Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 BRITISH GRAND PRIX 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by bice View Post
    Wiliams odlican u poslednje vreme.
    Šteta samo što je to odlično i dalje 0,8 iza Mercedesa.
    Batracer - tema na forumu

    mom.rs

    Comment


    • #32
      Pa skontala je Mečka zašto je Ferrari zakidao na motorima za klijente dok su dominirali...

      Comment


      • #33
        Ja imam osecaj da nece oba Mercedesa zavrsiti trku,a Ferari moze prestici Wiliams samo u boksu,posto znamo kako lose rade posao mehnicari Wiliamsa.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Na Silverstonu 1990. je vožena trka koje se prvo setim kad god neko spomene VN Britanije......
          Možda je malo čudno što kao navijaču Ferarija pobeda Prosta u istom (to je jedna od pet već spomenutih pobeda Profesora u Britaniji) i nije najveći utisak od tog popodneva,
          tu trku je zapravo obeležio 2. vozać ekipe Mensel.
          Tada je već 11 godina prošlo od zadnje titule Ferarija i posle puno vremena činilo se da je bolid napokon koliko toliko konkurentan u tim godinama neprikosnovenom Meklarenu.
          Mensel je osvojio pol, ispred Sene, Bergera, Butsena i 5-og Prosta, no na startu Sena izbija na čelo i dovodi Mensela u situaciju da podseti svet odakle mu nadimak Buldog, ili zašto su ga Tifozi nazvali Il Leone.....
          Zalepio se iza Sene i posle 10-ak krugova pritiska i par neuspelih napada uspeva ga obići i izbiti na čelo, što je proslavio mašući svojim navijačima.
          Stvarno je delovalo da bi to bilo to, pogotovo kada je bilo jasno da je Sena od tog maltretiranja bukvalno u nokdaunu, gubio je ritam iza Mensela, a kada ga je Berger počeo pritiskati napravio je grešku i izleteo je sa staze i bilo je jasno da više nije u konkurenciji za pobedu.
          Greška Sene je bio signal i za Profesora da se napokon uključi u trku, jer se on do tada po svom starom običaju vozikao iza Butsena i čekao rasplet na vrhu, i tako je sa jednim preticanjem od jednom sa 5. skočio na 3. mesto, e pa njega su baš zbog toga i zvali Profesor.....
          I nastavak trke je bio uzbudljiv, prvo je Berger iskoristio Menselov gubitak ritma, ali Mensel ko Mensel ubrzo se vraća na čelo, ali onda Prost koristi svu tu gužvu i zahvaljujući perfektnoj taktici uspeva obići Bergera, a zatim i Mensela, a svima je bilo jasno da ima najočuvaniji bolid i gume, pa je već posle par krugova imao i lepu prednost.
          Mensel je još jednom pokušao da se vrati u borbu i počeo se približavati Prostu, ali je tada morao odustati zbog kvara na menjaču.......
          I tek se tada dešava ono zbog čega sam zapravo zapamtio ovu ludu trku, naime kada je parkirao svoj Ferari pored ograde, Mensel skida prvo kacigu, pa rukavice koje baca u publiku, i posle objašnjava da je taj gest značio da bi to bilo to, da na kraju sezone završava......., e tada sam ja bio u nogdaunu.
          Moram priznati da je Mensel moj najomiljeniji vozač svih ovih godina, i jedini za koga sam navijao čak i kada to baš i nije bilo u interesu Ferarija.
          Što se te trke tiče pobedio je Prost, Butsen drugi, a Sena je zahvaljujući odustajanjima došao do trećeg mesta, e tako je to nekada bilo, i mislim da vam je svima jasno da takvih trka već davno nema, a bojim se da još dugo neće ni biti
          Last edited by somborac; 05-07-15, 11:38.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • #35
            Somborac, secs li se trke 85?

            Evo malo podsecanja.

            https://www.youtube.com/watch?v=4xQBLcnXVjE

            https://www.youtube.com/watch?v=HIjJo8sFHIY
            Last edited by Alan; 05-07-15, 11:54.

            Comment


            • #36
              Uh, ovako iz prve ne, to je što se Ferarija tiče era Alboreta, tada je već bilo redovno prenosa, ali te konkretne trke se ne mogu setiti
              ¡Si Señor!

              Comment


              • #37
                Pogledaj kraj drugog i pocetak prvog snimka kojeg sam postavio u predhodnom postu. Sto se prenosa tice RTS prenosio a prekinuli zbog fudbala ili neznam cega kad je bilo najzanimljivije, posle pustili kraj trke iza dnevnika.

                Comment


                • #38
                  Kakav start Mase
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #39
                    ODLIČNO!!!

                    Comment


                    • #40
                      Konacno malo dinamike i neizvesnosti-kako lepo izgleda trenutni raspored/Masa /
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • #41
                        Jel se to samo meni čini ili je bila žuta zastava kada je Perez obišao Fetela?


                        Može se Ferariju isplatiti rani ulazak u boks..., trenutno su daleko najbrži na stazi, sigurno će nadoknaditi izgubljeno na startu i malo prići vodećima!
                        Last edited by somborac; 05-07-15, 13:37.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by somborac View Post
                          Jel se to samo meni čini ili je bila žuta zastava kada je Perez obišao Fetela?
                          pisalo je gore da je žuta samo u prvom sektoru.
                          Batracer - tema na forumu

                          mom.rs

                          Comment


                          • #43
                            Kako stalno greške neke oko Kimija i od njega...?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #44
                              Zanimljiva trka, jedna od boljih ove godine. Williamsi ponovo propuštaju priliku, imali su 1-2, na kraju ni podijum. Kimi opet pun malera, jako dobar i srećan tajming za boks za Lewisa, Nico i Vettel su neverovatno gulili na slikovima dok je staza postajala sve vlažnija i vlažnija. Da je Nico pobedio, ne bi bilo nezasluženo, ali završio je trku i uzeo neke poene (za razliku od prošle godine). Prvi poeni za Alonsa, konačno, i neverovatan maler za Buttona i Lotus...

                              Comment


                              • #45
                                Bod po bod

                                Comment

                                Working...
                                X