Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana i NI, večiti derbi.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Da ti genijalac prvo objasni, a za sledeći bezobrazluk ideš na hlađenje (to znači dobijaš ban), pa se ti pravi pametan, drži slovo i budi nevaspitan nekom tamo iz svoje okoline. Ovde postoje pravila kojih svi moramo da se držimo, bez razlike koliki smo genijalci, pa tako i ti. Kada uđeš u nečiju kuću ne radiš ono što možda u svojoj radiš, niti se ponašaš kako hoćeš, već kako domaćin zahteva....tako i ovde...u prevodu porčitaj Pravila na forumu Sport Kluba.
      Post nisi prebacio, u smislu da si ga tamo obrisao a ovde postavio, već duplirao, a to je velika razlika i to se zove spamovanje.. koje je kažnjivo po onim istim Pravilima..sada sam ga samo obrisala, jer shvatam da si nov ovde i možda neiskusan da se svaka drskost i buntovništo plaća. Je l' ti je sada jasno?
      Prvo, ispričavam se što nisam znao da si ženska osoba.
      Drugo, na forumu sam duže od tebe, samo što su mi u vrijeme kada sam sudjelovao u raspravama obrisali veliki broj postova budući je forum počeo ispočetka, te se uglavnom nisam više javljao.
      Treće, iskreno nisam niti znao kako da obrišem svoj post u temi koja za to nije primjerena, tako da nisam niti znao da je to toliko kažnjivo da se za to dobije ban.
      Četvrto, ti ili netko drugi mi nije uopće niti vratio prvobitni post barem u temi u kojoj je prihvatljiv, niti mi je objašnjeno zašto je tu uklonjen i što sam sam toliko zgriješio pa da mi se odmah prijeti.
      Peto, to je i jedan od razloga zašto sam izgubio volju da s ljudima izmjenjujem svoja razmišljanja i informacije, tj. kada ljudi dobiju kakvu takvu vlast, a prije svega moć, odmah počinju da se iskaljuju na neistomišljenicima, iako za to nemaju nikakva razumna povoda. Tvoje objašnjenje da nisam obrisao post s teme u kojoj nije predviđena, pa da to zaslužuje ban je više nego smiješna.
      Šesto, nadam se finalu Đoković - Federer, pa barem tada SK neće seliti Federerov meč s jednog na drugi SK.
      Sedmo, tvoje iživljavanje me neće previše pogoditi, jer sam i izgubio volju za suradnjom na forumu zbog tebe i tebi sličnih GENIJALACA i nekulturnih pojedinaca.
      Last edited by Kide; 09-07-15, 13:14.

      Comment


      • Vamos Mugu

        Comment


        • Originally posted by Kide View Post
          Prvo, ispričavam se što nisam znao da si ženska osoba.
          Drugo, na forumu sam duže od tebe, samo što su mi u vrijeme kada sam sudjelovao u raspravama obrisali veliki broj postova budući je forum počeo ispočetka, te se uglavnom nisam više javljao.
          Treće, iskreno nisam niti znao kako da obrišem svoj post u temi koja za to nije primjerena, tako da nisam niti znao da je to toliko kažnjivo da se za to dobije ban.
          Četvrto, ti ili netko drugi mi nije uopće niti vratio prvobitni post barem u temi u kojoj je prihvatljiv, niti mi je objašnjeno zašto je tu uklonjen i što sam sam toliko zgriješio pa da mi se odmah prijeti.
          Peto, to je i jedan od razloga zašto sam izgubio volju da s ljudima izmjenjujem svoja razmišljanja i informacije, tj. kada ljudi dobiju kakvu takvu vlast, a prije svega moć, odmah počinju da se iskaljuju na neistomišljenicima, iako za to nemaju nikakva razumna povoda. Tvoje objašnjenje da nisam obrisao post s teme u kojoj nije predviđena, pa da to zaslužuje ban je više nego smiješna.
          Šesto, nadam se finalu Đoković - Federer, pa barem tada SK neće seliti Federerov meč s jednog na drugi SK.
          Sedmo, tvoje iživljavanje me neće previše pogoditi, jer sam i izgubio volju za suradnjom na forumu zbog tebe i tebi sličnih GENIJALACA i nekulturnih pojedinaca.
          Najiiskrenije.. mislim da se praviš malo više naivan nego što jesi.

          Banom ti je prećeno, jer si bezobrazan, drzak i nevaspitan, samo zbog toga, a koliko vidim i dalje nastavljaš u istom tonu.

          Prvo, original i prvi tvoj post, gde se žališ na SK i njihove prenose, nije ti obrisan, obrisan je ovaj ovde dupli, tzv.spam.
          Kako ti je tamo objašnjeno i odgovoreno, za spamom nije bilo potrebe, niti za bezobrazlukom.
          Ako si navodno duže od mene na forumu, onda moraš znati za pravila i ponašanja i komunikacije, a koliko vidim imaš problem i sa jednim i sa drugim.

          Kada nešto ne znaš, onda LEPO pitaš, a ne vređaš.. i onda sam ja nekulturna i iživaljvam se.

          Uostalom shvati kako hoćeš.. ali zato kao drugo.. ideš na hlađenje 7 dana, pa ti razmisli drugi put kao se ponašaš i šta pišeš.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ajnstajn,
            Kladionice daju Federeru 46% protiv Marija a 18% da osvoji turnir. To znaci da ce mu dati nekih 37% u eventualnom finalu protiv Novaka. To su realni brojevi.
            Nemoj NI ko brata te molim o kladionicama,odmah mi se zgrči želudac jer se setim RG i kvota na Novaka

            Originally posted by Sandugp View Post
            Ne znam sta da mislim o sutrasnjem mecu Federer-Marej?
            Vise bih voleo Rodzera, ali daleko od toga da ce on biti lagan protivnik Novaku. Pogotovo kada se uzme u obzir da igra za izjednacenje u medjusobnim.
            Sve u svemu verujem da ce duel biti izuzetno zanimljiv, jer su obojica do sada pokazali odlicnu igru. Doduse obojica su imali smejurije od protivnika, ali ajde, tako im se "namestilo"
            I ja bih više volela da vidim Rodžera u finalu,ali ne zato što mislim da su Novakove šanse veće protiv njega u finalu nego protiv Mareja već i iz razloga što želim ispadanje Mareja u SF zbog publike.A drugo nekako mi je lakše i ako Novak izgubi da to bude od nekoga ko je zaista dokazani kralj Vimbldona.

            Originally posted by Navras View Post
            Naravno da necemo, Federerove sanse protiv Skota su na nivou statisticke greske, u najboljem slucaju moze da otkine jedan set. Raspravljati o Rogeru kao potencijalnom protivniku u finalu isto je kao da pricamo o Gaskeu kao pobedniku turnira
            Na ovo samo mogu da te pitam,je l' nastavljaš dominaciju od juče?
            Ili je ovo način da izmalerišeš Škota?
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Koliko mi je drago sto je Muguruza u finalu !!

              Odavno nisam zgotivio tako neku novu teniserku, kao nju Samo napred ribo, mozes ti i Serenu !
              link

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ozmo, novi blog

                  http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1013896

                  nego, ja ili nisam znala ili sam skroz zaboravila da je Muratoglu bio i sa Sharapovom
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja sam bas krenula da pitam kad je to bilo, prvi put čujem
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Hvala na potvrdi ;)

                      @on topic

                      Novak ima velike sanse da odbrani Wim (pogotovo ako Roger i Murray odu na 3-4 sata tenisa a on Gaskea resi kao i do sada ;))
                      E sad' Federer ce ovo sigurno odigrati poslednjim atomima snage (polufinale svakako a tek ce i finale ako prodje) a Novak ga i dalje previse respektuje iako je trenutno puno bolji teniser (ne vezano za podlogu). U principu nas ocekuju 3 odlicna meca i red je da uzivamo ;)
                      Last edited by dante1976; 09-07-15, 23:16.

                      Comment


                      • Originally posted by MatijaT View Post
                        Koliko mi je drago sto je Muguruza u finalu !!

                        Odavno nisam zgotivio tako neku novu teniserku, kao nju Samo napred ribo, mozes ti i Serenu !
                        Moze da joj samo stavi soli na rep ,Serenu samo neki veci problem licne prirode moze odvojiti od titule.Garbin ce se prosto istopiti u finalu,slicno Sabine Lisicki pre neku godinu.

                        Comment


                        • Ajnstajn,

                          Pogledao sam malo Federerove brojeve. Stvarno su impresivni. Cak su bolji nego sto su bili prosle godine. Doduse i protivnici su bili tezi prosle godine.

                          Prosle godine je imao probleme samo protiv dva igraca (Vavrinka i Novak) sa kojima je imao menje od 40% dobijenih poena na protivnicki 2. servis (38% i 35%). Ove godine je sa Simonom imao najmanje - 47%. Uz to, sa Novakom je osvajao samo 44% na sopstveni drugi servis. Prosle godine je sa Giraldom imao 52.5% a ove Simonom 60%.

                          Kako ce biti sa Marijem?

                          Ocekujem da sa Marijem Federer osvaja 45%-50% na 2. servis. (U finalu 2012. je bilo 48.8% a na Olimpijadi samo 37%). Ocekujem pak da Federer osvaja 55%-65% na Marijev 2. servis. (U finalu 2012. je bilo 52% a na Olimpijadi 37%).
                          Last edited by NI; 10-07-15, 09:20.

                          Comment


                          • Dobija to Federer nema sumnje... da se do sada negde umarao pa i da Marej ima neke sanse, ovako mislim da Federer dobija jer je penicilin za napaljene likove kao sto ce Marej danas biti i izgoreti u drugom ili najkasnije trecem setu.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Strasno je kad se potcenjuje igrac koji ima najvise osvojenih turnira na travi u open eri, pa makar taj igrac imao 33 godine.
                              Ha, ha, ha... A tebi za informaciju, ima 34. godine. 2015 - 1981 = 34, prosta matematika.

                              Comment


                              • Originally posted by BratBugarin View Post
                                Ha, ha, ha... A tebi za informaciju, ima 34. godine. 2015 - 1981 = 34, prosta matematika.
                                Pa nema jos, jer je rodjen 8.8.1981.
                                ozbiljno si mislio da ja ne znam koliko Federer ima godina i kad je rodjen

                                Inace, Fed je proveo ubedljivo najmanje vremena na terenu

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X