gol do kraja sezone. Oborio je rekord njemu dosta
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Bas sam u nedoumici sa kim Sanceza da zamenim. Razmisljam se oko trojca iz Sitija u vidu De Brujna, Silve ili Sterlinga, ili da ipak uzmem Ramziku brata

              Dosta je nepredvidljiva i ova tekma Lester Celzi. Prevodilac mora da dobije ako zeli da zadrzi radno mesto, tako da mi se nesto javlja da bi Mahrez i Vardi mogli da zataje kada su u pitanju bodovi.

              Comment


              • Znaš kako, šteta je nemati nekoga iz Sitija u timu, bar što se napada tiče. Bar jedan igrač mora da se nađe u timu što se mene tiče. Retko kad oni prodaju što se tiče golova...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Jedna izmjena za ovo kolo Lukaku in Pelle out.

                  Comment


                  • Barkley ili Coutinho,koga startovati ?

                    Comment


                    • kad proslo kolo nisam batalio da igram, necu nikad. Mahrez izdominirao proslo kolo, a meni bio na klupu zaboravio da potvrdim tim za to kolo

                      Comment


                      • Originally posted by Radulov47 View Post
                        Barkley ili Coutinho,koga startovati ?
                        Bolje neku zensku ako mene pitas
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Ozil in Tadic out
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Dilema koga ostaviti u prvih 11, Ighala ili Bolasija...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Teraj Bolasija u pm tj sve njihove igrače
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Bony IN Aguero OUT

                                Sa ovim Aguerom ove sezone mi je "Hasta la madre"!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X