Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Airborne, jel' to ovaj gospodin?
    fingers crossed.jpg

    Iskreno, pitam se da li može da nabroji više od 10 aktivnih tenisera, odjednom, bez razmišljanja..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Jagodice,

      Bio je jedan daleko vatreniji, koji je uz to postao mini zvijezda. 2-3 minuta nije silazi sa ekrana.

      Comment


      • Ja kao i obično u toku meča od ludila ne primetim ništa van terena.. svejedno se mora odgledati ponovo natenane..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Jagodice,

          Bio je jedan daleko vatreniji, koji je uz to postao mini zvijezda. 2-3 minuta nije silazi sa ekrana.
          Da, to je onaj što mu upalilo držanje fige za Feda. Kako je samo skakao od sreće . Nije sav svoj

          Comment


          • Nije fer ali stvarno nije fer da se onako zavrsi Wimbledon studio.Bilo je pravo uzivanje poslednjih petnaestak dana pratiti tu emisiju,nisam propustao nijednu.Ali kad sam ocekivao studio svih studija ono sto se kaze slag na tortu sa Bakijem i Viskom dogodila se najgora emisija od svih i stvarno sam razocaran,razocaran,razocaran...
            Gledam u programu i shvatam da oni uopste nemaju nameru da prave ista po tom pitanju.Ne mogu da verujem da posle finala necemo videti nista od Bakija I Viska ni jedan prilog ni jedan utisak apsolutno nista.
            Ne znam jer moguce na ovaj nacin apelovati na one gore ali bilo bi zaista lepo prema onima koji nisu propustali nijednu emisiju da kad se Baki, Visko i Kple vrate iz Londona,da se napravi jedan Wimbledon studio sa svim ucesnicimau kojem ce se onako lezerno kako samo oni znaju osvrnuti na ceo turnir a pogotovo na finale i sve ono sto se dogadjalo iza kulisa finala.Apel.apel,apel...

            Comment









            • Last edited by miloolja; 13-07-15, 09:42.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Jagodice,

                Bio je jedan daleko vatreniji, koji je uz to postao mini zvijezda. 2-3 minuta nije silazi sa ekrana.
                U plavom odelu? Stvarno je poceo da me nervira
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  U plavom odelu? Stvarno je poceo da me nervira
                  Da taj. Zasto te nervirao? Pa moze covjek da navija za koga hoce.

                  S druge strane, reziser je bio pretjerao. Pa nije on zvijezda.

                  Comment


                  • Pa i režiser bi isto tako, al mu se ruke nisu videle
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Da taj. Zasto te nervirao? Pa moze covjek da navija za koga hoce.

                      S druge strane, reziser je bio pretjerao. Pa nije on zvijezda.
                      Pa zato sto postoji ono dobro navijanje i ono preterivanje . Nije meni smetalo sto je on navijao za Rogera. Daleko od toga. Smetao mi je nacin na koji je to radio... No nema veze to sam samo ja
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Mene je najvise nervirala neka smedja "riba" sto se drala kao nenormalna i nju su cesto prikazivali...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by VeljkoMilankovič View Post
                          Nije fer ali stvarno nije fer da se onako zavrsi Wimbledon studio.Bilo je pravo uzivanje poslednjih petnaestak dana pratiti tu emisiju,nisam propustao nijednu.Ali kad sam ocekivao studio svih studija ono sto se kaze slag na tortu sa Bakijem i Viskom dogodila se najgora emisija od svih i stvarno sam razocaran,razocaran,razocaran...
                          Gledam u programu i shvatam da oni uopste nemaju nameru da prave ista po tom pitanju.Ne mogu da verujem da posle finala necemo videti nista od Bakija I Viska ni jedan prilog ni jedan utisak apsolutno nista.
                          Ne znam jer moguce na ovaj nacin apelovati na one gore ali bilo bi zaista lepo prema onima koji nisu propustali nijednu emisiju da kad se Baki, Visko i Kple vrate iz Londona,da se napravi jedan Wimbledon studio sa svim ucesnicimau kojem ce se onako lezerno kako samo oni znaju osvrnuti na ceo turnir a pogotovo na finale i sve ono sto se dogadjalo iza kulisa finala.Apel.apel,apel...
                          Bice, najavili su sinoc, kad im stigne materijal u nekoj od narednih emisija.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Airborne, jel' to ovaj gospodin?
                            [ATTACH=CONFIG]13872[/ATTACH]

                            Iskreno, pitam se da li može da nabroji više od 10 aktivnih tenisera, odjednom, bez razmišljanja..
                            Ovaj je takvom silinom prekrstao prste da je sva prilika kako je zbog svog praznoverja zavrsio kod ortopeda. Postoji jos jedna, mada malo verovatna mogucnost kako je nekoga debelo slagao pa ovo cini ne bi li izbegao mucenje u paklu. U svakom slucaju validan dokaz kako praznoverje ne egzistira samo na ovim nasim prostorima nego se i u jevropi obilato upraznjava. Mada se cini kako se u nas otislo korak dalje koriscenjem napredne verzije sujeverja pod nazivom trolovanje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Битно је да су платили улазнице, шта вам је? Они који се разумеју у тенис не купују карте, обично се огребу за неку пропусницу или ћапе рибу из краљевске породице па се увале у сред краљевске ложе, као наш легендарни Саша Маца....и још тамо митингује као главна фаца..
                              Last edited by Žika; 13-07-15, 11:43.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Mada se cini kako se u nas otislo korak dalje koriscenjem napredne verzije sujeverja pod nazivom trolovanje.
                                Trolovanje evropska verzija sujevjerja. Cak sto vise skandinvska. U skandinavskoj mitologiji postoje trolovi.

                                Comment

                                Working...
                                X